Skocz do zawartości

Pojazd 3D - pojazd strażacki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja mam bujną wyobraźnie, ale nie aż tak futurystyczną... Kiedyś chciałem zostać strażakiem, ale nie w czymś takim... Jak dla mnie, to na zbyt futurystyczne. Bardziej brałbym to za statek kosmiczny (i w taim konteksie projekt wporzo) niż za czerwoną straż ogniową!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie cos tam wyobrazam widze dwie sikawki chyba nogi dzieki ktorymi bedzie "jezdzil"

hehe, dobre ;P

jest to model wykonany na podstawie conceptu Haralda Belkera (chyba do Minorty report) poniżej tenże conceptart. W takich kolorach chcę zrobić ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze skojarzenie po zobaczeniu renderów - Minority Report. Później okazało się, że rzeczywiście to to ;) Fajny model sobie wyrałeś, ciekawy.

Nie pokazałeś go z przodu. Na koncepcie też go nie ma pokazanego z tej strony. Jaki on jest ? Wąski, pękaty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie i tak niewiele widać - muszę odpowiednio oświetlić i zapodać tekstury.

Przy szerokości sugerowałem się kokpitem - jeden pilot/kierowca - tak, żeby mógł swobodnie siedzieć, a wygląd grzbietu - wydaje mi się, że autor tak to sobie wyobrażał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny model/ oby teksturowanie równie ładnie wyszło. Ja zabrałem się za robienie pojazdu policyjnego, który byćmorze kiedyś polata po mieście. Nie zamieszczam żadnych renderków bo nie wiem czy go skończe/ pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności