Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Mitsubishi Lancer Evo 6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Loozack: Dobra, bedę dawał ujęcia z Perspective - specjalnie dla Ciebie ;)

DonVito: Za miesiąc może nie, ale za tydzień powinien być skończony :P

Tak ogólnie to dzisiaj wprowadziłem troszkę poprawek w tym zderzaku... Nie ukrywam, że jest ciężko, ale jakoś daję sobie rade ;) Jedno jest pewne... Zrobie zderzak to poźniej będzie o wiele lżej :>

P.S.

Jak macie ten adres do projektanta tego samochodu to dajcie znać... ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przychylam sie do prosby loozacka ... bo teraz to model wyglada jak erm ... no jak strasznie nieforemny ... jestes dokladny ... i faktycznie wyglada to wszystko naprawde niezle ... ale hmm ... obawiam sie ze jak dojdziesz do okolic drzwi klamek i tych innych to juz ci sie znudzi ... poza tym dzieci trzeba bedzie do szkoly poslac itp ... ;]

 

pozdrawiam ... i czekam na reszte (czlowiek cierpliwy jestem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko ja wytrwały jestem i nic mnie nie zniechęci!! :> "Twardym trzeba być a nie mientkim..." :>>>

 

Dobra... Zrobiłem te pokrywki na zderzaku.. Qrde ciężkojest z tym zderzakiem i tam z "płynnością" nie będzie tak kolorowo :/ Ale przy renderingu doda sie odbicia itd. i będzie COOL ;> Dobrze, że ludzkie oko jest na tyle "ułomne", że nie zauważy błędów - niektórych :P

 

Oczywiście poprawki będą jeszcze - sporo poprawek - ale myślę, że na tym etapie autko jest podobne do oryginału... Uważam, że jak na prace w Max'ie to w miarę ładnie to wyszlo ;> :P Ale następną prackę zrobię w Rhino... Ja jestem dokładny... :)

 

To miłego oglądania screen'ów i przyjmę każdy komentarz, pomoc, a nawet obelgę ;> he he :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bardzo gladziutkie jak do tej pory, jednak moje oko nie jest az tak ulomne :D. Zauwazylem malego buga, mianowicie zaraz po dolnymi lampami, szczegolnie widoczy na 3 renderze z przodu. I to nie miala byc obelka a jedynie wskazowka, abys to porawil. Pewnie sam tego nie zauwazyles, sadzac po twej dokladnosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Kome robi Evo 8 z super dobrym skutkiem a ja powolutku kończe zderzak :> Może w ten sposób obalimy "TT manię"... ;> Co o tym sądzisz KOME?? :)

 

Powiedzcie co sądzicie o tym zderzaku - czy to jest jakieś możliwe do przyjęcia "na oko"??

Jeszcze tylko dolną listwę muszę zrobić i podkładkę na tablicę rejestracyjną i z prawej strony jest wlot dlatego się jeszcze pomęcze, ale najgorsze już za mną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności