Skocz do zawartości

Postać 3D: głowa (nauka)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

czas modelowania okolo(moze ponad) 5h

zamieszczam tez low poly 3796 facow

 

aha jak cos to siatki bym nie chcial pokazywac (wstydze sie) ale mozna juz wywnioskowac ile jest bleow w siatce bo renderze lowpoly.

chcialem pociwiczyc modelowanie glow i mysle ze swoj cel osiagnalem nie jest to jakies cudo mi tam sie podoba (zobacze czy jutro bedzie sie tez podobalo)

na pewno jest masa blewo anatomicznych i nie tylko ale to jest model naukowy:) zrobie jeszcze pare i bede juz powoli zaczynal lapac co i gdzie

ale jest sukces zaczynam stawiac kreski tam gdzie chce i wychodzi co chce (choc jeszcze nie zawsze np. usta(meczarnia na calego)

ale czuje ze sa u mnie postepy w organice

powiedzcie co myslicie o mojej glowce??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hi

 

Tomek Kosiorek--> masz racje robilem to bez zadnego conceptu:) teraz bede mial jaksi conceprt:)

kurt_hectic--> wiem wiem:) bede sie staral dzieki

Salvator--> hehe te nieszczesne usta i anatomia:D dzieki salv

wizz--> dzieki:) usta wiem wiem fatalne...:) ucho?? hmmmm takie chyba chcialem...ale...

seartr--> hehe dzieki:):)

Master Kiełbaster-->:D:D

dzieki za posty te dobre i te zle;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

wczoraj sie lenilem nic nie zrobilem

ale za to dzisiaj juz mam druga glowe:0 tym razem mialem concept poszukalem jakiegos zdjecia na googlach, glowa nie jest do conceptu podobna ale nie wazne...:D(jak bedziecie chcieli to zamieszcze concept)

time-->2h30min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna glowka:)

tym razem robilem ze zdjecia hellboy'a:) ale nie robilem zeby byl do niego podobny:D:D

time->2h15min

postaram sie jeszcze troche nia pobawic(czytaj popoprawiac)poprawie wokol ust ksztalt glowy i to co wy powiecie:):)

Hatred-->dawaj dawaj :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek--> dzieki;)

darkelf--> jak plaskie zmarszczki??no plasko to chyba jest:D

ale nie wiem co mialem dac wicej na policzki skoro z mojego zdjecia(z niego robilem) nic sie nie dalo wiecej wycisnac;)

teraz tak patrze i rzeczywiscie trovhe plsko.........

 

robilem go z prawej strony zdjecia;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super link asfalton wielkie dzieki :)

mam wlasnie zamiar w najblizszym czasie wymodelowac siebie tylko trza pierw zrobic jakies zdjecia referencyjne :D:D

mkbart--> dzieki ale i tak wiem ze "shrek" jest badziewny nie moge na niego patrzec hehe

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności