Skocz do zawartości

Konkurs Empik + Msi = Hl2


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Znany producent hardware, MSI Polska oraz nie mniej znana sieć sklepów Empik postanowiły w ramach promocji HL2 zorganizować nie lada konkurs. Należy oto stworzyć grafikę komputerową związaną w jakiś sposób z grą Half-Life 2. Technika jest dowolna - render, animacja, flash, banner... wybór należy do Was. Termin nadsyłania prac to 15 grudnia bieżącego roku, także czasu zostało już niewiele. Oto wycinek z regulaminu konkursu, który zainteresuje was zapewne najbardziej:

 

Nagrodami w konkursie będą:

- 1 miejsce: "Komputer klasy PC oraz gra HALF LIFE 2"

- 2 miejsce: "Płyta główna MSI K7N2 Delta 2 Platynowa edycja z procesorem AMD Athlon XP oraz gra HALF LIFE 2"

- 3 miejsce: "Karta grafiki PCI-EXPRES MSI PCX5750 oraz gra HALF LIFE 2"

- 4 miejsce: "Pamięć GeIL UltraX CAS 2-2-2 2x256MB"

- 5 miejsce: "Pamięć GeIL z serii Value 2x256MB DDR400 Dual Channel CL2,5"

- 6-10 miejsca: Nagrody pocieszenia (Ciekawe gadżety ufundowane przez sponsorów konkursu. Między innymi: myszki, koszulki, śrubokręty firmy MSI oraz plecaki i parasolki AMD)

 

Cóż, high-endowy komputer zoptymalizowany pod HL2 to nie lada gratka, także zachęcam do spróbowania swych sił. Jeżeli podejmiecie taką decyzję, przeczytajcie to i postępujcie zgodnie z zawartymi tam wskazówkami. GL!

 

tutaj do empiku

 

http://www.empik.com/konkurs-hl2.html

 

ps. jezeli komus sie chce ruszyc poslady to zycze GL bo raczej tam duzej konkurencji "na poziomie" nie bedzie ;)

 

ps.2 10% od wygranych przez was nagrod idzie do mnie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Klicek, chyba nie mozna dawac renderow. w pkt 8 pisze: Prace można zgłaszać w jednej kategorii: grafika 2D

 

co sie troche gryzie z pkt 1: Celem konkursu jest popularyzowanie grafiki komputerowej - uczestnicy konkursu mogą przesyłać prace wykonane dowolnym narzędziem grafiki komputerowej.

 

w sumie nie wiem, ale 3d chyba odpada:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba dirty (dancing) nie mial racji. oto mail jaki otrzymalem od kolesia:

 

Prace można robić dowolna technika

np: ołówek + skaner = jpg ;)

 

Można robić prace w każdym programie.

Ale praca musi się zakończyć jpg lub tiffem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie jest przerysowana... najpierw zbieralem roznego rodzaju obrazki z HL2 pozniej probowalem cos wymyslec ( jakas scenke ) pozniej robilem szkice ( olowek ) skanowwalem i obecnie koloruje w photoshopie a ze postac jest bardzo podobna do orginalu to co poradze przeciez ma to przypominac motywy z hl2 dorobie 2 pozostale scenki i wszystko bedzie jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy pisaliscie zebym wyslal postepy z pracy bo mi nie uznaja ze to moje ... wlasnie dostalem maila z wynikami ... i smiechu warte 99% to fotomontarze oficjalnych artworkow grafikow z valve poprzerabiane w photoshopie jak dla mnie po 5 minut na kazda z prac .... gdzie to jury milo oczy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy pisaliscie zebym wyslal postepy z pracy bo mi nie uznaja ze to moje ... wlasnie dostalem maila z wynikami ... i smiechu warte 99% to fotomontarze oficjalnych artworkow grafikow z valve poprzerabiane w photoshopie jak dla mnie po 5 minut na kazda z prac .... gdzie to jury milo oczy......

 

przepraszam jednak , jury rzeczywiscie musialo byc boskie 100% prac ktore zostaly wyroznione to przerobki ze scrinow jak to sie mowie Z@LOSC ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo prace ocenialy przypadkowe osoby, albo nagrody zgarneli synowie/siostrzency/bratankowie/wujkowie/etc jurorow

 

Moze zbyt mocne slowa, ale ostatnia z wyroznionych prac to juz ewidentne przegiecie - na tego Einsteina w logo H-L2 natrafilem szukajac materialow na temat gierki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizas, dla niewtajemniczonych cala liste z mejla wklejam

 

halflajf9yq.jpg

 

Miejsce 2 , 3 , 4, 5 ,6 ,9 wykorzystuje grafiki Dhabiego , rżniecie w pupsztyla ładne.

 

czemu niewygralem przeciez tez same skreeny prawie dalem :P mzoe ze dzuo zmienilem albo nie dalem filtra (przepraszam ze taka kila ale mialem tylko pare godzin nazrobienie tego)

 

halflife25rp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no musze powiedziec ze to skandal...ci co wygrali prawie nic nie wlozyli pracy :/ odwalenie chlamu w 1h max...najsmieszniejsze ze to z czego korzystali o ile wiem jest chronione prawami autorskimi, a anjlepszym razie moze byc na gplu czyli odpada uzytek komercyjni pod ktory kwalifikuja sie konkursy...tym bardziej jestem zniesmaczony bo naprawde wlozylem troche wysilku w ten konkurs:/

ponizej moje wypocinki ktore na pewno subiektywnie sa nieco na wyzszym poziome niz "zwycieskie" prace...

attachment.php?attachmentid=7221&stc=1

a jakby kogos interesowala wersja HI?-RES ponizej headcrabsfin3ec.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, czy faktycznie zrezygnowali z rozdania nagrod w Lodzi i wysla zwyciezcom tylko dlatego, ze nie chca ich fatygowac, czy tez zdaja sobie sparwe z awantury, jaka moglaby zostac wzniesiona przez niezadowolonych uczestnikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój chłopaki. I tak nic wam to nie da pewnie.

 

A wyniki są jakie są pewnie dlatego, że konkurs był skierowany do dzieciaków a nie starych wyjadaczy.

 

Poza tym, kto powiedział, że konkurs będzie sprawiedliwy :)

 

Ja to się już niczemu nie dziwię po tym jak zobaczyłem zwycięską pracę w niedawnym konkursie graficznym Digita :)

 

 

Z drugiej strony, ciekaw jestem jak wygląda sprawa wykorzystania cudzych grafik w komercyjnych celach. Ciekawe co na ten temat prawnicy by powiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności