Skocz do zawartości

Hitman...


Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Stary , no przepraszam za moją poporzdnia opinie nie doceniałem ciebie , hehe teraz widze co tak naprawde robisz i czym sie zajmujesz heheh , i zaczyna mis ie to kolorowanie podobac , hmm całkiem niezle ci to wszytko wychodzi hehe dobry jest ten Hitman :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update...

 

no takie posty mobilizują do pracy...

 

a oto updejt...skończony chyba obazek na layerach...na dokłądnie 57 layerach (sic !!)...:D teraz została kosmetyka...i dodanie paru filtrów...narazie praca ma 32,1 MB...co nie jest złym wynikiem...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, dopiero teraz odkryłem twój Topic......hehe ale jestem spostrzegawczy:D. Noo..przyznaje że dobry jesteś w te photoshopowe klocki, bardzo mi się podoba, jest naprawde komiksowo, ,gościu, który to rysuje tez jest niezły. Ciekawe kiedy wasz komix będzie ukończony, extra!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx saygon - as always the same reaction :D

thx Gotham - zaczynam jush pracować nad kolorami...i ich tonowaniem...ale bez tabletu bardzo cięzko mi to wychodzi...

thx Sharp - no widzisz...a tu jest moje małe królestwo...

 

pozdro...i thx za commenty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW Bracie mas zu mnie + hehe super to ci wyszly teraz wiem co to jest obróbka heh czyli wszystko moge obrobic nawet fotke dodac lepsze swiatło i kolorki hehe wypasik , a to dobre jest :D czekma na kolejne obrazki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Image

 

no widzisz SiD...thx za commenty...

 

przyszła pora na kolejny obrazek...heh...jak przyjżałem mu się dokładniej...zwątpiłem...tu jest tyle szczegółów że oczy mi na wierzch wyjdą

[boje się][boje się][boje się]...sami zobaczcie...no ale cóź trzeba pracować na sukces :P

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w mordeczke jezyka !! to jest moze detali i to jakie no nie ocean detali !! wyglada powalajaco !! swietne jak cholerka !! podziwiam i czekam na wesje z kolorami

bardzo lubie twoj styl !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...mi tam by szczena opadla z racji takiej ilosci szczegolow ale nie opada a to dlatego ze jak sie patrze na twoj styl pracy to wcale tak ciezko nie bedzie. Ty po prostu zamalowywojesz to i wow przyklad samolot...wszystko walnoles w 3-4 kolorach (pomijam ludzi) wiec z tym jakie sa problemy :)...

Co do pracki to calkiem calkiem keep working

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx SiD :P

dzięki Pablo...

 

Breman żeby to było tak łatwe jak uważash...57 layterów w wersji wstępnej...prawie 40 Mexowa praca...a Ty mówisz że to jest ot tak sobie pare colorków :D heh...co do samolotu mash racje nie jest do końca dopracowany...właśnie skończyłęm chmury...teraz popawie to co uważam...zwróć uwagę...że nie wszystko \"coloruje\" a to ze względu na to że nie które żeczy poprostu nie trzeba...i nie są one potrzebna...poza tym owszem moge tak robić ale daj mi tablet :P i 19\" monitor...żebym widział co wycinam...

 

\"w tym szaleństwie jest metoda\"...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Bremen

czlowiek patrzy na ten rysunek to on sprawia takie wrazenie czyli kilka kolorow itp.

 

yyy...a dokładniej?? No on się skłąda z colorów...nie zapominaj że to jest comix...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Phan, że się tak mało odzywałem ale wiesz Bitwa teraz będę częściej :D

 

Odnośnie tego już zrobionego jest normalnie daaaaaaaaa [boje się] ale te światełka troszkę za idealne powinineś je trochę pożółciź i rozidealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom --> nooo i teraz to wyglada o wiele lepiej :)...nie sa to ze sie tak wyraze proceduralne kolorki ale jest troche tchnietego zycia...

 

Co do mojej wczesniejszej wypowiedzi to mowie prace sprawaiaja wrazenie wyrabanych ale jakby sie przyjzec tylko twojej czesci roboty czyli samemu kolorowaniu to nie jest az tak powalajaco a to dlatego ze np. wnetrze samolotu jest niebieskie cale...po prostu jakbys walnol kolor niebieski na kreski twojego kumpla i wsio :)

 

Ale ostatnie to juz cos :)...mnie sie podoba :P...moze za duzo wymagam ale taki juz jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i phantom zaczyna nowe dzielo kolorowac a jak pokoloruje to ja z krzesla sie zwale .... ludzie tu kurde plyndz nic nie pisza a powinni moim zdaniem chlopak ma styl ciekawy sty i talent .. ehh ludzie ludzie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VHS - Update

 

[wow]...dzięki MeG...teraz pownienem się zawstydzić :D

 

qrcze...teraz update będą częstsze...chyba ale będą małe...pracuje nad szczegółami...w każdej części...heh...nawet nie głupio to wychodzi :P...ale znowu...zaczynam się zapędzać i zbaczać z wytyczonej drogi...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sie doczekałem , ładnie dobrane kolory i bezbłednie nałozone, hmm cos czuje ze siedzisz w tym bardzo dlugo ? co nie hehe

 

Dobry jests nawe mółgbym rzec z bardzo dobry no ale nie najlepszy hehehe :P

 

Pozwóż ze bede sliedzic twoje postepowania , piloci mi sie podobają hehe szczególnie od tyłu buahahahah

 

cekam na reszte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VHS

 

hehehe...Uncle nie czytał postów...uncle nie czytał postów :P to mój kumpel to rysował...(dobry jest w tym stuffie :P) a ja to tylko coloruje :D ale przekaże mu twoją wypowiedź :D

 

pozdro...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Phantom

hehehe...Uncle nie czytał postów...uncle nie czytał postów :P to mój kumpel to rysował...(dobry jest w tym stuffie :P) a ja to tylko coloruje :D ale przekaże mu twoją wypowiedź :D

 

pozdro...

 

Hahaha Pahntom sie powtarza hehe Pahntom sie powtarza , hihihi , NIe jestes najlepszy ale starasz sie bbyc i to sie diabelnie dla mnie liczy niepoddajesz i walczysz i za to mas zu mnie BiG + ... dla mie licza sie intecje i wartosci clżowieka jakie oddaje i reprezentuje , :D [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VHS - :(

 

thx...SiD...moi kumple nazywają to \"apogeum zajebistości\"...jak jutro urwe się wcześniej z roboty...to może coś zrobie...raczej napewno...nie moge zawieść Ciebie i MeG :D a jutro pewnie ochrzan zarobie od niej za to że nic nie zrobiłem :P

 

pozdro...[ziewa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja

 

wiesz .. podobaja mi sie rekawy kolesia w zielonym wdzianku tzn. zagiecia materialu. Niby maly detal ale cieszy . Osobiscie wolalbym zobaczyc Wasz komiks z mniejsza iloscia kolorow.. bardzej \"chropowaty\"(heh credits goes to Gotham) bez tych gladkich odblyskow. Wtedy juz zapewne nikomu nie bedzie przeszkadzac oszczednosc kolorow na detalach ( apropo komentarzy co do scian ) . Nastepnie - mi nieodpowiada wklejanie zdjec do pracy ( cm ) jakos zbyt odroznia sie od reszty. co jeszcze.. aaa LENS FLARE is EVIL! to ogolnie znana zasada .

Co jeszcze..aa no tak .. nic nie wiemy o fabule ;)

Powodzenia.. wybrales sobie naprawde trudne zadanie , to dobrze ze masz zapal do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...wiesz Nezz dzięki...ale ja nie dąże do ideału jeśli chodzi o rzeczywistość...lubie climat...całkowicie odróżniający się od niej...robie to co ja uważam za fajne i ładne :P MeG jush wie o co chodzi...co do Lance Flare...może i mash racje...ale w tym momencie daje satysfakcjonujący dla mnie climat :D co do fabuły...to jej jeszcze sam nie znam...jest ona w głowie autora :D ty tesh spróbuj mnie zrozumieć...

 

reality is eavil in my sick dreams :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... Jest lepiej. Na pewno ale ja bym to zrobił inaczej. Nie przejmował się zupełnie tymi wszystkimi szczegółami, szczególikami... Tylko światłem. Weźmy ten kokpit. Od razu zrobił bym maskę całego i wypełnił ciemnym gradientem. Tarcze z tymi wszystkimi szczegółami... A po co. Załóżmy że lecą w nocy. A wszystkie urządzenia są podświetlane ;) Od razu jaki klimat się szykuje... Tak i od góry czerwone światło... Coś jest nie tak.... Kokpit oblany mglistą czerwienią z górnej części kokpitu... po rogach wszystko tonie w mroku. Tylko podświetlenia wszystkich zegarów rozświetlają twarze pilotów... Tak bym to widział ;). Najpierw jak już napisałem na wszystko dał proste mdłe kolory z gradientów. Potem Wszystko zalał mrokiem (np. Multiply) a potem już tylko operowanie światłem... Rozbarwienia i nadbarwienia... Ehhh takie prace lubię ;). Dla przykładu w załączniku masz zeskanowaną pierwszą z brzegu stronkę komiksu tworzonego w nowym duchu komiksów operujących światłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak oczywiście mash gotham racje...to jest nie głupia metoda...tia...tablet i monitor...do dokupienia :D bo bez tego takich efektów nie zrobie...dzięki...

 

biglebowsky...heh...trzeba było samemu to pisać...przeciesz nie gryze...a ucze się...oj kiepski z ciebie sensej :P

 

pozdro...i thx

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ja tam nie wiem czym sie odrzywiasz? Nigdy sie nie ma calkowitej pewnosci:) Ale faktycznie z rysunku na rysunek coraz lepiej, tylko najpierw komponuj calosc, przemys jak rzecz ma wygladac a potem wchodz w szczegol. Do tego nie trzeba ani wielgachnego super monitora, ani tabletu. Sam w domu wciaz pracuje na 14\" - mam go juz serdecznie dosc i planuje update, ale da sie zyc, chociaz slepy jak kret jestem przez wgapywanie sie w ta miniature. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam 15\" ze spiepszony filtrem jezeli takowy wogule tam jest...mam spiepszona jasnosc...przez co nie widze poprawnych colorow...bo wspomagam monitor oprogramowaniem WinFasta(GF4 440)...i musialem sobie cyngle do kompa z antyreflexem kupic...troche lepiej jest bo jush oczy po 24h nie bola tak strasznie :P

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham

 

Trafiłes w mój słabu punkt I love Spawn w jakiej kolwiek on jest formie , komicsowej , filmowej bajkowej , szaleniec z emnie na punkcie tego kolesia hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...teraz to musze...uzupełnić swój warsztat od początku(po formacie kompa mam :()...poznajdywać różne pierdółki w necie do photoshopa...chciałbym wkońcu zrobić skina do Winampa 2.91...:D nic tylko siedzieć i siedzieć przed kompem...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom -ostatnio odkryłem ZBrusha - www.pixologic.com - doskonały wspomagacz dla grafiki 2D. Poświęć mu tydzień a zakochasz się bez pamięci (i mimo iż Photoshopa on nie zastąpi, to jednak Photoshop takze nie zastąpi ZBrusha ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"ZBrush1.55b is now available

for purchase and immediate download!\"...no to widze musze jechać w pewne miejsce do pewnych ludzi żeby dokonać purchas\'a :D

 

dzięki przetestuje ten pro :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności