Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Desert Eagle


Gość ZBeer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zoltodziob do zoltodzioba ;) czy moglbys wrzucic inne ujecie? bo to strasznie meczy... i tlo zrob jakies inne bo nie wiadomo gdzie sie koncza elementy pistoletu (te zaciemnione) a zaczyna podloze...

 

pyzdry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza praca...no no ale jeśli mam powiedzieć coś o błędach to coś powiem :D

 

Niektóre krawędzie są za ostre... jakby ktoś wziął go do ręki to mógłby się pociąć ;) Polecam je odrobinę zaokrąglić ;] Poza tym wnetrze lufy jest trochę za czyste... nawet jak na nowy pistolet powinno być lekko zjechane i zarysowane albo coś w tym stylu. Ta szara część...hmmm nie wiem jak to sie nazywa (to za lufą..takie wgłębienie po które się rusza w momęcie przeładowania) Tylnia częśc ma jakieś błedy... część jest szara a niekture polygony są srebrne... chyba jakiś błąd przy wycinaniu... Co do materiału to i w ogóle sceny to bym ją trochę rozjaśnił... dodał jakieś fajne oświetlenie...może wsadził ten pistolecik do walizeczki wyłożonej czerwonym materiałem ;) z wszystkimi akcesoriami ale to już moje shizy ;]

 

Drugi render... hmmm najbardziej brak mi cieni no i już widać że materiał jest jaśniejszy ;] oświetlenie bym odrobinę zmienił ale tak jak mówiłęm ---> cienie.

 

Powodzenia w dalszym odkrywaniu możliwości 3dmaxa ;] Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model raczej jest zrobiony poprawnie, jednak są drobne niedociągnięcia,ale mozesz je poprawić.Beatou ci je wymienił.Niestety tekstury są takie sobie, ale w większym stopniu to wina złego oświetlenia.Uzywasz standardowego modułu renderującego Maxa prawda? Postaraj się zainstalować v-ray'a i w nim się trochę pobawić.Powodzenia w dalszym odkrywaniu 3DS Max, niech nie zabraknie ci sił, ani chęci na poznanie tajników programu. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahaha pierwsza praca !?? , hahahhaahahha , o cos ty, moja pierwsza praca byl czajnik :P. potem 2 kule nad plane z float mirror :P. (.ps. kapuje ale zabrzamialo to tak...) ogolem - beznadziejny render (efekt real) , ale on sie tu nie liczy - wazny jest model , a on..no calkiem przyzwoity, chodz bez textury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności