Skocz do zawartości

Living death: istota


pazzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pablo, ja byłam już zmęczona tymi stopami i przestałam je robić. Modeluję za to trochę wyżej; jak przejdzie mi to wku.... na stopy to do nich wrócę i obiecuję poprawę..........

.......ale jeszcze trochę plecki i może zjadę w dół bo przecież \"Ci, którzy są na górze- będą na dole...\"

 

postrofionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pazzi - bardzo fajne masz pomysly, ale (przepraszam za gorzkie slowa krytyki) musisz sie jeszcze nauczyc panowac nad siatka... te rendery powyzej sprawiaja wrazenie balaganu w mesh\'u... no tak, ale jak siatke pokazujesz, to wszystko wydaje sie byc ok... takze moze to wina meshsmooth\'a? na ile ustawiasz ITERATIONS?

 

ogolnie powiem tak - masz bardzo ciekawe pomysly (i bardzo ladne szkice) i zycze Ci, zebys podobnie modelowala... :)

 

pozdro... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boms, ITERATIONS na 1.

Poniżej zamieszczam siatkę.... nie rozumiem co Ci przeszkadza?

Mówiłam wcześniej że ciało ma być brzydkie więc takie je robię, tylko twarz będzie gładka i blada............

Poniżej zamieszczam siatkę. Jestem na etapie modelowania pleców z których wyrastają kikutki i pokrywają je krosty czy inne bakterie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pazzi - nie obrazaj sie na mnie... :( ja nie mowie tego zlosliwie... a co do siatki - nie, nie chodzi mi o krostki - sa bardzo ladne [sic]... :) chodzi mi o obrazek zatytulowany \"trzy cztery\", ja ktorym plecy wygladaja (to rowniez nie jest zlosliwe stwierdzenie :)) - jak szwajcarski scyzoryk... :D Chodzi o to, ze na przyklad szpice sa jakies takie dziwnie zesmoothowane... podobnie czesci skory w miejscu wyrastania tych szpicow... no ale siatka wydaje sie byc czysta i przejrzysta... takze nie wiem, czemu to tak wyglada... :| i jeszcze raz prosze, nie obrazaj sie na mnie... ;)

 

pozdroofki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebisty ten szkielet z krostami ... widze ze pazzi nie proznuje w soboty:)) fajnie naprawde fajnie.. a tak wogole to moze i dobrze ze meshsmooth tak szaleje z twoja siatka no bo przynajmiej elfica bedzie troche bardziej zmutowana:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi kiedys powiedział ze stopy to praktycznie nabrzydsza czesc ciała człowieka , po tym przykładzie widze ze to prawda hehe , nie mogeee wypasienie to ci wychodzi efekty będa murowane ... hehe czekam na reszte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie było żadnego problemu:|

 

nie podobały Wam się pomiętolone stopy....tera znów komuś nie podoba się gładka płaszczyzna stopy

....najważniejsze że mnie się podoba!

Uważam że czasami dobrze jest wymodelować coś co ma niejednorodną fakturę. Tekstura scali to zupełnie w całość i będzie grało na tym samym instrumencie

 

chyba ostatnio się rozgadałam- to chyba niedobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow][wow]

 

 

pO PROSTU WGNIATA...DZIEWCZYNO..POWIEDZIAŁEM ŻE JESTEŚ PIERWSZĄ DZIEWCZYNĄ MODELUJĄCĄ W MAXIE KTÓRĄ ZNAM ....ALE TERAZ WYPADAŁO BY DODAĆ JESTEŚ JEDNĄ Z NIEWIELU OSÓB JAKIE ZNAM KTÓRE TAK DOBRZE RADZĄSOBIE Z TYM PROGRAMEM...

 

ŚWIETNA ROBOTA(SPÓJRZCIE NA TĄTALIĘ..POŚLADKI, NOGI ..ITD...

 

WIELKIE BRAVA DLA pANI PAZZI PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![urwanie glowy][urwanie glowy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmmm... bardzo przyjemne cialko ma ta pani... :D

 

no i nareszcie te wypustki na pleckach sensownie wygladaja... pogratulowac :)

 

zastanawiam sie, czy istnieje odpowiednik tej elficy w swiecie realnym (mowie oczywiscie o ogolnej budowie ciala, ksztaltach...) - tzn. czy mistic mial racje, ze to Twoje zdjecia posluzyly Ci jako referencje?

 

pozdroofki

powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ciekawi jesteście wymodelowanej osoby. Padają pytania: kto to i ile ma lat?

..... podłożyłam własne zdjęcia a wiek można ocenić:)........

....naturalnie było konieczne zmienić kilka rzeczy:P...... i zmienię jeszcze piersi......

Cieszę się że jesteście ze mną CHŁOPAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uwierzcie, nie jest łatwo samemu modelować pierwszy raz bez pomocy....no, ale na nią mogę liczyć[jupi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności