Skocz do zawartości

zapomniane miejsca: "Chińska uliczka"


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to w jakimkolwiek stopniu pomoże ale kolor nieba chyba za mało wpływa na kolory świateł i cieni w scenie- może warto przy tym podłubać. Pierwszy plan- super, śliczne kałuże, trochę za "żyletkowy" krawężnik- jakiś bevel chyba dobrze by mu zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie czuję głębi uliczki,mam wrazenie ze jest płasko. "autostrady" w powietrzu jedna konczy się na wiezowcu,chyba bym je wywalił są mało ciekawe.Zamiast tego moze super nowoczesne wiezowce.to podkresli róznice "międzykulturowe":)No i duzo rowerów,musza być.rowery i ryksze:) reszta b.ładna fajny klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki tomeg, rowery zatem sie znajda, szukalem dzisiaj troche referek i nie glupio bylo oprzec o sciane pare rozklekotanych rowerow :), jeszcze musze natrzaskac reklam, budynki w tle, co do drogi jest tymczasowa, jednak nie chce przegiac z iloscia formy, bo jestem zwolenikiem prostoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aristotle - Gra Final Fantasy VII jest bezwzglednie inspiracja do moich prac, jak i wiele innych. Jestem czlowiekiem wychowanym na grach wideo, wiec wszystko co bede robil bedzie zawieralo wiele elementow z gier :D,dzieki.

 

rzuq - Racja niedorobek jest odgroma, zamierzam sie w koncu za nie wziac, dobre tytuły dajesz na tace :D

 

:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za posty mam nadzieje ze nie jest jeszcze za puzno, napiszecie co uwazacie mam dwie wersje nie wiem ktora wybrac to juz konieeec finito czas sie teraz wziasc za klecenie angielskiego komentarza :)

 

 

attachment.php?attachmentid=15439

 

attachment.php?attachmentid=15438

 

 

ps mam jeszcze wersje 1600x1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga wersja ( ta z przewagą brązów) podoba mi się bardziej- ale przyznam, że poprzednia wersja kolorów odpowiadała mi najbardziej. Pozdrawiam i gratuluję nominacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej zimna wersja odpowiada, tylko jedno w niej razi, chodzi mi o ten czerwony szyld tylko on jest tak intesywny w calej pracy, przez co mocno sie odroznia od reszty i wzrok na nia leci, nie wiem albo wicej takich elementow albo zrob ja bardziej mdla (bord lucb cos w tym stylu) pozdro nice artwork :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje

 

to jest ostatnia wersja, poprawilem budynki w tle tu pasuja

szyld troche przyciemnilem faktycznie pial, natomiast budynkow w tym zimnym nie chce zmieniac, tutaj musza byc mroczne brrraaa

 

 

pozdrawiam

 

attachment.php?attachmentid=15457

 

attachment.php?attachmentid=15456

 

attachment.php?attachmentid=71099&stc=1

 

chinatwersjoukaniac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

pracka pierwsza lepsza ( moim zdaniem ale znowoz zabardzo zblurowany jest tylni plan pozostawil bym tyly z drugiego zdjecia leko zblurowal ..i baniak po lewej ..nalozyl bym ciekawsza teksture ..zuca sie zaraz w oczy taki pusty baniak...( moze niepoprawnie gramatycznie sie okreslilem ) ale sedno chyba zrozumiane ???..i moze troszeczke wiecej photoshopa ..nadal bym realizmowi ..ale ekstra pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności