Skocz do zawartości

pojazd 3d:samolot PZL-37 ŁOŚ


tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heeh Losiu jest git: ] zrob koniecznie z wnetrzem i propouje ujecie z kadluba z perspektywy kogos z zalogi, niedosc ze bedzie widac wnetrze to jeszcze z zewna trzez bo Losie leca w kilka, a wlasciwie lecialy: ],

sory za L czyli nasze L ktorego nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede robil wnetrze a przy skrzydlach jest babol i mousze gp usunac :)

dokladnoscwnetrzi innych detali moze byc rozna tak jak z silnikiem ,udalo mi sie znalezc zdjecie i go poprawilem ,co do kabiny i nnych elementów to jest z tym roznie bo posiadane zdjecia mam w kiepskiej jakosci .Jesli macie jakies lepesz wnetrza ,albo monogralfie w kolorze,bylo by super.

z gory thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca słaba

heh, a powiadaja, ze lepiej miec glupie komentarze niz nie miec wcale :/ co lolek

 

ehhh, gdybys robil karasia, albo p.11 to moglbym Ci pomoc, ale o losiu nie mam nic poza kilkoma fotami w roznych albumach. powodzenia ;')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wim na jakiej podstawie ocenbiasz ze to slaba prac ,bo to 3,czy 4 dzien czyli dopiero kilka godzin pracy (w tym tez poszukiwanie materialow i monografi ),a ze na ten moment jetst "slaba",no to chyba normale ,chyba ,ze masz juz teraz konkretne zarzuty co do bryly lub wymiarow . A wszystkim zycze wesolych ,zdrowych i full 3d swiat

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co czytam to amam wrazenie ze albo ja zle wrzucilem swoja prace zamias do vip to do galerii albo Ty nie zaczailes skrotu "vip" czyl w czasie prazy z wolna tlumaczac . wiec jesli mialbym prosbe o komentarze to bardzo rym prosil o uwzglednienie tego aspektu.A propo nie problem wrzucic w 95 % gotowa prace .No chyba ,ze ktos jestw 100% pewien tego co robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Łosia to całkiem niezłym źródłem informacji na temat samolotu może być ostatni model z Małego Modelarza - właśnie PZL P-37 w wersji B, poniżej okładka. Dodatkowo trochę informacji i jakiś kontakt z osobami, które w temacie tego samolotu są dość kompetentne możesz znaleźć w dwóćh wątkach z forów modelarskich:

 

http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?t=3823&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=%A3o%B6

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=60890&t=60890

 

po pominięciu offtopiców można z tego wyciągnąć sporo szczegółów na temat silników, wnętrza kabin, komór bombowych.

Polecam także zapoznanie się z samą wycinanką - jest to nowe opracowanie autora cieszącego się dobrą renomą jeżeli chodzi o merytoryczną zgodność modelów z pierwowzorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kół to wydaje mi się, że raczej nie powinny być w ten deseń - tego typu bieżnik starłby się przy pierwszym lądowaniu, wybrzuszenia zastąp nacięciami (głębokimi) i tylko na płaskiej części opony (samolot startuje i ląduje w kierunku na wprost - nie potrzebne mu nacięcia z boku opon) poniżej fotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad Kowalski

mysle ,ze te kol ktore pokazales startuja z rownego betonu (sa prose w przekroju).W losi ewidentie byly okragle i mialy wiecej na bokach bieznika,moze nzwiazane to bylo znieownosiami startowisk trawiastych i dla tego kola nie byly takie proste itwared jak dzis ,a wtedy bieznik blizej krawedzi tez sie przydawal ,ale moze sie myle.Na moich zdjeciach jest on dosc duzy Moze tylko nie tak ostro wciety ale tego dokladnie nie widac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra troche minie nie bylo , atroche musialem posprzawdzac co dam rade zrobic ,a co nie .Przy okazji poprawilem kilka baboli np.przy skrzydlach.

W koncu wziolem sie za konkretna robote i wracam do zabawy z loskiem :)

Malyz ubdate.

skrzydelko z klapkami ,likami na bomby,i z lotkami, a lotki sa hiden i chwilowo ich nie widac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez kiedys sie brałem za samolot ale mialem tylko blueprinty, a na nich niestety nie było rzadnych nazw tego samolotu i nie mogłem znalesc rzadnych zdjec a moja improwizacja fiaskiem sie skonczyła hehe. NO ale pracka mi sie srednio podoba ale bardziej niz mniej hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności