Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mercedes s 500


Fargate

Rekomendowane odpowiedzi

witam moja pierwsza "wieksza" praca, model jakiegos mercedesa klasy s. robie tylko na podstawie blueprintow, pozatym nie wiem czy moje skromne mozliwosci wystarcza na skaczenie tego modelu. zobaczymy co bedzie dalej.

wrzucam to co mam:

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki zabieram sie za poprawianie.

 

poprawilem troszeczke powierzchnie (jest troszeczke gladsza przynajmniej mi sie tak wydaje) i przemodelowalem radykalnie zderzak (musze jeszcze nad nim posiedziec) mozliwe ze dzisiaj jeszcze cos wrzuce. a i jest to troszeczke inny mercedes, klasa s wersja long...

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly update:

po zabawie z lakierem zauwarzylem jak bardzo mam nierowna karoserie (klapa bagarznika)

pozatym widze bug'i w miejscach swiatel. zmniejszyl mi sie drastycznie czas wolny wiec zwolnilem ale mysle ze do konca tygodnia zdaze to poprawic.

wrzucam to co zrobilem. piszcie co zmienic lub poprawic.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja widze te bug'i które ty widzisz i jeszcze troszeczkę krzywi Ci się tylne nadkole no i modelik troszeczkę wydaje się miejscami za okrągły (szczególnie chodzi mi o grubość blachy) nie wiem czy jak spasujesz np. drzwi to rowki nie będą zbyt plastelinowo wyglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki teraz wiem co jeszcze jest nie tak. jak poprawie to co juz jest to wrzuce troszke renderow z roznych pozycji (zeby znalezdz wiecej bug'ow).

takie pytanie (morze troszke lamerskie) jak nadac odpowiednia grubosc karoseri???

bo ja zaznaczam krawedzie woku danej czesci i wytlaczam nowe nizej (wiecie o co mi chodzi???) i wychodzi jak wychodzi

*musze przejzec wiecej tutoriali...

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robisz to dokladnie tak jak powinno sie robic :) tylko pamietaj ze musisz dorzucic jeszcze jakiegos "cut'a" zeby meshsmooth nie robil ci plasteliny tylko ladne gladkie krawedzie :)

 

(hahaha zip udziela rad co do 3ds'a hahah)

 

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie pisalem wiec ocencie to co zrobilem. dodalem przednia maske i z tylu wglebienie na rejestracje, pozatym wziolem sie do poprawiania bledow ktore juz byly.

poprawilem klape bagaznika - jest gladka - ale nie do konca. lekkie zmiany przy progach teraz sa mniej wiecej takie jakie powinny.

czekam na oceny - napiszcie jakie bledy najbardziej daja po oczach:)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reszta w swoim czasie:) aktualnie mecze siatke (upraszczam, ukladam, zmieniam) dzieki za pochwaly ale mysle ze jeszcze baaaaardzo duzo przedemna wiec...

 

wim ze wyglada grobo ale jak dojdzie reszta karoseri to nie bedzie tego widac - chyba:)

 

mozliwe ze dzisiaj wrzuce jeszcze raz siatke (po odchudzeniu)

 

ps: padla mi konsolka (gamecube) i troszeczke mnie to wybilo z rytmu ale sie pozbieralem i robie dalej modelik.

 

pozdro!

 

z niewiadomych przryczyn (prawdopodobnie podczas renderowania modelu) padl mi zasilacz w kompie palac przy tym oba dyski twarde :(

ale juz jest ok...

 

model zaczynam od nowa (jak tylko uporam sie z 3dsmax) wiec juz nie dlugo powinno sie cos pojawic

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:']z niewiadomych przryczyn (prawdopodobnie podczas renderowania modelu) padl mi zasilacz w kompie palac przy tym oba dyski twarde :(

ale juz jest ok...

 

Podoba mi sie podejscie... :P Ja po czyms takim mialbym ochote mordowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrazy wspolczucia. ja jakby mi padl dysio z danymi z przeszlo dwoch lat to chyba bym popadl w depreche :/ a co do modelu - niezle, choc jak mowiono strasznie gesto, niektore verteksy wydaja sie wklesle i nie rowne do reszty szczegolnie z przodu, z boku(to z nadkolem, nie wiem jak ta blacha sie zwie :P) i staraj sie zeby nie bylo trojkatow lub wiecej-niz-4-katow bo rozne dziwne rzeczy moga sie dziac po ms :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności