Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW E60 M5 '2005


Gość AcidBoyXL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość AcidBoyXL

dzieki.. btw xMark kiedy beda jakies updejty z nissana bo widze ze przeoczylem towoj watek? spoko sie zapowiadal ;]

 

pionier:. tez mam taka nadzieje, chcialbym to zrobic w mentalu ale uzywam go od tygodnia dopiero, najwyzej wroce do mojego brazilka ale dam mentalowi szanse ;]

 

elmo hehe ;]]

 

srodeczek fajnie mi sie robi, mam sporo referencyjek i moze zrobie pare wersji tapicerki bo mam zdjecia wszystkich kolorow calego wnetrza ;] wystarczy poszukac i wszystko sie znajdzie ;]]]

 

athlon 600 faktycznie odstrasza pamietam jak robilem na duronie 600 i 128MB ram ;] ale z czestym uzywanie opcji hide i krojeniem modelu na elementy dawal rady ;]]] fakt ze nie bylo wtedy windowsa xp ;]] szkoda ze w naszym ukochanym kraju nie nadarzamy za postepem mnie doluje ;[[

 

pozdro ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

brak słów jak sie ogląda twoje renderki może by cosik się znalazło ale nie będę siał zamętu :-)

 

a na swój sprzecik to nie narzekaj bo masz wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*gleba* (slychac uderzenie czegos ciezkiego o podloge)

:X - zabiles mnie teraz Acid. Nie mam sil do was - jak nie Ty, to Kome ( speedowiec hehe ;)). Odpadam. Juz nie robie aut, bo nie mam szans z wami xD. Greeeeeeeeeat job xD. Jak juz bedzie gotowy model, to sobie drukne final render i powiesze na scianie w rozmiarach 2,5m x 1,7m xD. Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

hehe wlasnie nawet nie zamierzam narzekac, narzekam na polska rzeczywistosc ;[[

 

heheh knysza to czyli musze zrobic mega render ;]] 6400x4800 ;]]] no a z tym speedem to jest wlasnie magia poly ;]]] cos za cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

hehe przewodow nie bedzie ale beda dywaniki ;] i to co widac golym okiem, wnerze bedzie cale oteksturowane oczywiscie. Jutro i na weekend szkola wiec updejtow przez ten czas nie bedzie, moze dzis wieczorem cos jeszcze wrzuce.. jak zawsze thx za wypowiedzi i pozdro..

 

ps. jak skoncze modeling wnetrza rzuce panoramke 360 w quicktime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hym no tak kierowniaca zbyt gruba albo ma zbyt mała srednice :) a i wez cos zrob z tymi cyckami na kole bo jakos smiesznie wygladają pomiedzy ramionami a tymi wystepkami powinno byc tylko miejsce takie wychudzone na kciuka a cycuski nie wniosly by nic oprocz niczego :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

bzyku wybacz ale nie rozumiem cie ;]] mozesz mi to bardziej dokladnie wyjasnic, kierownica jest ok bo mialem niezle refernecjie, to jest samochod z bebechami F1 wiec pewne rzeczy wygladaja inaczej, nie chce tez przeginac z detalami bo nie zamierzam przekraczac 300k facow, naloze na to teksture i bugow naprawde nie bedzie widac ;]], pozatym wiekszosc tapicerki to skora ;]]]

 

ehheheh ja naprawde duzo przy tym nie siedze, nawet nie jest pol etatu ;]]]]]]

 

kome, thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no bo to jest tak. Jakos pierwszy raz bym widzial kierownice z takimi cyckami widzialem wiele kierownic ale zadna nie miala takiego czegos nawet najbardziej sportowa. a grubosc no najprostsze porownanie jak ktos ma lape zeby objac kierownice to niestety ale mialby problem z wyjsciem z bemki :), ona poprostu jest za gruba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

wydaje mi sie ze poprostu jest troche za duza ale nie ustawialem jej jeszcze, jest teraz za nisko i kat jest z kosmosu, jeszcze nie dokonczylem jej modelowac nawet a te cycki faktycznie tam sie znajduja, w kazdym badz razie zaden z tych elementow nie jest skonczony, ani drzwi ani kolo ani desko ;]]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz wlasnie znalazlem to samo zdjecie :D he nie no zobacz naprawde twoja obrecz jest grubsza a i przypatrz sie temu miejscu na kciuka kierownica w tym miejscu jest ciensza a i oczywiscie ksztalt tego cycka jest wazny bo jest dluzszy to jedno i wpewnym sensie laczy sie z ramionami ale mam nadzieje ze to poprawisz. sorki za moje rysunki bazierami(niema to ja CVki)ale one mnie dobijaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

zgodze sie jedynie z tym ze sa za wysoko ewidetnie ale jeszcze nie jest skonczona, nie ma np. szwow

 

- edit -

 

ok powiedzmy ze skonczona, na moje oko jest git ;] ehhh 7 rano... swieto ;p zeby do szkoly tak wczesnie wstawac ;x

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie, a mi sie wydaje ze pas bezpieczenstwa jest zbyt luzny ale to na oko o jakies 2 mm no i nie wiem moge sie mylic ale klamka powinna byc o 0.75' obrocona w prawo wzgledem osi 'z'. aha i tam gdzie na filmach kablami wlanczaja fury (pod kierownica) to tam chyba krzywo..

 

jeez! ludzie nie dosc ze to jest wnetrze TO ON TO ROBI DOBRZE! poprostu nie mozecie sie pogodzic z faktem ze ktos jest tak dobry ze nie ma sie do czego przyczepic ;)

 

acid, rzadzisz w kwestii poly na tym forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

hahahah kome ;]] ..nieszczesna kierownica chyba bedzie bardziej dopieszczona od calego wnetrza.. takie male bledy znikna pod tekstura zreszta jak kome napisal to jest wnetrze i nie bede robil zblizen w skali 5mm ;] thx btw...

 

a tu takie male fikumiku z rana ;]] tapicerka drzwi jeszcze nie dokonczona jakby co.. deska tez oczywiscie

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no moe i tak loozack ;) . Kome jak bym mial szukac bledow na upartego to naprawde wiele by sie znalazlo jak w kazdym modelu i niewazne kto by go robil i nie wazne czy nurbsami czy poly a ja tylko mowie co mi sie niepodoba na pierwsze spojrzenie a kierowniac wyjatkowo mi nie pasowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg ludzie. Trochę dystansu.

Model bardzo dobry póki co. Zapowiada się bardzo fajnie.

 

Bzyku : musiałeś albo długo szukać albo masz bardzo dobre oko ;) Fakt faktem że jest tam jakiś błąd. Osobiście nie zawracał bym sobie głowy takimi pierdułkami. Są rzeczy istotniejsze... kształt i położenie cycków na kierownicy co do mm ma zerowy wpływ na końcowy odbiór pracy (to oczywiście tylko moje zdanie).

 

Kome : nie oburzaj się tak bo niema ku temu powodów. Każdy ma prawo do krytyki. Co do kwestii 'rządzenia na forum jeśli chodzi o poly' ... moim skromnym zdaniem żeby rządzić trzeba pokazać że umie się robić coś więcej niż auta. Oczywiście nie kwestionuję tutaj oczywistych i bardzo dużych technicznych umiejętności autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie badzmy tacy powazni ... ;] tam na innych forach owszem sa lepsze prace ale my jestesmy tu i teraz ;] nalezy to docenic bo b.zadko zdaza sie u nas ujzec tak wypasiony model ;]

 

poprostu z przymrozeniem łoka ;]

 

a ja wracam do swojej cafe ;] zaraz ubdate dam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymmm batou ;) kto sie oburza :P a w kwestii rzadzenia to moje zdanie chociaz masz racje, nie wystarczy robic samych fur ale acid jest naprawde dobry w tej dziedzinie :)

 

bzyku spokojnie ;)

 

jakbym mial szukac bledow na upartego napewno znalazlbym ich mase (zarowno bledow jak i odstepstw od oryginalu) ale chodzi mi raczej o to ze skoro jest to wnetrze a jak sam acid wspomnial to jakichs super dokladnych zblizen nie bedzie to po co czepiac sie jakichs pierdół! ;)

 

pozdrawiam wszystkich tych co mnie lubia i tych co nie lubia tez :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

bledow jest sporo, sam o tym wiem doskonale ale robie ten model po dluzszej przerwie, pierwszy raz w max7 no i bez meshtools :/ sam nie wiem czemu... troche musze dojsc do wprawy, druga sprawa taka ze nie mam zamiaru siedziec nad tym modelem kilka miesiecy, w tym czasie mozna zrobic wiele innych modeli, tekstury ktore przykryja te buble i nadadza wiecej realizmu niz najdokladniejszy modeling.. taka mam nadzieje.. zaglebianie sie za bardzo w detale moim zdaniem nie jest wcale dobre jesli przez to czas robienia projektu wydluza sie znacznie..

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

no loozack ;] kolejna wersja ukaze sie na dniach ;] a tu pierwsza teksturka w wersji 0.9, jeszcze pare tweakow tylko jej brakuje

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

troche sie ostatnio obijam ^^ no ale cos tam jednak zrobilem... specjalnie dla loozacka nowy panoramix q:] mam nadzieje ze masz dobry monitor ;p

 

>> here

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeee, znalazłem! tylnim drzwiom czegoś brakuje ;P myślę co tu mądrego napisać, ale że mój mózg jest ostatnio na urlopie to ograniczę się do "full wypas" ;) na pewno możnaby się do czegoś doczepić ale to tak jakby szukać błędów w obrazach Van Gogha

 

pozdrawiam

 

P.S. "specjalnie dla loozacka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raca -extra wychodzi Tobie modelowanie tego autka- mam prosbe - nie popapraj efektu lakierem z grochami metalizera zamiast opilkami ( bo widze ze ostatnio to wiekszosc ludzi robi taki efekt- przypomina to raczej modelik albo spartaczona robote w lakierni) ogolnie ostro idziesz w detale i mi sie to podoba-zagiecia blachy po tloczeniu po prostu rzadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności