Skocz do zawartości

Living dead : The lost war (SKOŃCZONE)


sith_LORD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 433
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No kuzynie! uczynileś spore postępy od czasu \"Z Archiwum X\" [spox]. Coz moge rzec, oby tak dalej... a teraz pare moich uwag odnosnie modelu... troche chyba nie na temat moim zdaniem bo to to na \"martwe zło\" mi nie wygląda, jakkolwiek model interesujący, postaraj się uczynić go trochę bardziej umarłym... może dodaj zgnilizny przy mapowaniu, aha i wygląda tak jakby ta postać siedziała sobie w \"chodziku\", czyli jak gdyby on był dla niej tylko narzędziem, pojazdem, postaraj się uwzględnić przy modelowaniu bezpośrednie połączenia części organicznych i mechanicznych tak aby się wzajemnie przenikały (moze jakis morphing? connect? w booleanie.. zreszta poszukaj rozwiazan) no i te okulary...[co?]. Ciekawe jak to zmapujesz? Polecam trochę jeszcze \"odczłowieczyć\" jego twarz. Podoba mi się ze dbasz o szczegóły, w części mechanicznej przede wszystkim, ale nie zapominaj tez o jakichs fajerwerkach na org\'u. to narazie tyle, (aha, jak sie komus nudzi to zapraszam na www.fidelio.republika.pl moją stronkę... jest tam oczywiscie pare moich projektow w 3D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, zapomniałam dodać przed dodaniem dobrej nocy że \"kask\" jest przyzwoity. Mam w związku z nim jedno pytanie? Czy ten \"kask\" chroni przed czymś? Może posiada jakiś ładunek (elektryczny) i wówczas przydałby się kabelek czy coś..... czepiam się bo jest naprawdę ładny i z niecierpliwością będę czekała na teksturkę.....

a okulary? po co mu takie okulary? (ładne szkło!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sith, czy ta postac ma byc zgodna anatomicznie, czy dajesz sobie pewna dowolnosc? bo jesli chcesz aby byla poprawna od strony anatomii, radze zajrzec do atlasu i przestudiowac budowe oraz ILOSC miesni brzucha... albo mozna tez samemu sie pomacac po brzuchu i zauwazyc, ze miesni mamy 3, a nie 4 pary i ze zeberka schodza troszke nizej...

 

ale jesli zrobiles to celowo, to sorki... :)

 

pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki boms..za twoje uwagi...właściwie to chciałem żeby model miał charakter moich rysunków(niekoniecznie do końca poprawnych anatomicznie..)dlatego korzystam z nich a nie ze zdjęć...ale w tym wypadku chyba żeczywiście przesadziłem..twoje uwagi i jeszce kilka innych błędów uwzględniłem w czasie modelowania..oto efekty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooom... nie chce byc upierdliwy, ale gdybys jeszcze ciutek obnizyl ta miesnie, to, by duzo pomoglo... ten Twoj koles teraz wyglada, jakby ponizej miesni piersiowych w ogole nie bylo klatki piersiowej (ZEBER, itp) - najlepiej bedzie, jak popatrzysz w lustro... :D

 

pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej boms, ale przeciez to chyba nie o to chodzi zeby model wygladal dokladnie jak czlowiek pod wzgledem anatomicznym, jak wspominal Sith \"on\" nie jest z tego swiata, wiec wszystkie chwyty dozwolone, wyobraz sobie ze znalazles sie w świecie tego stwora, on mógłby pomyśleć ze to ty jesteś zdeformowany i nienaturalny dla niego... :)

no ale to normalka ze podswiadomie tworzymy cos na wlasne podobienstwo, taka zabawa w bogA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na całym torsie będzie jeszce zbroja i ubrania tak więc pomijałem detalizowanie ciała...potrzebowałem podstawy na której dobrze będą lerzeć ubrana...taki był moj zamiar, no i jeszce jakieś spoiwa muszę zrobićktóre będą aczyć ciało z chodzikiem...(aha i jedna ręka od partii łokcia będzie w całości mechaniczna....... jeszcze główka..jak zauważyiście pobawiłem się trochę z cieniowaniem włosów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale On podobny do Ciebie..... , tylko ma trochę jaśniejsze włosy i inny kształt brwi....[yes]

Wracając do włosów. Są naprawdę genialne! I te \"bandaże\" na głowie, o których mówi SID zaczęły mi się naprawdę podobać.

Zrób dla nas jakiś wstępny render osadzając go w jego mechanicznych nogach, proszę...... Czy może chcesz zostawić to na koniec? Jestem taka ciekawa!

Jeszcze raz przesyłam wyrazy uznania

...........i mały prezent w postaci obrazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności