Skocz do zawartości

Postac 3D: Wilkopies


Adam88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj skonczylem swoj model, podkreslam ze jest to moj pierwszy model i dlatego nie wymagajcie odemnie wiele. Robilem go z 4 godzinki, nie nakladalem tekstur bo jeszcze tego dobrze nie umiem. Wiem, ze ma sporo bledow - chociazby kompletna porazka w wymodelowaniu tylnych konczyn (troche dziwnie sie zginaja). Prosze o jakies rady i komentarze, ale nie prosze po mnie za bardzo nie jezdzic :). Troche o technice modelowania:

- wszystkie konczyny procz glowy wymodelowalem z osobnych cylindrow a nastepnie dospawalem je do ciala

- ciala i glowe wymodelowalem z jednego boxa

 

Model ten mial sluzyc mi jako pewnego rodzaju krotka lekcja.

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pies z rozna?

albo alf z kosmosu?

fajny pyszczek.

moglbys pokazac siatke bez meshsmootha?

warto wertexy tak poprzesuwac, zeby tam gdzie sa np. przeguby, albo jakies inne detale, bylo ich wiecej, a tam gdzie jest gladko, zeby wertexow bylo mniej. u ciebie wyglada jakbys mial wertexy w miare regularnie rozzucone po calym piesku.

mysle ze konczyny w zlym miejscu przyspawales, ja bym je przyspawala bardziej z dolu.

do oczodolow wsadz kulki.

sproboj nastepnym razem, zanim zaczniesz modelowac, zrobic szkic na papierze, zeby go potem jako referencje uzywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufol, Bilay, SAIRAM, inespew, La Radoslawe, sinclar - jezeli nie macie niczego do powiedzenia to nie piszcie. Takie komentarze raczej zniechecaja niz mobilizuja do dalszej pracy.

 

Zgadzam sie z Lt.Knysha - nie do razu Rzym zbudowano - zacznij od podstaw, poznaj narzedzie, przerabiaj tutoriale.

 

Co do samego projektu - mysle ze mozesz go zaliczyc jako pierwszy ukonczony. Zastanow sie nad tematem kolejnego- dostosuj go do umiejetnosci, za kazdym razem rob krok naprzod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze podstawy mozna poznawac takze zaczynajac od organiki

ja tak zaczelam, a to dlatego ze przedtem mialam autocada, ktory sie do organiki nie nadawal, wiec jak dostalam maksa w lapy to sie ta organika bardzo zachwycilam. i adasiu, mysle ze jak chcesz robic organike to rob, a zamiast podstawowych domkow biurek komputerow tak samo mozesz zrobic podstawowe stworki (np zrob tego grubasa co jest w jednym z tutoriali maksa), wyjdzie na to samo, tak i tak sie nauczysz.

bron boze nie zaczynaj od samochodow, bo juz za duzo samochodow na swiecie.

zycze ci powodzenia, i nie daj sie zniechecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności