Skocz do zawartości

Scena 3D: Moj pokoik


Georgas

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne światło i materiały (no, może oprócz kubka), ale myszkę to masz nieciekawą. ;)

A4Tech?

Tak to niestety A4Tech, pare lat mi już służy ale w najbliższym czaseie mam zamiar wymienić jąna jakiegoś Logitecha :)

 

zgadzam się z Ardenitem że jak robić swój pokoj to swój a nie dodawać innych rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 263
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo ładnie :) Materiał kubka nie pasuje.

Widze że na monitorze masz swoje portfolio ;) Może jeszcze zrób żeby monito świecił troche, no izazwyczaj w LCDkach to jest kawałeczek czarnej przestrzeni między ramą a rzeczywistym obrazem ;-)

 

Pozdrawiam, gratuluje wytrwałości i czekam na FIN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za komentarze :)

SWRSC dzięki zamontowaniu wentylatora temp. mi spadła o około 8 stopni więc było warto :)

cały czas walcze, dodałem 3 modele i już raczej jeśli chodzi o moedelowanie to koniec, będe się starał dopieścić shaderki i poprawićbłędy jakie napisaliści

 

A tu test wersji nocnej, co myślicie?? aha, jak widać skończyłem renderować na końcu lc bo nie mam czasu na full rendering :)

pokojnighttest.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm IMHO werjsa dzienna dwa razy lepsza.

Szkoda ze to juz koniec modelingu bo spokojnie moglbym to nazwać "graciarnia georgasa" (na plus).

Dzidowsko ze tylko light cache bo chcialbym zobaczec czy poprawiłes materiał fotela czy też nie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważaj na odbicie światła na blacie, bo będzie to wyglądac bardzo nienaturalnie. Pamiętaj również o przestawienie temperatury koloru tego światełka na bardziej niską - żeby nie świeciło idelanie białym światłem, tylko z lekka żółtawym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności