Skocz do zawartości

Postac3d: Kobieta "Piekniejsza polowka"


zipper

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec witam ;] natchniety ostatnim natlokiem watkow zwiazanych z organika postanowilem wrocic do tego ... tym razem probuje swoich sil w 3d studio i jest to absolutnie pierwszy projekt ktory mam zamiar w nim zrealizowac :) zyczcie mi szczescia ;]

 

jak narazie kilka godzin dziubania (poznaje podstawy) :D

 

w efekcie ma byc cala pani ale to pewnie troche potrwa :) nie mniej jednak sadzac po tym jak bardzo stesknilem sie za organika i po tym jak mi idzie (moim zdaniem) prace nad ta pania beda w miare mozliwosci prowadzone czesto ;]

 

PS. wspieram sie miejscami tutkiem o Joannie ... glownie w celu poznania narzedzi.

 

pozdrawiam i czekam na wasze opinie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zipper odrazu widac ze robisz na podstawie tutka joanny:D:D

radze o nim zapomniec bo bedziesz sie za bardzo nim kierowal i stworzysz tak jak w tutku jest(tzw ja tak mialem)

narazie oczy za duze, gora glowy za duza:D

ale jest (chyba??) dobrze

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAM SĄ TRÓJKĄTY - błehh, afujj .....tfu ...tfu ...tfu.

 

Pierwsza rzecz to zrób sobie sphere którą ustaw sobie tak aby punkt centralny był taki jak twojej głowy - to pomoże zachować proporcje. I pozbądź się trójkątów, jak nie wiesz jak to mogę ci to zaznaczyć na twojej siatce. Pamiętaj też, że w organice podstawą są edgeloopy - napewno o tym wiesz - więc wywal te trójkąty.

 

 

EDIt - nie korzystaj z tego tutka o Joannie - nabierzesz złych nawyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się może wymądrzał, bo sam majstruję ciałko i wiem ile to zachodu na dodatek jeśli po raz pierwszy siadasz do Maxa (Trójkąty złe nie są, ale stawiaj jej bardzo rozważnie, bo w Maxie tworzą charakterystyczne "nieciągłości"), ale polecałbym odstawienie tutka Joaśki, zajżeć na cgtalk do WIP'ów podejrzeć jakąś dobrą siatkę (po co robić coś, co ktoś już kiedyś dobrze zrobił), następnie wziąć zdjęcie, żeby zachować dobre proporcje (nawet z linijką) i do dzieła...

Powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doh ... to akurat wina printow nie moja ... wlozylem printy od tej calej Joasi bo byly pod reka ze proporcie sa tam nie do konca ludzkie i naturalne to nic dziwnego bo jest to raczej taka mangowa kreska. nastepny projekt mam zamiar zrobic ze zdjecia. jak narazie bawie sie z tym. co do reszty ciala tez wrzucilem sobie printy z Joanny ale sa zdecydowanie za bardzo skopane zeby cokolwiek z nich robic wiec robie na oko ...

 

co do trojkatow to tak jak mowilem (to moja pierwsza praca w maxie ...) postaram sie ich pozbyc ... mimo to w przypadku tej glowki to MS sobie z nimi radzi calkiem niezle.

 

dzieki za komentarze ... jutro powinienem miec chwile czasu wiec moze pokaze kawalek ciala ... narazie wykanczam nogi :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doh ... wolno mi to idzie :) tak jak radziliscie dalem spokoj temu tutkowi ... przez co idzie mi jakies 100% wolniej ;] i robie to zupelnie po swojemu ... twarzy nie bede robil od nowa ... bo za bardzo mnie ciagnie do reszty :) jakby nie bylo to staralem sie ja troche "uczlowieczyc"

 

no to czekam na opinie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doh ... nawet nie sadzilem ze praca w poly przysporzy mi tyle trudnosci :) jakby nie bylo praca nad modelem idzie powoli do przodu ... mialem zamiar ukonczyc ogolny zarys bryly ciala dzisiaj do godziny 12 AM ... jest juz pierwsza a ja doszedlem dopiero do przedramienia :) strasznie wolno i mozolnie ... ale do przodu.

 

sam widze ze sporo jest do poprawy ale przed proba rigu poprawie co bede potrafil ... w ciele nie ma jeszcze ani pol trojkata :) a z twarzy nie wszystko udalo mi sie usunac ... ktos oferowal wczesniej ze narysuje mi na siatce jak sie pozbyc trisow na mojej twarzyczce ... bede wdzieczny :)

 

pozdrawiam ... i zycze dobrej nocy;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ... ja tez nie lubie dawac 3 update'ow pod rzad bez zadnego komentarza ... ;]

 

dlonie jeszcze troche low detail ale miejmy nadzieje ze sie to szybko zmieni.

 

<...> troche skacze po modelu ... ale jak za dlugo siedze nad jednym to przestaje widziec bledy ktorych nie malo ;]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! mało u nas organiki więc rób rób :) tutek o joannie nie jest zły jak sam widziałeś w moich wypocinach :) owszem proporcje są trochę komiksowe ale dobrze uczy podstaw.. co do modelu to ręce nie powinny być grubsze od nóg :) popraw to trochę i będzie good.. czekam na updaty :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ... no wiec kolejny update.

 

troche detalu pojawilo sie na przodzi i mysle ze tak juz zostanie bo docelowo pani zostanie odziana. (jeszcze zobaczymy jak mi pojdzie realizacja tej wizji ... ) ale plan jest dobry ;)

 

pozdrawiam i dalej czekam na jakies uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności