Skocz do zawartości

Scena 3D: The City of Angels


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość raminez

rewelacyja ..gratuluje pomyslu i rzemisla ..mozetylko powiemtyle render jest malo czytelny ..ale pewnie zwiazane jest to z ograniczonym miejscem na zalacznik ..

ale jest pozytywnie..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze i uwagi... :)

 

Nimrod: Dach po lewej jak zreszta wszystie inne odbija tlo i wszystkie obiekty w scenie, zatem kolorystyka jest chy w porzadku...

 

Curka: Thnx

 

Raminez: Rzeczywiscie to wina stratnej kompresji grafiki...

 

Co do tego nie dosytu... hmm... Inni mi mowli ze jest zasmiecone... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek coś mnie brakowało - niby wszystko ok ale coś nie tak. Dlaczego dajesz renderek w tak słabej jakości - zawarzywszy na powierzchnie terenu który przedstawiarz - mogłeś sobie darować oszczędność jpeg co najmniej o 20 % :)) Po drugie komppozycja - aż sie prosi o przesunięcie kamerki o jakieś 20 stpni do góry - po co pokazujesz jakieś te dwa czarne stopnie schodów czy jak to się nazywa skoro nie wnoszą nic do całości ;) Po trzecie zrezygnował bym z drzewek na pierwszym planie po lewej - chyba są wpasowane w 2d i jakoś nie za bardzo mi grają z resztą pod względem światełka :)

Nie zrozum mnie źle - obrazek mnie się podoba :) ale te rzezy po odrazu rzuciły mi się na oczko ;)

ogólnie 5 - :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, jak najbardziej udana pracka. Moje uwagi: zmiejszył bym nasycenie kolorów i kompozycję, ta tęcza na samym środku zaburza całą scenę, myślę że mogła by być delikatniejsza i przesunięta na lewo/prawo

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkei komentarze :)

Co do inspiracji to juz w fazie tworzenia podkreslalem ten fakt...

Chcialbym jeszcze raz podkreslic ze tu wszystko jesw w 3d... Kompozycja 2d to tylko drzewa na 3 planie...

Chociaz projekt jest juz zamkniety sprobuje jeszcze nad nim posiedziec.. :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności