Skocz do zawartości

Pojazd 3D - VW Beetle


Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie skończyłem :). Efekt mimo iż pewnie mógłby być jeszcze lepszy, w pełni mnie zadowala. Zdaję sobie sprawę, iż jest sporo błędów i niedokładności, lecz częściowo mam prawo usprawiedliwić się brakiem lepszych blueprintów w wyższej rozdzielczości. Zapraszam do komentowania :)

vw1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powiem szczerze, że też miałem z tym problem i bardziej udało mi się to dzięki metodzie prób i błędów :), poza tym używałem Brazilowego Car painta. Ale generalnie: trzeba pamiętać, że coś się musi odbijać, więc należy wstawić jakieś konkretne HDRI na tło, lepiej, żeby to nie był pierwszy lepszy obrazek, tylko starannie dobrany, zarówno pod względem kolorów jak i jasności. Ważne jest też oświetlenie.

Więcej niesety ci nie powiem bo nie zbyt znam się na robieniu lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak zrobic taka teksture lakieru na samochod bo mam z tym klopot??

Shellac z frensnelowym raytracem w reflekcie ?

Kiedyś (nie tak dawno) na głównej był link do tutka gdzie koles robił czerwony lakier do jakiegoś citroena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

supcio! :D teraz to mozna wsiasc do takiego autka :) tylko te swiatla z przodu dalej niefajne i wogole oswietlenie w/g mnie lezy (hehe mnie tez to caly czas mowia jak pokazuje swije drobne pierdolki;) bo zdaloby sie troszke swiatla do srodeczka, aha i ta teksturka z plomieniem na drzwiach... w jakiej rozdzialce ja robiles? bo albo mam chore oczka, albo widze rozciagniete piksele powyzej przedniego nadkola...

ogolnie samochodzik sliczniutki, mam nadzieje, ze tez kiedys bede takie robil :)

 

pozdroofki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności