Skocz do zawartości

Scena 3D: Liquid Time


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

--== Przechodniu zanim skrytykujesz uczci 7,5 godzinny render minutą ciszy :) ==--

Tak to prawda, tyle trwało zrenderowanie tego obrazka. W sumie miały być jeszcze na tych badylach u gury liście ale jak je zrobiłem to mi MAXsiu srajk użądził i nieruszył z miejsca przez 45 min. ani nawet liniki nic nul kompletna cisza w eteże. Jeszcze jedno jak by nie było widać to na środku teo baseniku jest kwiat wypluskający sie z wody. I tu w sumie MAXsiu mi najbardziej sie wypocił(nie wspominając o moim biednym spracowanym komputerku). To tyle opisu, tera Yours kolej na texty z krytykom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Praca ogólnie pozytywna, jednak na pierwsze wrażenie to myślałem że to jest szklany stół i się zastanawiałem co on tam robie? drugie to myśl że jest to woda (prawidłowe chyba) i że wpada tam kropelka wody i taki rozprysk jest no ale że kwiat tam jest to na taki pomysł nie wpadłem :]. Ogólnie jestem na tak jeśli chodzi o tą pracę :], znam ten ból ze sprzętem :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezłe, może miejscami trochę przepalone i ciut za duży glow ale ogólnie przyjamne. Tylko jedna poważna sprawa mi się nasuwa: Zanim naciśniesz f10 i poświęcisz 7,5 h na render, poświęć 15 min. na ustawienie kadru, tu jest zbyt przesunięty w prawo i stanowczo za ciasny, uciąłeś spód co wygląda nieciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności