Skocz do zawartości

Living dead : The lost war (SKOŃCZONE)


sith_LORD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 433
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

poplaw jeszcze nos dup.. . sorry :)) oczywiscie zartuje wszystko wyglada bardzo dobrze wszystko wczoraj jak zagladalem to wydawalo mi sie ze moze glowa w stos. do ciala jest troszke za mala, potem ze za delikatna. ale to bylo wczoraj inie maznaczenia najwazniejsze jak sam to widzisz ... heheh apropo antomi przegladalem screeny z dooma ... no tam to panowie z id stworzyli ja prawie calkiem odnowa :)) a no i maly prezencik ode mnie .... nowy

predator :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a idzięki zom za rysuneczek...a propo twojej uwagi co do głowy..to tamte rendery były tylko na próbę składane..tak więc zbytnio się nie przykładałem..w ostatecznej wersji postaram się aby głowa była proporcjonalna w stosunku do korpusu....[spox][spox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... calkiem fazowe to futerko... (gdyby bylo rozowe, ten koles bylby swietny na Love Parade... :P)

 

widze, ze spodobal Ci sie Shag... :)

 

ale skoro chcesz dac zbroje...

a nie moglbys dac tego futerka na zbroje?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh boms..co do shaga to sobie po prostu ćwiczę.. i próbujęgo jakoś ujarzmić...a co do zbroii...to chyba w tym wypadku obejdzie się bez shag`a..a może jednak...zobaczymy..tak czy inaczej..dzięki...

 

sid..no na Ciebie to zawsze można Liczyć ze słowami otuchy..[soczek][soczek][soczek][soczek][soczek][soczek][telefon]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzja należy do Ciebie ale ja bym się jeszcze zastanowiła czy nie wykorzystać chociaż kawałeczek tego uroczego \"królika\".....

może zrobisz jakieś rękawiczki, z których taki ogoneg będzie zwisał i powiewał,

tacy wojownicy powracający, zdegenerowani lubią sobie przyswoić kawałek zwierzaczka a kurteczka jest naprawdę ładniutka....

powodzenia, Sith i gratuliję bo jesteś naprawdę pracowity!

:o wychodzą mi jak patrzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..PRZEMYŚLĘJESZCE SPRAWĘ..DZIĘKI ZA RADĘ PAZZI

 

 

JAK NA RAZIE PRZESYŁAM PROJEKCIKI MECHANICZNEJ DŁONI...(BĘDZIE ZNAJDOWAŁA SIĘ TYLKO JEDNA..DRUGA BĘDZIE ORGANICZNA)

 

PROJEKT JEST JESZCE NIE SKOŃZONY I RĘKA JEST W FAZIE PRODUKCJI ALE PZRESYŁAM TO CO MAM..(JESZCE MUSZĘSKOŃCZYĆ MECHANIZMY ITD..NO I OCZYWIŚCIE PALCE..BO NA RAZIE TO TYLKO ZWYKŁE paliki SĄ...[rotfl][lol][rotfl][lol]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje tempo mnie rozwala!

Niebanalny pomysł z tą ręką! Podejrzewałam że zrobisz coś ciekawszego niż miękka \"łapa\" ..... nie zawiodłeś (myślę że nie tylko mnie!)

 

Sith_LORD jak nie przestaniesz robić takie ciekawe rzeczy to chyba przestanę wchodzić na Twoją stronę bo jest mi nie dobrze że muszę bez przerwy Cię chwalić! ....i zobaczę w czerwcu już końcowy efekt..... i umrę z zachwytu?

trzymam kciuki[mruga]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co ? i szczena w dół, zęby gdzieś się po podlodze rozleciały .... zajebiście! Łapka w niesamowity sposób nabiera życia, te wszystkie detale zachęcają do zastanowienia czy to może na prwadędziałać. Twój modelik coraz bardziej zaczyna sie DOMAGAĆ ANIMACJI.... a jak popatrzec na te wszystkie pochwały to może warto nadtym się zastanowić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...SID...GENIALNE DZIĘKI

A CO DO ANIMACJI..TO TEŻJUŻO TYM MYŚLAŁEM..PROJEKTUJĄC TĘ RĘKĘ(JAK I POZOSTAŁE ZRECZY STARAŁEM SIĘ ZROBIĆTO TAK BY TE WSZYSTKIE MECHANIZMY MIAŁY JAIEŚ ZASTOSOWANIE, I WYGLĄDAŁY TAK JAKBY BYŁY RUCHOME W \"REAL TIME\" TAK WIĘC ANIMACJA ICH BĘDZIE TYM BARZDIEJ ŁATWIEJSZA..OK

 

POMYŚLIMY O TYM JAK JUŻ SKOŃCZĘ MODEL MOŻE ..PO BITWIE.

 

A TERZ PRZESYŁAM JUŻKOŃCOWĄ WERSJĘ CYBER RĘKI

 

KABELKI Z LEKKA KANCIASTE ..ALE MOJE 256 RAMU NIE WYTRZYMAŁO BY CAŁEJ ZŁOŻONEJ SCENY GDYBYM ZAGĘSZCAŁ WSZĘDZIE SIATKI(A I TAK ZBLIŻEŃ NA NIE NIE ROBIĘ..A Z DALEKA NIE WIDAĆ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypas...nic więcej nie powim...bo brakuje człowiekowi słów...ale do jednego się czepne...:D na te dłoni za dużo jest kabelków...troche to psuje efekt końcowy...takie jest moje skromne zdanie...a i palushki tesh mogły by być mechaniczne...tzn...żeby widoczne były jako mechaniczne...Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze...ręka, z założenia..miała być połączeniem tkanki i mechanizmu....części mechaniczne nie potrafią \"odczuwać\", ani przesyłać impulsów nerwowych....stąd palce są tkanką

 

..podwójne kabelki na każdym z palców pzrewodzą impulsy nerwowe w jedną i drugą stronę (2kabelki) są one przeciągnięte wewnątrz mechanizmu..co jest widoczne .a następnie do ciała w miejscu gdzie rekawica lączuy się z przedramieniem...a z tamtąd już wprost do przysadki mózgowej..

 

 

staram się modelować tak żeby to miało równiżjakiś teoretyczny związek z technologią danych urządzeń ....

 

 

pozatym chciałem trochę nawiązać do mojego rysunku

 

jak jużwcześniej napisałeem bardzo dużą wagę pzrywiązuję do użyteczności i technicznej sprawności tego co projektuję i modeluję

 

przepraszam cię ale pzostanę pzry tej wersji..po prostu takie było pierwotne założenie tej ręki i model który wykonałem w pełni mnie satysfakcjonuje i jestem całkowicie przekonany co do tej wersji.....ale dziękuję za krytykę...dobrze jest usłysze jak inni patrzą ...najjgorsza jest Cisza...heh tak więc wpadajcie jak najczęściej..i zostawcie jakiś comment>>>

 

 

Pazzi zjawia sięan pomoc!!!! DZiękuję[spox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na palcach są umeszcone bio port które wewnątrz palca są połączone z żywymi nerwami ..które wysyłają impulsy...te z koleii sąprzeliczane na algorytm i kabelkami wędrują dalej..*takie rozwiązania są naprawdę już wykorzystywane w nauce..to nie taki straszny futuryzm...to tyle na temat użyteczności i technologii...jakbyście chcieli coś o biotechnologii posłuchać czy pytania jakieś to ekspertem jest Mistic Gohan...więc wszeelkie pytania do niego proszę....[piwo][piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Fajnie SCOERPI że się w końcu pojawiłeś..i dziękuję za słowa uznania...

 

związek z tematem?...

 

Przytoczę tu fragment regulaminu Gothama:

\" Z nurtów SF połączenia tkanek z częściami mechanicznymi (nieograniczone możliwości, ale nie można się zagalopować zbytnio w ilości części mechanicznych)... \"

 

rozmawiiałem o tym z Gotham`em i stwierdził że mój model i projekt jest w pełni zgodny ....[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o ,..... [boje się] ..... [hahaha]

................

SITH-LORDZIE FANTASY RULEEEEZZ!!!

...

no wiesz.... twoje rozwiazanie jest bardzo skomplikowane..... z grubsza masz rację ... tego typu połączenia się już stosuje.... choć mozna to znacznie uprościć (np. do przesyłania informacji w jedną i w drugą stronę można wykorzystać JEDEN kabel, poza tym wszelkie wrazliwe częsci powinny być UKRYTE wewnątrz jakiegokolwiek pancerza a nie exponowane na zewnątrz...)

 

 

Ale to SUPER ze starasz sie aby twoj model i wszyskie jego czesci miały jakieś zastosowania, i byly poprawne TECHNICZNIE, TAK TRZYMAJ Lordzie[spox]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności