Skocz do zawartości

scena 2d - kto na śniadanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak narazie fajnie :) Im większa odległość to uciebie bardziej żółte.. ja bym dał raczej niebieskie. I jescze kolo tego otworu gębowego po prawej stornie jest biała przestrzen.. tzn tam w oddali mocno swieci.. czyżby tam była jakaś polana??? I w ogle w lasach, w puszczach i tym podobnych żadko co panuje taki odcień zieleni. Zobacz sobie zdjęcia trzewi afryki puszczy choćby własnie z NG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scorpi: "ja bym dał raczej niebieskie(...)I w ogle w lasach, w puszczach i tym podobnych żadko co panuje taki odcień zieleni"

 

u mnie jest taki żółty i taki właśnie zielony. Jeśli Ci to pomoże, to wyobraź sobie, że jest to inny wszechświat, gdzie panują inne prawa fizyczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie, kolory w porzadku, nie musi byc przeciez zawsze na maksa realistyczne, chodzi o klimat.

natomiast zastanawiam sie co on tam chce poczac z strzelba, bardziej by pasowala jakas wlucznia, a jak juz strzelba to niech on ja inaczej trzyma.

i brakuje jakichs pryskow wody lecacych z gornych nog osmiornicy.

ale widac duzy postep w porownaniu z ostatnia twoja praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie podoba tak jak jest. Po co obcinac polowe wody? Przeciez tam widac kupe dobrej roboty! Wzburzony mul, bombelki czy kolorystyka, jest bardzo dobrze. Pozatym odpryski wody i efekt lustra na wodzie sa miodzio. Congrats!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajna pracka Ma swój klimat brdzo przyjemny (pomimo dosyc nerwowej tresci) Mi sie tylko 1 rzecz nie podoba mianowicie paszcza tego potwora, jakos mi nie podchodzi a poza tym naprawde bardzo fajne Szczerze zazdoszcze wyczucia koloru POZDRAWIAM i rzycze wielu takich pracek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieżle bym w gacie narobił jak by mi takie obślizgłe coś wyskoczyło. Osobiście wykadrowałbym ujmując wody trochę...gdzieś w okolicach kolan, i dodałbym więcej "mokrości" postacią. Ale generalnie bardzo fajna scenka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spójż na światłocien kolesia i tej ośmiornicy...postać ma plecy ciemne a ośmiornicy te macki w cieniu aż świeca..przyciemnij je i z tego jajowatego otworu gębowego zrób troche leprzy bardziej przekonywujący (bo w końcu powinien to być najbardziej przerażający i obrzydliwy punkt obrazka) sugeruję troche wzorować się na paszczy predatora który miał za tymi kłami otwór przypominający rozwarty nieco narząd rozrodzczy kobiety...no ale tylko podrzcuciłem pomysł..tak czy siak uwazam ze ryjek i cienie ośmiornicy do poprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mi się wydaję, że wszystko jest zajebiście, i nie wydaje mie się że

to musiało być realistyczne.Koles narysował to jak chciał.A jeśli chodzi o ocenę to bardzo fajana pracka.

 

 

 

Pozdro........................................... ..................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności