Skocz do zawartości

Living dead : The lost war (SKOŃCZONE)


sith_LORD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 433
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok...na koniec dnia..a raczej nocy posklejałem postaćdo kupy.... muszę jesze cyber rękę porządnie podpiąć i wiele wiele więcej.oko jest czarne tylko na chwilę..oczywiście na wszystko nałożę teksturkę jak już skończę modelling... ale nadziś przesyłam pierwszy render torsu z głową...

 

jutro coś pzreślępewnie dopiero wieczorem więc Please zostawcie jakiś comment

 

dobra idę spać...dobranoc wszystkim[ziewa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spadłem z krzesła jak ujrzałem Twoją pracę. Brak mi słów. Po prostu bomba! Nie wiem co napiszę gdy zobaczę efekt końcowy, ale jeżeli będzie szedł w tą stronę co teraz to będzie arcydzieło :)

 

Powidzenia i braku zniechęcenia! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi cos w głowie przskoczyło kiedys zobaczyłem twoje dzieło , chyba pojde sie upije bo nie wierze w to co widze , aa iwdze sueprowaty system wyobrazni i mieszkanke lecz nie wstrząsniętą umiejetnośc i indywidualizm ,

 

Sith_Lord you are just gret of moderators :)

 

( co kolwiek to znaczy wyraza mój podziw i szok :D )

Powodzenia czkam na wiecej [piwo] [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[yes][yes][yes]dziękuję wszystkim naraz i każdemu z osobna...naprawdę Cieszę się że podoba wam się to co robię..i że ..ekhmm..brak mi słów..cały dzień byłem poza moim sprzętem takwięc na razie nic nowego nie mam..ale zaraz się zabieram i może coś dziś zrobię....dziękujęjeszce raz i pozdrawiam...wpadajcie i komentujcie częsciej..bo jakoś tu pustawo...[mruga]

 

no to bioręsię do pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

sith_LORD bardzo ładny ten twój model i bardzo fajna koncepcja pracy. Z braku czasu nie prześledziłem twojego tematu w całości, ale mam jedno pytanie, a może spostrzeżenie [co?] odnośnie tej cyber-ręki. Mianowicie wydaje mi sie ona bardzo rozbudowana i sprawia wrażenie jakby trudno było nią coś złapać bo palce przy jej zaciskaniu blokowały by się na tym mechanicznym osprzęcie. Nie znam towojego zamysłu co do tej ręki więc mogę błędnie odbierać jej przeznaczenie, lecz jak możesz to napisz coś w tej kwestii :) Żeby nie było, że tylko krytykuje :D to dodam, że jestem pod wrażeniem szczegółowości i pomysłowości tej łapki ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..coż mogę powiedzieć na temat brzucha bowa..po prostu chciałem żeby ta postać nie była do końca anatomczna, a z lekka przerysowana..tak jak postacie na moich rysunkach które miejscami gubią proporcje...ale dostają przez to swój własny indywidualny charakter... taka lekka fascynacja Simon`em Bisley`em..ale to tak na boku....

 

jeśli chodzi o rękawicę Pieczar..to jedynee co mam na swoją obronę to fantazja...trochęmnie poniosło i fantazja wzięła górę z tą chwytliwością łapki...,czasem to chyba dobrze..czy ktoś pyta Tima Burtona dlaczego edward nożycoręki ..czy też Croyd z Sllepy Hollow miał swoje wynalazki w ten sposób, czy inny..po prostu artysta jakim niwewątpliwie jest Burton balansuje na krawędzi realności i fantazji i chyba przez to jesttak doceniany....

 

tak czy inaczej dziękuję za uwagi...

 

a teraz pokażę to nad czm pracowałem wczoraj w nocy natomiast czego dołączyćnie zdołałem....

 

postanowiłem nie daćza wygranąnieudanymi próbami z kórtkąi zrobićdrugie podejście co do niej...powiedzmy sobie szcerze tamta była trochę niewypalona..mam nadzieję że ta pójdzie lepiej..przesyłam screen z jej konstruowania...za chwilę prześlęteżwzór kurtki na o jktóry opieram się modelując ją....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm kurtka jest spoko ale zdaje mis ie ze jej błyszczenie jest zbedne powinna bys z materiału a nie z plastuku lub z gumy co nie ?? a materiały na kurtki nie blyszczą hehehe , no chyba ze ta jest wyjątkowa , pozatym to superr pasujee moze to skóraa oo fajnie we zrub taką skure jak ja nosze dla Harlejowcoów pełno slotych zamków i kierzeszni na złote suwaki i guziki , to jest super pomysł i duszo pracy kosztuje hihih ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz..na to pójdzie jeszce teksturka...kolor jest teraz tylko wstępny..a ci do kurtki to mam jużo kreślony jej projekt konkretny...tak więc postaram się go trzymać(Może go prześlę za chwilkę)

 

ale dziękuję za porady Sid..na Ciebie zawsze można liczyć..[spox][piwo][yes]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Sajan..co więcej mogę powoiedzieć...do final fantasy?Jeszce długa droga... ... no i po całej nocy pracy...nad źrenicą, rasowaniem jej w photoshop`ie przesyłam rendery ..model jest jeszce nie oteksturowany..tylko zwykły kolor jest dany..tak więc wybaczcie..

 

a posługując się poradą gotham`a uwypukliłem szkła w okularach..(daje to efekt zniekształcenia obrazu w który przez nie pada..)......spójżcie mu prosto w oczy hehe... zaraz lecę na pociąg do domu i wrócę dopiero w przyszłym tygodniu...ale Please..piszcie jakieś comment`y

 

będęzaglądał tu czasem na domowym sprzęcie....jeszce dzisiaj to zrobię...

 

może prześlę jakieś dalsze rysunkowe projekty co do dalszej pracy itd...[dresik]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziwiam za dokładność, współczuje przy teksturowaniu :-D co do modelu to popraw lekko sórę przy ochach - chodzi mi bezpośrednio o powieki - skóra tworzy bardziej ostry kąt przy przechodzeniu ze skóry zewnętrznej na tą warstwę dotykająca oka - tam jest prawie kąt prosty. innych czeczy nie widze . sweitna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"kolejna piękna robota:) ....tylko siedzieć, patrzeć i wzdychać...\"

choć jestem w dalekiej podróży to nie mogłam się oprzeć aby zajrzeć na Twoją stronę.... GENIASLNIE!...jak zawsze:)

Dużo mogłabym mówić, chwalić Twoją pracę ale zamykają kafejkę.....

Zapraszam do obejrzenia moich oczu ale przyznam że Twoje rozwalają!!!!!!!!!!!!!1

[jupi]

czekam Sith... na kolejne update...

i trzyma m mocno kciuki za to żeby nic nie było w stanie zniechęcić Cię di dalszego modelowania...

Koniecznie musimy zobaczyć końcowy efekt. Widać że jesteś bardzo ambitny więc i tak pewnie nie skończysz swojej pracy bo stwierdzisz że brakuje jakiegoś szczegółu?:]

[papapa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Pazzi i pozostałym...saygon..postaram się cośzrobić z tą powieką..

a jak na razie przesyłam to co zdołałem zrobić od rana tzn..wykonałem rękawiczkę do palców które wcześniej już były z robione przycyber ręce.... opracowałem do nich teksturę czarnej skóry..wykorzystam jąrówniż w kurtce...

 

z kurtką też się trochępobawiłem ale muszęnad nią jeszce popracować więcona dopiero potem..a na razie dłoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo kurde balassss.... stary teraz to żeś wyjechal z grubej rury z oczami z rekami , nie moge wymiekam z tegoo poprostu wymiekam , podziwiam , cłżowiek za umiejętnosci , cierpliwosci i wyobraznie :)

[piwo] [piwo] [piwo] [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z opinią saygona, z powiekami jest cos do poprawy,

PS fajny materiał dałeś na rękawiczkach, to chyba jakaś telepatia, bo ja akurat podobny motyw dałem Bgniaq\'owi na skóre... hehe bump jest cool,

jestem ciekaw czy wykorzystałeś materiał NOISE.... to stara dobra sztuczka na uzyskanie chropowatości (czesto ją stosuje jeszcze w moim archaicznym MAXie 2.5,)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za słowa speed`u..he

 

Dark elf..w sumie też chodzi mi po głowie złożenie tego do kupy..już próbowałem po to by ustalić[proporcje chodzika...

 

jednak chciałem sięz tym wszystkim wstrzymaćdopuki nie nałożę kości na mojego faceta...no a ztym muszępoczekaćdo momentu kiedy skończę go modelować..

 

no i poza tym na najzwyklejszym renderowaniu bez żadnych ustawień oblicza się ok 1,5h..a postać z rozłożonymi rękoma wygląda i tak sztywniacko..no ale może coś zrobię specjalnie dla Ciebie..ale najwcześniej na jutro...

 

a co do twojej uwagi mistic to tak masz rację to jest bump..ale niestety nie noise tylko oryginalny zeskanowany fragment ze skórzanej kórtki..trochęzabawy z shaderem i proszę...

 

przesyłam render połączonego torsu z obiema dłońmi..pracuje też nad asymetrią kurtki(na razie nie dużo..podwinąłem rękaw i trochę parę drobnych zmian...ale będzie tego więcej)

Na kurtkę nałożyłem wcześniej wspomnianą teksturęskórzanej kurtki...

 

na całe ciało muszę jeszce nałożyć trochę bioportów i kabli , oraz pasów które będą łączyły korpus z chodzikiem...powiekami zajmę się za chwilę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze Ci idzie praca nad postacia ! Jednak i ja sie przyczepie do materialow... Powinienes skupic sie bardziej na szaderach i teksturach. Wierz mi, ze dobrze wykonane moga zmienic oblicze twojego modelu. Na lepsze oczywiscie, na lepsze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności