Skocz do zawartości

monster turtle :>


kozioo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

, ja bym dopracowal texture, i zrobil bym 1 ,256-256 . p.s zwaz na to, ze to nie jest jakis istotny model..., tzn, kazdy model nie moze miec tak duzej texturki/// - np. teraz robie stodole ( niedlugo bedzie na forum) i ona cala ma 1024-1024- ale to wielki budynek z full wyposarzeniem w srodku!, tak jak pisze, ja bym dal. 256-256. (.p.s. - polecam body painta do textur...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurt a co bys powiedzial gdyby gra polegala na tym ze sie jezdzi na zolwiu i ten jest caly czas na ekranie i zajmuje tak 1/3 eranu non stop?? tez bys wrzucil 256x256, zlituj sie z tymi texturkami, chyba nie pisal do czego dokladnie ten zolwik jest,a wspomnial ze jest duzy, no chyba ze ja czegos niedoczytalem wiec przepraszam z gory

 

model mnie sie podoba texturka jak zmienjszysz o pol nie powinna bardzo stracic na jakosci, sam malowales czy bazowales na jakies fotce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorupa malowana recznie w 100%, do skóry użyłem jakiejs bitmapki, zeby nadac odpowiednią fakture.

a teksturka nie moze byc 256, bo z tego co wiem żółw bedzie wielkości człowieka, wiec byłaby rozmazana. Poza tym gierka, przy pomyslnych wiatrach, wyjdzie pod koniec przyszlego roku, wiec limity i tak są ostrozne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, jak na malowaną tex to bomba. Jeżeli gra ma wyjść w przyszłym roku to nie zmniejszaj texturki, jak tak dalej pójdzie to już będą karty graficzne z giga ramu aarrgghhh

 

To jest nieoficjalny czy komercyjny projekt? Macie stronkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt niekomercyjny - dla radochy i doswiadczenia :)

Stronka jest, tyle że admin ... zaginął kilka miesięcy temu i nie możemy jej updateować:/

http://mmt.34sp.com/

po malutku przenosimy się tutaj - jeszcze jest pusto w działach dostępnych publicznie, ale fora developersow tętnią życiem ;)

http://www.castlegobs.nl/forums/index.php?c=13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności