Skocz do zawartości

Postac 3d: Hwon-Zho


kap00ch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to co przedmowca, plus: kok chyba powinien byc bardziej zbity i przy glowie, czaszka jakby troszke nieforemna, no i twarz... hmm... wyglada jakby dzien wczesniej solidnie oberwal lopata , wiem ze to ogolna przypadlosc aziatow (a propos - jak na aziate to malo skosne oczy ma, i troche jakby takie 2D) ale chyba troszke przesadziles :)

dla zbalansowania opinii powiem: "fajny sweterek" :D no i teksturka twarzy mi sie podoba.

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co wyzej + usta bardziej uwydatnione mogly by byc i policzki jakos dziwnie wyladają jak by zapadniete ,szyja troszke za dluga, teksturka na wysokosci czola wyglada jak fragment obrazu olejnego a nie skura heh no sweterek tez mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no coz planowalem sie w tej pracy zmierzyc z owlosieniem, teksturkami i shaderami :P

>arevulopapo - lopata dzien wczesniej obowiazakowa:P a co do oczu kwestia roznych czynnikow, tatus mogl byc naplywowy:>

>rowr - z ustami to sie zgodze, bo rzeczywiscie sam nad nimi chwile myslalem, po dolozeniu brodu nieco...wsiakly :P (ale ktos mnie przekonal zeby zostawic:P)

natomiast tego z obrazem olejnym to nie kapuje/ nie widze...moze za dlugo juz nad tym siedzialem;/

>seatr & reszta - fajnie ze kamizelka sie podoba :D zawsze cos :>

 

czekam na wiecej c&c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie praktycznie wszystko zwalone.. i kazda rzecz do poprawy...wszystko wydaje sie za plaskie i nieproporcjonalne..dodaj moze jakies sensowne oswietlnie cienie.. efekty.. bo nawet cala praca ogolnie nie ma klimatu... A szczegolnie biorac pod uwage ze wykorzysatles vraya gi.. vacoma do textur! efekt jest marny i nawet zwykla szara myszka + zwyklym scanlinem na maxie 1 idzie zrobic o niebo lepsza prace.. Tak czy owak jestes na dobrej drodze. ino popracuj nad realizem i porzadnym zastosowaniem narzedzi ktore wykorzystujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie pozostaje mi nic powiedziec jak to ze jestem dosc zmiazdzony krytyka:P

nie co dzien sie dowiaduje ze sycko jest do pupy;/

nigdy nie uwazalem sie za kogos wiecej niz poczatkujacego amatora...grafe 3d zaczalem w lipcu 2004 i od tego czasu spedzalem w niej nie za wiele czasu (4 pracki...w sumie jakby poskladac dni z maxem to moze sie 3 miechy uzbiera od stanu samochodu z kulek i kjubow:P)

nie przecze ze myszka i maxem mozna zdzialac cuda, gdyz zawsze szanowalem wszystkich profesjonalistow i wiem ze komputer to tylko narzedzie, a efekt zalezy od uzytkownika a nie od tego co sie ma...skorzystalem z Vraya bo po prostu uznalem go przyjaznego, a volitio mam od szybszego retuszu w PS, a sam zdolnosci 2d to ja chyba nigdy nie mialem...ale nie ukrywam ze sprawia mi przyjemnosc laczenie informatyki z grafika (choc akurat tu informatyka nie ma tyle do powiedzenia co np w sprawie particlow i vfx :D) :}

stad tym chetniej pokazuje prace, w ktorych sam czuje ze cos sie rozwijam:] a to jakich narzedzi uzywam to chyba nie jest powod do wstydu...

w kazdym badz razie dziekuje za zainteresowanie i krytyke, lzejsza czy cieza, miejmy nadzieje ze wyniose z niej cos jak sie pozbieram :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh chłopie toś się zdołował...ale spoko widuje o wiele gorsze prace...ale i tak lepiej by było jak byś dał to do wip'a to byś przynajmniej wiedział co poprawić i w tedy dać jako finish...a zresztą dla mnie to i tak szczyt możliwości bo wogle nie znam się na organic a wiem, że musze się tego nauczyć...ehhh ole chłopie misold cebulkagrzanka cię pozdrawia...

W skruci ole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>sith_LORD - az tak zle czy co :P

>Vorek - no nie wiem tak to odebralem, bynajmniej nie zebym byl zly na kogos, bron boze :]

>Tomek Kosiorek - no wlasnie o to chodzi...thx za opinie :]

>tomeg - pierwsze wrazenie najwazniejsze:] skoro juz 2 osoby to zauwazyly...- nauczyc sie robic glowe po dobrej stronie :D zanotowane

>misiold - thx za wsparcie psychiczne:P ja widzisz wlasnie sie ucze organiki :P, a co do WiPa, no coz juz czasu braklo :/ za tydzien maturki, potem egzaminy na studia...ble...nie bedzie czasu na poprawki :] zreszta dla mnie z pracami jak z zyciem, pewne etapy sie zamyka, a poprawki robimy w natepnych...

 

mam nadzieje ze nikt mnie jakos zle nie odebral;/ wrocmy moze do tej krytyki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba źle zrozumiałeś kolegę MaggeM'a. Chodzi o to że posiadając takie narzędzia można wycisnąć z pracy o wiele więcej

 

Tak i o to wlasnie chodzilo... nie ma tu zadnego porownania do rysowania olowkiem :) Wiec chodzilo wylacznie o mozliwosci sprzetu i softu..

A rownie dobrze moznaby zrobic lepsza prace z 10000 klawiszy od klawiatur przemalowanych na rozne kolory :) Poprostu uyzwanie przez ciebie np. wacoma, vraya jest wogole niezauwaznalne...Ale ucz sie w koncu wyscisniesz wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey nie jest wcale tak zle, pewnie ze jest tam sporo bledow ale na 3 mjechy

uczenia sie maxa to musze ci powiedziec ze to jest wspaniale !

Chcialbym zobaczyc i wzucic jakas krytyke co MR MaggeM mogl zrobic po 3 miesiacach bawienia sie z Maxem. (:-))

Moim zdaniem na 3 miesiaca wyglada super, takze kapooch naprawde to sie nie przejmuj, bo so far zrobiles duze postepy.

 

Textury sa nawet niezle, modelowanie potrzebuje troche poprawien,

render moze lepsze ustawienie swiatla.

 

Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że powinieneś popracować nad modelingiem (anatomią), bo tekstury są fajne, atmosfera i oświetlenie też fajne. Sweterk sprawia wrażenie wymodelowanego (to komplement;-). Przyczepiłabym się tylko do tekstury skóry - jest chyba źle położona (rozciągnięta), poza tym zbyt matowa. Włosy zrobiłabym w Shag Hair, bo jednak bardzo widać ich tekturowość (choć mapy ładne).

Myślę też, że tło jest dobrze dobrane kolorystycznie i ogólnie "pasi".

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności