Skocz do zawartości

Scena 3D: Pokoj...


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Nudziło mi się wiec zrobiłem sobie tutoriala dotyczącego wnetrza pokoju, ze strony Evermotion-u, po jego wykonaniu zrobiłem sobie taki szybki pokoik, ktory teraz pokazuje :D. Modele sa raczej proste bo chodziło mi raczej o oswietlenie, textury itp. (wrazie czego to materialy robilem sam ale niektóre tekstury: np. drewna, to użyczylem sobie z tego tutoriala). No no to ocencie to, jak chcecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Scena ogólnie bardzo przyjemna - tylko te krzesla takie jakies bardzo kanciaste. Okna wyglądały jakby świeciły, ale to mi się osobiście pdoba. Moża zamiast tych śiwecących okien daj jakiegoś plane'a za sceną z texturką miasta, lasu, morza - coś w tym stylu. Co to jest to czerwne na stole?... I to szkło jakieś takie... jkby za bardzo lustrzane.

 

PS.

Chyba nie powiniennes zwracac uwagi na moje komentarze (jestem malo doswiadczony) :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzesła wyglądają koszmarnie, kanciaste i rozciągnięte. Reszta fajna. Mam wrażenie, żę coś lekko nie tak z proporcjami, ale mogę się mylić. Okna nie bardzo mi się poboają, jakieś takie małe, w dziwnym miejscu i jeszcze te grzejniki, nie podoba mi sie to miejsce. Ogólnie światło fajne, materiały w większośći też całkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sypią sie proporcje mebli i brak wykonczenia .Ale skoro to speed to jest ok.

Ja do mojego trochę bardziej się przyłożyłem.Ale w pierwszej wersji też zwaliłem proporcje.Proponuję abyś wykazał się większym zaangażowaniem i będzie supper.

Dołóż detale i ustaw kamerę trochę niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beardzo mi sie podoba klimat tej sceny, tylkol te krzesla maja za duze siedzisko, mysle ze w tym przypadku sa pewne normy ktorych sie nie przekracza, spruboj moze skrucic samo siedzisko.no to chyba tyle z mojej strony

 

Pozdrawiam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie klimat to ma, podoba mi sie.

oprocz krzesel, ewentualnie mozna by te kolorowe kartony na buty, ktorych rog widac z lewej na polce, podmienic na cos innego (kwiatek), ale mocno to nie razi i praca fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

kolorystyka jest swietna (new desing )...krzesla ?? wszyscy CIE krytykuja , a to wina stolarza :) no mogly by byc troszke zaokraglona ale wzasadzie ??tak tez moze byc ...to twoj pomysl i tak sobie wyobrazasz ..to jest wizualizacja nieprawda??!!...punkt dla Ciebie...niepodoba mi sie pusty pokoj obok ,jaki kolwiek obiekt wstawic ..jakas sztuka na scianie lub na podlodze zmieni troszeczke na bardziej zamieszkaly ...tak wieje z niego pustostanem ( komuno wroc :))..ale bardzo przyjemne ..

siwetny pomysl brak progow...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności