Skocz do zawartości

Zapomniane miejsca: "Lasek"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no no, wyglada ładnie, puki co to myśle że cegła przypomina gumke do mazania :] , za mało chropowata. Dodatkowo troche rażące mogą byc te listki na drzewie które się niczego nie trzymaja. Generalnie fajowo, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

super to wyglada, nie wiem jak inni ale ja w takich scenach przede wszystkim w takich pracach podziwiam "okolice przyrody" (no trawka po prostu rewelka). Co za tym idzie ucieka mi troche motyw przewodni, no ale to juz moja wina:D. Kolorki bardziej pasowaly mi z poprzedniego rendera. Soczyste jak diabli byly, bajkowo tak jakos sie robilo. Siateczki tez kawalek bym chetnie zobaczyl. Generalnie super, czekam na nastepne rendery z niecierpliwoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie zaczyna wyglądać ale korę drzewa i gałęzi zrób z jakimś displejsem + bump. Dla przykładu załączam Ci 2 obrazki na których widać działanie w/w wskazówki :) jest to przykładzik z Finalka , bardzo sugestywny zresztą :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydalyby sie bardziej zroznicowane kolory na zielsku. najlepiej daj kilka osobnych zbiorow lisci (ten sam ksztalt ale inna tekstura i inny random seed).

to pomaranczowe z przodu (cegly?) wyglada dziwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie jedynie czego tylko brakuje w tej scenie to zroznicowania tex, teraz w ps albo nie wiem w czym musisz zrobic jedne zdzbla brazowe inne zielone, na lisciach nie widac nerwow, a kora jest gladka to mozna bylo zalatwic wczesniej juz na etapie maxa,,,a nerwy trzeba bylo dawno temu zaplanowac i mapowac planarnie,,, mam pyt tu nie ma alfy? to sa rzeczywiste modele?, niby fajnie ale troszke scena traci na odwzorowaniu ,,,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności