Skocz do zawartości

Bitwa: Nokia 3650


RA

Rekomendowane odpowiedzi

no to zaszalalem.. 5 rano :o no ale jak mowilem zrobilem od nowa panel ten okragly i przyciski no i teraz w 100% jestem z nich zadowoloniy i moge isc daej ;) wlasnie eksportuje i jak nie zasne w trakcie to wrzuce jeszcze render i ide spac zaraz bo sie przewracam

 

w08.jpg

w09.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 246
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

RA-->dzieki za siateczke :) tego sie spodziewalem siatka wyglada na zamotana ;) ale zamotana z glowa kiedy ja bede tak umial robic:) SUPER "wlarzyles" w ta siakte detale

ps. kome sie rozkrecil:) tutaj tez wszystko super ale to sie nie liczy bo to rhino ;P

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety walnal mi sie calutki system dzis w nocy... co za tym idzie caly model tez:( zamieszcze screena z ostatnich prac... ale musze zrezygnowac z dalszego modelowania bo moj kochany komputer pozbawil mnie pliczka zrodlowego:(

Za wszystkich trzymam kciuki i zycze powodzenia w dalszej rozgrywce:)

 

kome -->> naprawde piekny model tylko cos mi z kantami na panelu nie gra maja zbyt kanciaste przejscia ale to pewnie wina exportu:)

RA -- >> oj musisz sie naprawde z materialami postarac bo kome jak narazie ma tak samo ladny mdel jak Ty:)

 

szkoda ze nie moge juz bawic sie razem z wam... zabieram zniszczone zabawki i ide do domu:P

 

POZDRAWIAM

nokia15.jpg

nokia16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja... :( A tak sie fajnie zapowiadalo... :/ Tearaz masz funkcje "glownego wytykacza bledow" w skrocie GWB. :)

Kurcze trzeba bedzie skombinowac jakas osobe od Rhino... Jacys chetni? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome jak zrobiles te zaokraglone cztery guziki revolve?:) Bo ja jak dawalem extract srf i rebuild to nibi to rebuild ladnie dziala ale jak unosilek ctrl points to te cztery przyciski robily sie kwadratowe:P

RA -->> RA nie przesadzaj moja Nokia w zadnym stopniu nie byla podobna do oryginalu;) takze fajnie zapowiadac to sie nie moglo:)

Zabiore sie niedlugo za jakis nowy projekt... marzy mi sie ZSSR Akula ale nigdzie nie moge znalezc odpowiednich rzutow:) Jakby ktos mial to wiecie gdzie mnie znalezc:)

A i oczywiscie ze bede GWB i to takim wielkim wrzodem na waszych tylkach:P

 

 

nielot007 -->> czy mi sie wydaje czy jestes softowym rasista?;D

POZDRAWIAM ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot - to bylo glupie co powiedziales :P

 

mohseth przykro mi :> a co do tych przyciskow to to wypukle tjest surf wypukly po revolve, trimnalem nim przyciski, a potem przyciskami odcialem to naokolo i sie ladnie spasowalo tyle ze musialem potem fillety recznie robiec, zreszta jek wszedzie :) wszystkie fillety tu sa robione RECZNIE za pomaca sweep2 i blendowanyych curvesow wiec troche roboty w to wlozylem no ale jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo wazne pytanie!

Otoz: mam bitmapke (jpg), ktora widac ponizej i chce aby czarny kolor mial przypisany material zielony, natomiast bialy kolor - material srebrny. Wie ktos jak to zrobic lub czy jest to wogole mozliwe?

 

odbieraniealpha4tv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, ze tak post pod postem, ale mam jeszcze jedno pytanie i wygladaloby to troche dziwnie takie edytowanie bez konca...

Otoz: Jak zwiekszyc ilosc materialow w Material Editorze? Bo juz mi sie wyczerpaly. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znow post pod postem, ale uznalem, ze glupio by to wygladalo w edicie. Jesli zle rozumuje - poprawcie mnie. :)

 

Maly apdejt guzikowy. Jeszcze bez srebrnego materialu na niektorych guzikach, ale za to sie zaraz zabiore, albo jutro, bo ciezki dzien w szkole sie szykuje. Nauka niestety na pierwszym miejscu. :/

 

nokia365026b7ou.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaraz po naszym guru :)

 

juz widze ze zapomniałem o jednym klawiszu :) ale ju zmi sie nie chce ...

 

chyba nie musze juz chcwalic tego modelu który jest nad moim postem ?? :)

 

RA respeeckt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zółty shaderek to już ostateczna wersja ? czy zamierzasz jeszcze popracować nad nim :P ?? modelik ładny masz, ale te shaderki przynajmniej ten żółty to tak nei bardzo IMO, a jakys dawał następny renderek to zapodaj cos na ekranik - zobaczymy jak będzie wyglądac :D oki ? pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jeszcze nic nie jest ostateczne. W gruncie rzeczy to sa zwykle kolorki w materialach, nic wiecej. Jeszcze sie za materialy nie zabieralem, poniewaz nie mialem skonczonego modelu. Teraz mam juz prawie skonczone przuciski (musze dorobic kanal alpha, zeby byly podswietlane) i mam do zrobienia jeszcze prostacki bump na guziku power u gory modelu. Musze jeszcze zrobic pare napisow Nokia tu i owdzie, i napis na tym kolku wokol kamerki. I to by bylo na tyle. Jak to zrobie, to zabieram sie za materialy. Przede mna jeszcze kolejne 4 dni wolnego po srodzie, wiec powinne sie ukazac jakies wyrazne efekty mojej pracy shaderkami niebawem. :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!!

 

 

PANOWIE I PANIE .. a moze ktyoś napisze i oceni mój model??:) Powiedzcie ze albo moze byc albo do bani i dlaczego... prezentuję sam model siatka jest gdzieś tam wcześniej duzo sie w niej nie zmieniło ... no to czekam choć na jedna pozytywna opinie ...

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

techoon no jak chcesz to ocenie, tzn. odstalesz od przeciwnikow ale nie jest az tak zle :),

1.Litery i cyfry na niektorych guzikach sa krzywo ułozone

2.Bardzo słabo z daleka wdac niektore guziki.

3.Materiał i render mało realistyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tobi_k

1. Cztery guziki na krawedzi obudowy powinne byc mniejsze i bardziej wysuniete.

2. Guziki w okraglym plastiku sa zbyt okragle na kantach. Zmniejsz chamfera.

3. Jog (czyli ten duzy guzik) jest zbyt wcisniety w telefon.

A gora telefonu to jest narazie prowizorka, tak zeby bylo, czy to juz cos finalnego? Bo jesli to final, to moglbym sie przyczepic i do tej czesci. :D

Ale ogolnie rzecz biorac, bardzo dobrze sobie radzisz. Tak trzymaj. :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze dwa dni mnie nie było a już z 5 stron przybyło i tyle samo czytania

bitewka pomiędzy dwoma przerodziła się w wielka wojne ;)

ra ale tobi_kowi nawytykałeś błędów ale dobrze

mam nadzieje że nie zmienisz koloru bo teraz dobrze wygląda a później będzie jeszcze lepiej (no mam nadzieje)

powodzenia jeszcze raz wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie testuje zolty material... calkiem dobrze wychodzi... chyba. :P Wiec, trzym sie ramy to sie niepos****. :D

 

Przepraszam za wulgaryzm, ale byl on potrzebny by ukazac dramatyzm sytuacji. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec... mam problem. :/ Przytlacza mnie troche vraymtl. Zrobilem material shellac z vraymtl w obu slotach i nie wiem jak zrobic by caly material nie byl tak polyskujacy. Blyszczy sie jak psu jajca, a powinien byc matowy. :/

Ponizej zamieszczam ostatnie rendery.

 

nokia3650276dp.jpg

nokia3650296oi.jpg

 

Swiatla nie sa takie jak na ostatnich renderach, bo narazie chce zrobic material...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA -->> Nastepnym razem prosilbym Cie o renderowanie Nokii na ciemniejszym tle...Primo:P wydaje mi sie ze bedzie to lepiej wygladac jako taka scenka... secundo:P jak bede na to patrzec to nie beda mi lzawic oczeta:D

 

A co do odbic to kome dobrze mowi:)

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi :> Walcze, a wlasciwie to moj komp teraz walczy. :) Z tlem to zrobie tak: Narazie bede dawal biale i jak bede konczyl to sie zrobi "sonde". Bialy, czy inny? Sam tez jestem za bialym... tak sie jakos ladnie komponuje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update materialowo-kompozycyjny.

 

nokia3650316os.jpg

 

Musze jeszcze zmienic oswietlenie i pokombinowac z GI...

 

A tak wogole, to gdzie sie podziali inni bitewniacy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności