Skocz do zawartości

Forteca


Robert B.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szczerze? taki sobie, texturka slaba tak jak bys wszystko z jednego kopyta pociagnol na tilu, smiesznie wygladaja schody na tle tak malej ilosci siatki murow, ale widocznie nie bylo innego wyjscia

 

popraw texturke coby taku bury nie byl doluz tu i uwdzie troszke zieleni, a sam niewiem, nie podoba mi sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie czaje po co dales textury jak sa czysto prowizoryczne?? Lepiej bylo dac skylightem ze zwyklym szarym materialem. A jezeli chcesz aby to dobrze wygladalo to jeszcze duzo detalicznej roboty rpzed Toba. Ustaw sobie limit na 10k-15k i zacznij dopieszczac modelowo. Dobry pomysl ... z zamkiem oczywiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie modeli prosty ale fajny ...gdyby tylko texturki byly lepsze.. tu sie nie postarales.. jakies takie rozmazane i dziwnie nalozone.. najlepiej to chyba wyszlo podloze naokolo :) dodaj moze jakis oswietlenie lepsze w scenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy łuku gotyckim bramy wjazdowej przydałoby się większe wygładzenie bo za bardzo to uprościłeś. Dach na wieży w rogu wydaje mi się zbędny, bo wieża ma służyć do obrony i ataku z góry, a przez to co zrobiłeś obiekt jest niewłaściwie wykorzystany.

Zwelduj niektóre wierzchołki bo wrzuciłeś smootha i brzydkie przejścia ci się porobiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy w minimalnym stopniu wzoruje sie na tym. No swego rodzaju prostota:)

Co do wierzy z armat nie strzelano z mórów a w małe okiennko trudniej trafic nie można wejśc drabiną a łucznikowi czy kusznikowi mysle ze wystarczy ta przestrzen życiowa malbork jest podobnie zbudowany jesli chodzi o wiekszość wież :) tu akurat mysle ze własnie chyba dlatego jest dach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tyle ze okno sie zwezało ku wylotowi pozatym wiesz sam ;) dalej zamieszczam pujśniety na łatwizne zameczek. NIestety budowa mnie znudziła ;) wiec postanowiłem go skączyć idąc niestety na łatwizne ale cóż :) treningi sie zdażają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz lepiej. Tylko nie wdawaj sie w otwarte okna, bo wtedy bedziesz musial zrobic wnetrza:) Puste troche cienko wygladaja. A mam nadzieje ze sie nie pogniewasz ze sobie "pozyczylem" concepta, bo moze jak sie zmobilizuje to tez se zamka zmecze. Narazie calkiem calkiem. mam nadzieje ze dziedziniec zrobisz owiele bardziej szczegolowy, jakies stragany, namioty, wozy etc. Jak narazie moge Ci powiedziec tyle ze jak nie robisz bleduf to poczekam do oceny jak beda txt. A ze szpecem nie jestem wiec poczekam az beda:) Chyba ze mnie czyms odurzysz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności