Skocz do zawartości

pojazd 3d: ford mustang


projekt2501

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim !

 

Dopiero sie ucze 3ds wiec napewno sa jeszcze pewne niedocigniecia, ale czekam na wasze opinie i sugestie odnosnie moich renderow.

 

zalaczam to co udalo mi sie do tej pory zrobic.

 

Pozdrawiam

 

---

 

dolaczam rendery z bialym materialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Robie tak ....

Ogladam kilka rozdzialow zeby wiedziec co i jak robic, a pozniej ogladam jeszcze raz to samo ale w kawalkach, jak juz zobacze wystarczjaca ilosc (czasem mniej czasem wiecej) staram sie to powtorzac czasami zagladajac jezeli jest to dosc trudnie.

Mam nadzieje ze poczatkujacemu mozecie to wybaczyc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalem tylko z ciekawosci bo z wlasnego doswiadczenia wiem ze robiac wszystko dokladnie jak jest pokazane nie wiele sie czlowiek uczy.

 

Zeby nie bylo ze nie komentuje modelu to powiem ze model niczego sobie. Siatka tez ale mogla byc rzadsza nie tracac na ksztalcie modelu, ale mysle ze z kazdym kolejnym modelem bedziesz coraz lepiej wiedzial gdzie linia jest niezbedna a gdzie mozna zrezygnowac:) Ale ma to wlasciwie znaczenie przy wiekszych scenach chociaz lepiej juz na poczatku nabyc dobre nawyki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że z tutka to można się uczyć ale powinno się zacząć modelować od innego samochodu niż tam przedstawiony. Bo jeżeli robisz siatkę tak jak tam jest przedstawiona to pochłania cię samo jej odwzorowanie a nie próba wyrobienia sobie pewnych nawyków i wymyślania sposobów jej ułożenia. Co do felgi to pooglądaj sobie na necie najpierw jak wyglądają w oryginale, bo nie ma co komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

updade :)

 

--

 

tores --> bezmyslne wykonywanie tutoriala nie przyniesie zadnego efektu, a ja staram sie wyciagac pewne wnioski. a zabieranie sie za inny samochod nie znajac maxa i wzorujac sie na tutorialu to jak na poczatek to chyba jednak za ciezkie zadanie. pozatym ten tutorial nie pokazuje calosci modelowania a raczej sie skupia na technikach... pozatym ogladalem rozne felgi na necie, ale moi zamiarem bylo stworzenie wlasnie takiej "leciutkiej" felgi nie koniecznie wzorujac sie na jakiejkolwiek a raczej wzorujac sie na kilku i stworzeniu nowej.

 

czekam na dasze uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu, ty je chcesz do mustanga zamontowac? :/ za to powinni rece ucinac ;]

 

kozioo nie BRAWO za konstruktywna krytyke :P uwazaj co mówisz moze mu sie jeszce rece do czegos przydadza:P

 

wg mnie felga bleeeee za cieńkie te druciki... a no i nie ma srodka w niej tzn tego co sie przykreca do samochodu...

piszesz ze własnie taka delikatna chiałes zrobic.. no ok a moze nie dałes rady zrobic takiej jak na tutku ? :P(z tego co pamietam to tam nie jest pokazane jak oni to robili )

 

uwazaj jak bedziesz montował ja do auta bo jak postawisz na nich samochód to sie połamia!!:p wg mnie lepiej zrobic od nowa tzn opona jest git... chod do takiego starego auta za niski profil...

 

 

aha jeszce zauwazyłem ze chyba za szetrokie te koła sa .. bo wystaja za blache... ale moze to tylko taki rzut??...

 

 

PANIE BYSTRY BIERZ SIE ZA NOWA FELGE A TA WSTAW DO ROWERU :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technoon ty wiesz co (nie blaznuj i nie pajacuj) :P

 

kozioo --> powiedzm tak, bedzie to w mniej wiecej takim stylu. zawsze chcialem cos takiego zrobic a ze padlo to na ten samochod to przepraszam ze urazam czyjes uczucia. ale wprowadzajac wlasne innowacje i nie trzymajac sie schematu tego tutoriala mam na dzieje ze tylko mi na dobre wyjdzie.

aha no i mam nadzieje ze samochod trzyma jako taki klimat (bardziej lub mniej podchodzacy pod czyjs gust).

 

czekam na wsze dalsze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie tak ....

Ogladam kilka rozdzialow zeby wiedziec co i jak robic, a pozniej ogladam jeszcze raz to samo ale w kawalkach, jak juz zobacze wystarczjaca ilosc (czasem mniej czasem wiecej) staram sie to powtorzac czasami zagladajac jezeli jest to dosc trudnie.

Mam nadzieje ze poczatkujacemu mozecie to wybaczyc :P

 

 

Sam tak robię i nie ma w tym nic złego bo ogladając poczynania ludzi znających dobrze maxa można sie dużo nauczyć,ja zakupiłem dvd mental ever i jestem bardzo zadowolony(Tu jeszcze ukłon dla Marcina za dział z oświetleniem na naszym forum).Nieraz ludzie piszą "Ty to robisz z tutka?" Ale pamięć zawodzi jak Oni zaczynali,nie lubię cwaniactwa i nie piję tu do nikogo.Szanuję to że wybrałeś ten program i szkolisz się korzystając tutoriali.Podoba mi się ten fordzik mimo że jest z tutka sam go zbudowałeś przy pomocy nauczycieli :) A każdy wzorował się na cudzej pracy na początku swojej twórczości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności