Skocz do zawartości

Zjednoczenie uzytkownikow


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Razor - nie jestem zainteresowany (przedewszystkim brak czasu. Moj wieczny sceptycyzm co do takich projektow tez wplywa na decyzje) ale dzieki za propozycje, to ze juz wybraliscie jakis temat to juz duzo, dobrze ze jest to rowniez rozsadny temat - do zrobienia. Daje to projektowi jakies szanse - wiec, jeszcze raz - powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kome - przy tak dużym projekcie jeden CA to będzie za mało.

Każdy element sceny później praktycznie potrzebuje własnego, gdyż każdy z was ma inny styl modelowania i podejście.

Do tego przy obecnym projekcie to raczej potrzeba wam od groma dobrych texture artists, bo modele to przy takim stylu będzie się robić bardzo szybko i przyjemnie zaś prace szybko stana bo nie nadążycie z teksturami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 stilka to duzy projekt? to duzego projektu na oczy nie widziales. Kazdemu czlowiekowi bys chcial dac inny budynek do zrobienia? przeciesz to ani rak ani nog nie bedzie mialo.

Przeciesz wiekszosc budyneczkow sie bedzie powtarzalo, wystarczy podwyzszyc/obnizyc co po niektore. Zawsze w obrazku jest najwyzej kilka charakterystycznych motywow inaczej z obrazka zrobi sie chaos. Po za tym niema sensu modelowac i teksturowac budynkow w dalekim planie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??hello??

juz minelo pol miesiaca a tu cisz(tam na stronie)

czyszby project umieral powolna smiercia?? patrtzac na wasz zapal to chyba on juz umarl!!

na pewno polowie z was juz sie odechcialo robic ten project:)...!!

moze moj sceptycyzm was zmotywuje i mi(nam) udowodnicie ze zrobicie ten project a chociaz zaczniecie

po pol miesiaca nad conceptem myslec:) nie dobrze.......;)

do RoBoTy!!!!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007 mysle ze po prostu dyskusja (nad projektem) przeniosla sie na forum podane wczesniej, ostatnio cos sie ruszylo bo dostalem maila z tego forum...ale jak pisalem nie moge sie tam logowac, kto jest adminem tego forum od projektu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thud - jak masz problemy z logowaniem do porozmawiaj z plastique, napisz też dokładniej co się dzieje.

 

Co do projektu to cierniem w stopie jest koncept, nasi CA robią co mogą, o modelowanie niech nikt się nie boi, mamy 5 naprawdę dobrych i zaangażowanych modelarzy, pozostali może mało piszą ale nie oznacza to że zapomnieli o projekcie, już 13 osób ostatecznie potwierdziło chęć uczestnictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też daliście ciała najprawdopodobniej ;) - trzeba było zagadać z Adkiem i może by stworzył osobny działa na tą waszą pracke, to troche nieporęczne latać pomiędzy jednym forum a drugim ? pozdrawiam i życze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też daliście ciała najprawdopodobniej ;) - trzeba było zagadać z Adkiem i może by stworzył osobny działa na tą waszą pracke, to troche nieporęczne latać pomiędzy jednym forum a drugim ? pozdrawiam i życze powodzenia.

Możliwe...........

 

.....ale przypomnij sobie nastawienie do tego projektu :|

wtedy nikt nie pomyślał że projekt wyjdzie poza fazę gdybania w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się dyskusji od poczatku i szczerze tak sceptycznie podchodzilem do tego pomyslu. Juz kiedys ktos podejmowal podobnych wyzwan, ale tutaj, w tym przypadku widac checi.

 

Moze to bedzie spontaniczna decyzja z mojej strony ale mysle OK - stworzylem podzial w WIP (taki jak mini-bitwa) MaxProject. Poki co ja zajme sie jego moderowaniem. Jesli pomysl nie wypali zawsze przeciez mozna go usunac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... to juz nie wiem ;/ trzeba bedzie super-narade zrobic... widze dwie opcje; albo zrobimy konwerta z forum maxproject.xt.pl... albo bedziemy zamieszczac w dziale który zrobił adek skończone pojedyńcze obiekty. Ta druga opcja to wsumie tez taki wip bo poedyńcze obiekty to składowe całej stilki... niewiem, pewnie i tak demokracja zadecyduje ;)

 

hindus-> kto sie wypina? no co ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie, walnij ktoś posta z listą uczestników, wyznaczcie role i czekajcie jak nic nik nie wyśle przez np miesiąc to bedzie wiadomo że to klapa i się temat usunie. Może masto to jak na początke za wiele może pomyślmy o Jakieś hali produkcyjnej, o jakimś wnetrzu najpierw. Zaczyna mnie denerwować dyskusja czy to warto czy nie, Ci którzy uwazają że warto niech zasiądą do pracy. Ja osobiście jak to ruszy to chetnie się przyłącze wprawdzie nie wiem czy się kwalifikuję ale zawsze wiecie że ja jestem na tak. CA przecierz nie musi być odrazy jakiś zajebisty to przecierz tylko CA więc nie trzeba koniecznie prosić tylko najlepszych tych co bitwy wygrywali przecierz kazdy kto umię malowac jakieś artworki jest w stanie pomódz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGmakonts -> srry ze bede pił do ciebie ale zauważyłem pewną tendencje; LUDZIE PRZEJZYJCIE SOBIE FORUM PROJEKTU!!! mamy ok 20 aktywnych ludzi juz ponad polowa cos modeluje mamy 3 skonczone obiekty w tym zaj***isty most bhaala, 8-9 wipów, prawie co drugi dzien ktos sie zglasza i chce dolaczyc [wiadomo] mamy koncept, nawet bounding box calej stilki zbudowany, spedzamy cale noce na gadulcu rozprawiajac i modelujac druga reka, mamy strukture projektu [niekoniecznie dopracowaną] ja osobiscie spedzilem 3 ostatnie nocki na znajdowaniu referencji, szykuje sie juz oficjalna stronka projektu i nikt jeszcze nie powiedzial ze mu sie znudzilo... takze mowienie ze projekt niewypalil juz w tym momencie jest nieprawdą...

 

dla niezorientowanych http://www.maxproject.xt.pl

Peace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak słowem przypomnienia / powtórzenia...

 

 

Możliwe...........

 

.....ale przypomnij sobie nastawienie do tego projektu :|

wtedy nikt nie pomyślał że projekt wyjdzie poza fazę gdybania w tym temacie.

 

Niesądzicie że jeszcze pare dni temu, gdyby ktoś wyskoczł z pomysłem 'adek zrób nam dział' to został by wyśmiany i znowu były by papierowe worki na avatarach... a niby jak mieliśmy coś zrobic jak niemieliśmy forum... teraz to ciut sie zadaleko rozwinelo i mysle ze cały problem w tym jak skolapsować forum maxproject z max3d.pl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ladnie adka zrobiliscie w jajco :D

że jak ? ...proszę o wytłumaczenie takiej wypowiedzi.

 

Co do projektu..... hm, sorki, ale czy Wy przespaliście ostatnie 2 tygodnie ?

 

Projekt ruszył, już dawno, spójrzcie ile pracy zostało już włożone.

Już tylko patrząc na wipy na forum projektu.... ale one też nie wzięły się z nikąd, trzeba było o to zadbać od strony organizacyjnej, ustalić zasady pracy, znaleźć referki, obliczyć parametry obiektów w scenie, rozplanować kolejne etapy.... ja i plastique chodzimy spać nad ranem, bo w dzień praca / szkoła a ktoś musi się tym zająć.

Podejście ludzi do projektu nie było zachęcające, ale na szczęście znaleźli się ludzie, którzy zamiast gdybać wolą działać.

Dzięki nim projekt zaczyna nabierać coraz szybszego tempa, a kolejne elementy organizacyjne zaczynają składać to wszystko w całość.

To już nie jest "hop siup, hura, robimy miasto"....... :|

 

 

Adek, dzięki że w końcu postanowiłeś zająć jakieś stanowisko w tej kwesti.

Napewno przyda się WIP tu na forum.

W końcu przecież jest to " Maxproject - united project of max3d.pl comunity "

W obecnym stadium, pełna migracja tu do WIP'a nie opłaca się, dlatego w dalszym ciągu będzie istniało forum robocze, tutaj natomiast prezentowane będą kolejne skończone elementy.

 

Adek, lub ktoś z moderów - proszę o kontakt na GG --> 3803838

lub jakby mnie nie było to do plastique 3145044

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze chyba jednak z projektem macie pod górkę.

 

Faktycznie nie musicie rezygnowac z Waszego forum jednak gdy już coś powstanie możecie wrzucić tutaj. Tak jak powiedział nielot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jakos to wychodzi. Moja propozycja zostala przemyslana i jakos to idzie. Plastique i Razor bardzo dobrze sobie radza z prowadzeniem i jestem w szoku ze wszystko wychpdzi. Jednak niektorzy sie mylili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......panie, wakacje mamy, bitwa w toku - team ma wolne ( o czy m oficjane info na stronie projektu) , jedynie testy trenderingu przeprowadzamy. Na chwilę obecną to pół miliona poly (cztery budynki :) ) z 32 źródłami światła, GI i FG renderuje się 2 minuty w 800x600 na XP 1900Mhz więc jesteśmy w polu bo trzeba to zbić do minuty :/ aby cała scena renderowała się w rozsądnym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglnie to jest tak ze cala ekipa ma wakacje... a my testujemy i usprawniamy :)

wydaje mi się że to dosyć rozsądne z uwagi na to że większość projektów własnie na wakacje powstaje...

 

'...bo ktos musi niespać, żeby spać mógł ktoś...' muhahahah

 

[cut]

aha chociaż współpracuje z nami juz masa osób to wciąż prowadzimy werbunek, jakby ktos reflektorował to zapraszamy serdecznie... www.maxproject.xt.pl

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności