Skocz do zawartości

Pjazd 3D - Jaguar ss 100


nonejm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No model ładny, podoba mi się (jak każdy stary samochodzik)tylko wydaje mi się, że kształtem różni się od orygiału (chyba, że chodzi tu o jakieś roczniki bo nie wiem ) i jest trochę spłaszczony chyba, że to wina perspektywy.Ale modeling nie jest zły i ogólnie mi się podoba.Chciałbym zobaczyć więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kitu.. komp mi juz wymieka ;/ troche za duzo polygonow jak na moja maszyne najwyrazniej... zapisalem scenke i teraz nie moge tego otworzyc bo mi sie max wiesza ;/ ro przez te koła chyba bo boolean oponek troche zmulił wszystko. otwiera mi sie tylko save bez kół , ten co jest na ostatnim obrazku :( chyba bede musial w ram zainwestowac i dokupic drugie 512 albo procka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to raczej ram.

Daruj sobie na razie opony i wykonaj resztę auta.. dla lepszej orientacji stwórz jedynie prowizoryczne koła. Bieżnik można zrobić materiałem tylko trzeba umiejętnie wszystko ustawić i wykonać dobre tekstury . Jeśli nie będziesz robił rendera detalu opony to wszystko powinno wyglądać ok.

O booleanie zapomnij lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pffff ;) weisz ... designer tego samochodu byl by zawiedziony ze go przeskalowales wiec okaz mu troche szacunku i zrob po ludzku bo w koncu to jest model tego samochodu a nie jakiegos firmy Najk a nie nike ;)

 

a co do modelu od strony tec. jes tsuper ... zobaczymy jak go tu w materialy ubierzesz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i update na ktory zapewne wszyscy z niecierpliwoscia czekali :] skrocilem bestie o jakies 15% , teraz jest bardziej zblizona do oryginalu, zrobilem tez prowizorke skladanego dachu bo tak naprawde nie mam pojecia jak to ma wygladac.troche tam podszlifowalem ten samochodzik co widac na zalaczonym obrazku ;] macie jakies pomysly zeby cos zmienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam, że tak pomazałem, ale ma to na celu uzmysłowienie mi jak ma działać ten dach. Tak jak narysowałem??? Bo szukałem jakichś ref, ale też nie mogłem znaleźć i po prostu nie mówie, że jest źle tylko nie potrafie sobie tego wyobrazić. No a model mi się podoba jak dla mnie jest ok no i dach też już dobry. POzdro i powodzenia :) (Aha to niebieskie to zarys dachu po rozłożeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo i po dlugiej przerwie wrzucam to co udalo mi sie zrobic... ciagle sie mecze z materialami i oswietleniem... nie wiem czemu ale jak daje skylighta to brazil mi sie wiesza i wyskakuje error jakis... sory ze taka ciemna scenka ale tak wyszlo a nie chcialo mi sie drugi raz renderowac ;]

 

here u go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności