Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW E60 M5 '2005


Gość AcidBoyXL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jedna z niewilu be-em-ek, która mi się nie podoba, jednak model super

ps. w zwiazku z podnoszaca sie maska... bedziesz robil silnik i wnetrze?? fajnie by było... ;)

 

do illy: a audi a3, a6, nowe a5(dopiero wyjdzie), vw golf - czyż te auta nie są piękne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

nie wiem co wy od niej chcecie :) silnik V10 z F1, ponad 500KM, 7biegow i czas zmiany biegu 0,065s, wydech caly ze stali szlachetnej dlugo by wymieniac.. technologia tez jest piekna.. jedyne co mozna jej zarzucic to ten kokpit nie w strone kierowcy :( tak pozatym ma wszystkie smaczki bmw zachowane, zamkniete z budzie ktora tez musi do tych nowinek technicznych nawiazywac przeciez, rekinow juz nie bedzie, nie te czasy

 

silnik mam zamiar modelowac.. to co widac oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze no... Bajer!!!! :) Jeszcze do tego wszystkiego mam słabość do tego modelu BMW... Musisz go dokończyć i nadać mu kolor lakieru BORDOWY METALIK ;> I nie zapomnij o jasnej skórze! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie refelktory masz nienajlepeij wykonczone przypatrz sie dokladnie im bo odbiegaja od orginalu . Dodatkowo zaznaczylem inne drobne bledy ktore sie rzucaja w oczy pozatym gratulacje wytrwalosci narazie idzie ci dobrze zobaczymy jak sobie dalej bedziesz radzil.

bmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no najlepiej to chyba czarny, tylko taki lustrzany, i barzowe, skurzane wnetrze i lekko przyciemnione szyby ;D do tego alufelgi chromowane tak najlepiej to 17''-19'' no i sportowe tarcze wraz z klodkami pomalowanymi na czerwono ;D. i samochodzik bedzie cycus glancus ;] powodzenia

pozdro V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

faktycznie, reflektor skopany byl, zapomnialem go zczamferowac :) teraz juz lepiej ale to jeszcze nie to, jak wroce to sie nad nim bardziej skupie

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

dobrze Ci idzie pracuj dalej, mi sie podoba, poczekam na dalszy progress,

Ja jestem w trakcie robienia bmw z4, i jak skonczysz modeling to bardzo chętnie po obserwuje jak ci wyjdą teksturki a wszczególności leflektory (tylnie i przednie) bo nie wiem jak się za nie zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

eh jestem jeszcze nieodespany, jak tam sylwestry ?? ;] dzieki za komentarze, felga wydaje sie byc dobra chyba ze nie wiem o co ci chodzi javor

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

moj pierwszy lakier w mentalu.. jejjj moze cos z tego bedzie, jak nie to wracam do brazilka ale ciezko bedzie go do maxa 7 przekonac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slicznie slicznie! model bez jakichkolwiek zarzutow a co do tych felg to ramiona powinny byc grubsze nie patrzac od przodu felgi tylko np. z gory

 

a co do lakieru - taki sobie popracuj nad nim jeszcze no i nie wiem czy ten kolor pasuje do tego modelu... ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

aj siii ;] no teraz jak na nie patrze to widze to :]] lakier jest maxowy i musze w niego wlozyc duzo wiecej ale to dopiero poczatek ;] thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

kolejne detale... te kanty na lewym swiatelku to czesc ze srodka mez mshmootha, i bubel na masce tez ze srodka, trzeba bedzie przesunac w dol.. jednak wroce do ukochanego brazila eh

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

aaa.... to co widac na renderkach to jak narazie 190k facow jakby co ;] bez msmooth 40k,... jeszcze od przodu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko, ale chyba cos sie zjebalo na gorze w prawej lampie tarzac na niego. sa jakies tam wybrzuszenia i to niezabardzo ladnie wyglada ;[

P.S. a i nie zapomnij o zrobieniu siatki, wlotu do silnika ;] powodzenia

pozdro V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

nosz przeciez napisalem ze to obiekt ktory jest w srodku w komorze silnika, nie ma msmooth wlaczonego i dlatego kanty wystaja... czytac czytac a nie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

samochod moze z wygladu 'inny' niz typowe bmw ale napewno 510KM i silnik V10 prawie jak w F1 w limuzynie nie jest tragiczne ;] .. 12s do 200 eh ..nie ma jak niemiecka precyzja heh, kosztuje niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności