Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW E60 M5 '2005


Gość AcidBoyXL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AcidBoyXL

sorka za brak updejtów ale sesja nadeszła i narazie miałem czas na to żeby dziś pobawić się lakierkiem.. może od przyszłego tygodnia, jak zalicze wszystko.. zaczną się updejty narazie taki lakierek, no i pare wykończeń, drzwi w środku tylne, blacha wewnątrz drzwi.. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość AcidBoyXL

juz mnie ten mental powoli zmęczył... moze kiedy indziej.. :) wrocilem do brazila. kilka renderow z roznymi hdr

 

Janusz_bulanda moze jasniej ?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupio mistrza uczyć, ale zamiast oświetlać scene mapą HDRI (po różnych odcieniach podłoża tak wnioskuję) to lepiej daj biały materiał Standard na samochód i spróbuj go ładnie oświetlić kilkoma Omni (3 powinny być w sam raz), a gdy już będziesz zadowolony z cieni to wtedy nałóż lakier, wtedy będziesz miał pewność, że jakieś niedoskonałości nie są spowodowane złym oświetleniem :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

model felgi jest bez msmootha na renderach, material zwykly chrom z brazila.. hmm no zawsze mozna uzyc tych gotowych lakierow i innych szejderow do vraya dostepnych na necie... wszystko i tak dostroi sie jak juz bedzie cala scena z oswietleniem bo tu jest tylko skylight moze dlatego troche dziwnie to wyglada.. przy samym skajlajcie w brazilu nie ma połysku na materialach..

 

sikham masz racje juz nie moge.. a dokladniej narazie nie moge.. szkola

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi jestem pod wrażeniem modelu :) Piękna robota!!!! Trudny model do wymodelowania tak mi się wydaje. A na pochwały co do renderingu odemnie musisz jescze poczkać. Wczesniejsze mi się bardziej podobały. Ale zaczołeś troche w innym kierunku iść, w dobrym kierunku ale trzeba jescze popracować :). Ten pierwszy mi się bardizej podoba z tych trzech. Troszeczke widać jakieś drobne neirówności i na dole maski. w niektorych miejscach pasma odblaskówi są przewęzone. Na innych renderach tego nie było widać ;/ ale nei weim moze to mi się tylko wydaje ;/ Btw jak długo ci się coś takiego renderuje i na jakim sprzęcie? i czy nadal poly modeling? jak tak to tym bardziej cię podziwiam :) a jak nie.. to się też musze wciągnąć w inny rodzaj modelowania ; P A i na złość ci poweim ze ja mam jescze tydzień ferii ; P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

hehe wolne bedzie juz moze jutro ehh oby, modelik poly, render brazil cos kolo 15min, jak juz wspomnialem 0 swiatel narazie no i jakosc kiepska, powierzchnie bede musial jeszcze troche wygladzic no ale tak to jest jak sie renderuje miniaturki, teraz wychodza bledy ale nic straconego.. jeszcze troche pracy przedemna, najlepsze caly czas czeka.. texturki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

nocny render, duzy render :] teraz to dopiero bugow naznajdujecie... wszystkie materialy poza lakierem sa tylko tak o..lakier tez jeszcze bedzie dorabiany.. heh gdybym wiedzial ze bedzie sie renderowal 1,5 godziny dal bym lepsza jakosc :(

 

pozdr

 

>> 1600x1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

kanty znikną, widac je na takim duzym renderze niezle :/ widze ze musze zagescic siateczke ale w sumie dobrze sie sklada bo musze dodac pare lini na drzwiach bo klamki sie zle wtapiaja w siatke czego rowniez nie bylo tak widac na mniejszych renderach :)

 

pozdro i dzieki za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

tyle z materialow, pozatym polinkowalem kola pod animacje.. dzis moze juz zdam index i mam nadziej bede mog skupic sie wreszcie na maxie, narazie jak widac takie chwilowe skupienia nie wychodza na dobre :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosko wymodelowane szczegoly, gratuluje, tym bardziej, ze jak sie domyslam nie masz w swoim garazu takiej fury zeby przyjzec sie kazdemu elementowi z bliska :)

Na obrazku ktory teraz figuruje jako zalacznik w pierwszym poscie (to co wyswietla sie w spisie watkow) lakier wyglada bardzo ziarniscie, to zamierzone? Jezeli to mialbyc "metalic" to chyba zbyt ostro to jest zrobione, zbyt wyrazne ziarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

Wtorek.. ta ziarnistosc to efekt niskiej jakosci rendera, no niestety auta takiego rowniez nie posiadam i to nie dlatego ze jeszcze nie ma go w sprzedazy ale niestety nigdy mnie nie bedziedzia na nie stac...

 

loozack narazie nie bede zdraddzal szczegolow ale raczej bardziej ambitnie, co nie wyklucza tych co podales..

 

thx za kommentz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

taki tescik, render mizerny ale nie mam czasu zeby czekac x godzin na efekt.. scena tez dopiero godzina pracy wiec w bardzo wstepnej fazie, lakier do dopracowania, oswietlenie.. cienie no i kolorki... troche pracy jeszcze zostalo ale juz chyba mialem 2 tyg przerwy od maxa :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeee nareszcie ;D

 

hmm to okno ze schodami strasznie odwraca uwage od modelu, pomysl moze o innym ustawieniu samochodu badz kamery.. ;)

 

dziwne oswietlenie ale mowisz ze sie nie starales wiec sie nie czepiam

 

pozdrawiam miszcza ;>

 

 

ps. kiedy zrobisz przednie siedzenia ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności