Skocz do zawartości

pojazd3d: jacht


Badyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Brawo,brawo z naszego BADYLKA wyrasta całkiem spore drzewko ;) Bardzo podoba mi się modelik,obyś Badylku dobrnoł do końca :). Śliczna pracka

ten ostatni render super, widac szczegolow oraz precyzje wykonania. No oby poszlo ci tak samo z teksturkami, w koncu to lwia czesc pracy, PzDr

Bardzo ładny jacht. Chciał bym kiedyś tak modelować.

dzięki Wam wielkie :) wiem, że tekstury to ważna rzecz :), ale wiem też że to magia co się zowie...

 

fajnie ;) czemu na kazdym renderze masz inny kolor :P

nie wiem :P

 

mam nadzieje ze material żagla bedzie inny ;)

materiał na żaglach jet teraz taki sam jak na reszcie, z tym że same żagle są widoczne w 75%.

 

zmieniałes nick ??

owszem :]

 

a i druga sprawa, daj render białego modelu ;) pozdro ładna pracka.

dzięki. :) następny bedzie biały.

 

popraw tylko łaczenie bloczków z pokładem/masztem/etc. bo leżą i kwiczą:)

zdaję sobie sprawę, że liny są okropne w okolicach masztów, ale i tak będą zasłonięte przel żagiel. ale dlaczego bloczki są źle przymocowane do pokładu? w sumie to bardzo upraszczam całe olinowanie... już teraz linki zjadają jakies 200k poly.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje żagle z ubranek zrobić
musiałem to zacytować ,niemogłem sie powstrzymać, co z bzdura...lol, badyl jaki miałes poprzednio nick bo nie pamiętam ?

 

ps. a co do pracy to nie mam zastrzeżeń, no może tylko nie ubieraj modelu w żaden sweter już jakiś golf będzie lepszy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model tak jak ania mówi - bedzo fajny , zastanawiam sie jak robisz elementy tj chorągiwki etc, (nie czytam od początku) może loftem by lepiej wyglądało (chyba że to loft ;)) ?

 

sweterek na pewno by sie tu dobrze prezentowal.
lol ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to nie on , kiedys robił (chyba) karabin z taką skrzynią i ja mu dałem/pokazałem mój koncept skrzyni(wtajemniczeni wiedzą - motyw z trumną ;)) i na wieczku(?) był napis tylko nie pamietam co tam było napisane + chzba coś na "C" albo "K" a tak sie zaczełem zastanawiac po tym avatarku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

well, prawdą jest, że dawniej draakul był nick mój. tej sytuacji z trumną jakoś nie kojarzę :) więc to chyba nie ze mną.

bandery są własciwych wymiarów, ta na rufie to taka megabycza jest :)

flagi robilem metodą przedpotopową - plane o sporej segmentacji, potem wavy, bendy itp. a co do etc. to nie wiem o które etcetry Ci chodzi :)

czyli reactor cloth sie trzeba nauczyc...

pzdr/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba problem polega na tym, ze wiatr w zaglach masz inny niz w choragiewkach.

choragiewki metoda przedpotopowa owszem, mozna, ale wave zbyt mocny dales.

mozesz metode przedpotopowa (jesli zbyt duzo segmentow nie dodasz) wykonczyc troche modelingiem recznym, ewentualnie uzyj referek, bo faldy u ciebie w dziwnym kierunku troche ida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to za duża jest ta tylna chorągiew. Jak dobrze powieje to sternika zdmuchnie. Pozatym maszt tej chorągwi wydaje się za cienki do powierzchni płótna (nie wiem czy się nie złamie). Ogólnie też jestem za clothem, ponieważ robiąc scenę ciężko będzie realistychnie oddać pozycję wszystkich żagli i chorągwi.

A sam modelik jest przedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli płynie fordewindem to chyba sztaksle powinny być trochę bardziej wyluzowane. IMHO żagle są ok, jedynie te nieszczęsne bandery są do poprawki. Wygląda naprawdę uroczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee... moge Wam pokazac postep w realnym modeliku :D

(nie jestem fotorobem wykwalifikowanym wiec jakosc nie jest najlepsza :/)

jacht22.jpg

jacht11.jpg

 

mam tyle modelikow, do ktorych musze wrocic, ze az glowa boli... :| powiem szczeze, ze teraz to mi sie nie chce za bardzo siedziec w maxie - wole skoczyc na basenik tudzież łączkę by schłodzić gardło spragnione :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności