Skocz do zawartości

Living dead : The lost war (SKOŃCZONE)


sith_LORD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 433
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a w czym problem? masz jakies problemy z modelem twarzy?

 

jakbys mial jakies konkretne pytania, mozesz pisac an moj numer GG (2848356). Robilem kiedys glowke mojego snowboarder\'a (link ponizej w sygnaturce) z tego tutka i wszystko mi razcej szlo OK... :) W razie czego mozemy sie kiedys umowic do PUBu [piwo] i omowic jakies problematyczne kwestie...

 

pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pelen podziwu dla twoich umiejetnosci:cool: normalnie czad!! Stary jak ta sietka twarzy wyglada. I teraz porownac siatke twarzy na box-ach. Tej drugiej nie chcial bym mapowac:-) Pracujesz w zastrasajacym tempie. Ile siedzisz juz w max-ie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie..przepraszam...poprostu nie jestem dobtry w pogaduchach..tożadna tajemnica...nie chciałem być nieuprzejmy....

 

[soczek]

 

uczyłem sięw plastyku, teraz studiuję na ASp..., rysuję j€żod 6,7 lat, w maxie też kilka lat siedzę , ale tak ostrzej to od roku, 1,5 coś około tego...np.to moja pierwsza głowa......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wielkim wrazeniem , podziwiam te dokłądność i wytrwałosc , ja modeluje inną techniką ale widze ze ta tez jest całkiem niezła hehe brawo , tlyko tak dalej trzymaj sie tego co masz , i rób tak dalej nie zryp tego bo bardzo dobrze sie zapowiada :)

 

Powodzenia next time

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem za bardzo sie starasz zeby ta siatka byla idealnie jak w tutorialach.O ile masz zamiar go zanimowac to jest to duza zaleta ale , ze tak nie bedzie odpusci sobie ta dbalosc bo to tylko cie spowalnia. Popatrz na glowe zrobiona przezemnie, to kompletny chaos w siatce a mimo to sama twarz nie wyglada tak tragicznie jak siatka. W grafice komputerowaj tak samo jak w rysunku trzeba umiec oszukiwac :)

 

FACE%20TEST.jpg

 

a co do projektu to podoba mi sie wykonanie i wmiare zwiezlosc z rysunkami, pomysl juz mniej ale to juz wkestia gustu

 

keep up the good work

pozdro

 

[Edited on 13-4-2003 by Cshynoovec]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujędziękuję koledzy.......staram się

 

to wasze słowa mnie napędzają....

 

 

Dzięki za radę Pablo...coś z tym zrobię....właśnie jestem w trakcie robienia reszty głowy i uszu... nie mogę się już doczekać aż siądę do włosów..chciałbym dzisiaj bo we wtorek wyjeźdźam i dopiero za tydzień wrócę...tak więc muszętrochę nadgonić sprawę.....mam nadzieję że do końca bitwy sięw[dresik]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności