Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Aston Martin AMV8 Vantage Concept


Szupryt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jesli chodzi o otwory na swiatla tylne to sa to wglebienia z tekstura swiatla ( takie sreberko odblaskowe ) a na brzegu tego otworu rowno z powierzchnia karoseri plastikowa nakladka kolory niebieskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad znasz ten bierznik ? pewnie z tutoriali :P ja kiedys widzialem w programie motoryzacyjnym reportaz na temat takich opon i mi sie spodobala wiec takiej uzylem, a ze byl tutek na stronie to skorzystal.

Update. Tu chyba nie widac, ale te opony zrobilem jak dla formuly jeden - szerokie - nie wiem czy nie za szerokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad znasz ten bierznik ? pewnie z tutoriali :P ja kiedys widzialem w programie motoryzacyjnym reportaz na temat takich opon i mi sie spodobala wiec takiej uzylem, a ze byl tutek na stronie to skorzystal.

Update. Tu chyba nie widac, ale te opony zrobilem jak dla formuly jeden - szerokie - nie wiem czy nie za szerokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bryczka w oryginale jest przeeepiekna, twoja wymaga jeszcze poprawek:

1 - felgi sa zbyt obłe

2 - elegancki wloto powietrza za przednim kolem - dolna krawedz tez chyba zbyt obla

3 - tylny slupek tu widze ze jeszcze nie skonczone wiec nic nie mowie tylko przypominam :)

4 - i jakos tak tylne lampy i klapa leiutko pogieta miejscami

 

tak poza tym jest ok, wnetrze idzie dobrze... czekam z niecierpliwoscia na updaty tez chcialem robic ten samochod jest super!!

 

aa cos lusterka mi sie za male wydaja...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co do lusterek to juz je raz powiększałem, ale jeszcze je sprawdze. Co do słupka tylnego to chyba chodzi o ten słupek gdzie się zaczyna boczna tylna syba - jeszcze do niego nie doszedłem :P felgi troche zaostrze bo już nie raz mówią mi że za organiczne są. lampe i klapy to na końcu poprostuje :P pewnie znowu będzie mała przerwa bo robie pewnego dziadka do bajki :) już prawie kończe więc od razu wyląduje w galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności