Skocz do zawartości

POSTAĆ 3D- steryd czteropalczasty


grendel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Ostatnio uczę się ZBrusha. Program jest świetny- leży mi w 100%! To moja pierwsza postać wypluta z tego softu. Wykończone są tylko korpus i ramiona (bez dłoni). Przy okazji, wie ktoś może jak zlikwidować te zaburzenia perspektywy (obiekty na dalszym planie są są większe od tych bliższych)?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ło jezu!! ale pakero!! ale poco ten kikut na środku a tak serio to fajowe tylko napakowane toto niby człowiek...nadawał by się do duma 3 albo unreal 3,0...swoja drogą to widze, ze tan cały zbrush co całkim całkim program trzeba by się go nauczyć następny upgrate mam nadzieje z texturowaniem i drobną dietą mięśniową ale ogulnie WoW!!!ACHA I TA RĘKA CO ONA TAKA SPŁASZCZONA SIĘ WYDAJE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baldack: siatka z ZBrusha to jedna biała plama (837632 polys). Po uproszczeniu, w maxie wygląda jak widać.

Misiold: Masz rację co do tych rąk. Postać robiłem z głowy, więć ma sporo błędów anatomicznych. Bardziej zależało mi na wypróbowaniu narzędzi niż na wiernym oddaniu proporcji no i trochę mnie poniosło. Raczej nie będę już go kończył,

tylko ulepię coś nowego (może tym razem jakiegoś anorektyka :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga to mnie zaciekawiles tym zbrush'em naprawde widze ze ludzi to w nim mozna robic:P to co lubie

a tak zeby nie bylo offtopic to powiem ze ta siatka to mi wyglada jak meshsmooth z max'a

p.s. kurcze jak w tym zbrush'u sie pracuje to ja nie mam pojecia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze.

Prawda jest taka , że żeby zrobić dobry model trzeba trochę przysiąść fałdów

i pracować z referencjmi. W przeciwnym razie wychodzi glut z plasteliny.

Następnym razem będzie lepiej.

hrsh: W oderwaniu od oceny mojego gluta - nie lubisz ZbRushA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość styczny

im lepiej tym gożej w połowie tych wątków wyczułem zazdrość więc powinneś to zrozumieć i sie cieszyćze swoich osiągów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę mnie razi twoja ignorancja dla poniekąd przydatnej opcji na forum - edycja postów. Napropcji awdę nieprzyjemnie się ogląda forum zawalone seryjnymi jednolinijkowymi postami. To taka prośba z mojej strony.

nie będę powtarzał słów innych dotyczącch modelu, bo powiedzieli już chyba wszystko.

pozdro, z chęcią obejrzę następne modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności