Skocz do zawartości

Zjednoczenie uzytkownikow


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe :D

 

konfident m IV, DB. -a, Ms. ~ncie; lm M. ~nci, DB. -ów

1. agent wywiadu, tajny wywiadowca; szpieg,

Konfident policji.

 

Ale poniekąt zgadzam sie z kurtem... dużo osoób tylko biadoli, powtarza w kółko to co każdy już wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Hmmmmmmm..... moja opinia:

zacznijcie coś wspólnymi siłami jasno określając cel - będzie mała grupka userów, ale być może coś powstanie... Gdy już bedzie to coś i ludzie zobaczą, że będzie to dobre, wtedy zróbcie kolejną akcję i zwołajcie innych, żeby się przyłączyli. Jednak, jak znam życie, znowu pojawi się jabłko - Ci, którzy zaczną, będą zdania, że projekt jest ich, bo przecież zaczęli i tak padnie friendship i współpraca, a projekt będzie kończyła grupka, która zaczynała. Chyba, że.... decyzja należy do Was... ;)

Jak narazie pozostanę biernym obserwatorem.. może dołączę się w drugiej części :)

powodzenia chłopaki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze cos ruszylo w kierunku tego projektu (odnosnie tego forum);

 

PS. javor wyslalem Ci priva, mozesz looknac? mam problem z mailem zwrotnym u Was na forum, tzn nie moge sie zalogowac, a jestem jako nowy uzytkownik zarejestrowany

edit: dobra edytowalem, zeby nie robic smietnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARY DOKLADNIE O TYM SAMYM MYSLALEM, ale... jak o tym pisalem to mnie wszyscy , od lewej do prawej wysmiali!, szadze ,> wiem to , ze na tym forum sa ludzie , ktorym nie bardzo zalezy na tworzeniu, bardziej sie skupiaja na krytykowaniu innych, i tlumieniu wszelkich aspiracji!!!!!! - jednym slowem polowa userow to LOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!> zakazdym razem kiedy im o tym mowilem, gasza mnie banem :(, reasumujac, jetem bardzo za, i prosze o kontakt , jesli takowa grupke zbierasz, oby cos wyszlo, i oby kilka glupich i nic nie wnaszacym mord sie zamknelo, bo nie sztuka jest sie z kogos smiac, ale razem czegos dokonac! , ale nie stety i tak znajda sie konfidenci, ktorzy tego nie beda rozumiec :(

 

jak bedziecie go bić to dajcie mi znac ;] chetnie popatrze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! O czym to jest wątek?

"Zjednoczenie użytkowników" czy "Patrzcie jaka wypowiedz Kurta jest śmieszna" ?

Obraża Was to? Denerwuje? Kurt podał GG w profilu i tam kierujcie swoje groźby.

 

Zejdźcie trochę na tor rozmowy i dajcie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

platique > A to przepraszam ;) W takim razie powodzenia dla całego crew z kobietą included (women inside LOL). Btw. Jeszcze jedna moja uwaga - nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, ale takie projekty trwają napraaaaaaaaaaaaaawdę długo - obstawiam, że (jeśli już wypali) to roczek będzie minimum, jeśli chodzi o >>króciutką

Marcin > LOL, nie widziałem tego wcześniej.. hmm.. i dziwić się, ze dostaje później bana (sory Lerek - musiałem ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Lebowsky - jest dowód że pie**olisz (bez najmniejszej urazy) od rzeczy mając jednocześnie rację, tak to chyba najlepiej ująć.

Masz rację w swoich argumantech, ale jednocześnie się mylisz bo od ręki mogę zaprezentować 3 przykłady o wiele WIELE tródniejszych projektów (naszych, polskich), które są już na ukończeniu, a zaczęły się od małego pospolitego ruszenia.

Co do pomysłu który tu powstał to mocną stroną może wg. mnie być to że każdy zrobi to co potrafi i ile potrafi (ale na temat oczywiście ). Z tego wyjdzie bardzo interesująca praca, która nie będzie konkretnie czyjaś, każdy zaprezentuje w niej coś od siebie. Z resztą przeciwnicy prezantują dziwny pogląd, a przecież tu chodzi o dobrą zabawę i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. No i na koniec dojdzie ta satysfakcja, że przyczyniłeś(aś) się do powstania czegoś czego sam nie byłbyś w stanie sam lub sama zrobić, bądź zajęło by to lata w pojedynkę.

 

Edit:

Pamiętajcie, że już przedstawiając tu swoje pomysły przyczyniacie się po części do powstawania projektu.

Jeżeli chcecie zaprezentować swój poglądd/pomysł to na forum roboczym http://www.maxproject.xt.pl macie okazję do szerszej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarządzanie i organizacja ma w historii wiele przykładów na to, iż doprowadzenie takich projektów do końca jest conajmniej trudne. "My" jak widać po tym wątku, mamy problem nawet z doprowadzeniem tego do początku. Szczerze wątpię by udało się w to zaangażować wszystkich nie mówiąc już o tym by w jakiś sprawny sposób doprowadzić to do końca. Dla komfortu psychicznego proponuję nie ustalać deadline'ów.

 

Ja mam inną propozycję, wziąć temat większy, obszerniejszy i podzielić na rozdziały i podrozdziały. Do każdej przypisana by była jakaś grupa. W tej grupie by była grupa modelerów, teksturatorów ;) i innych renderowców ;) W ten sposób rozłożylibyśmy siły zarządzania na kierowników grup itd. Łatwiej czymś takim koordynować na samym "szczycie".

 

Jeśli chodzi o mnie to mam do zaproponowania taki temat:

HISTORIA ŚWIATA, CZŁOWIEK itd.

 

Dla przykłądu HISTORIA ŚWIATA:

Temat da się rozłożyć na jakieś obszerne okresy, powiedzmy prehistoria i historia nowożytna. W prehistorii jest ileś tam okresów, w każdym coś się działo. Zawiązuje się duży team odpowiedzialny za robienie still'ów na temat prehistorii. W nim jest na przykład team odpowiedzialny za epokę kamienia łupanego. W nim z kolei jeden team modelarzy, malarzy itd. pracuje nad przedstawieniem osady przodków przy ognisku, inny team modeluje polowanie na mamuta itd..

 

W ten sposób ileś małych komórek może pracować nad czymś większym, co na końcu da się sprawnie połączyć na przykład w slideshow o historii świata.

 

To jest temat, który można pchnąć gdzieś dalej, zrobić własną multimedialną prezentację pod patronatem forum max3d, może nawet sprzedać do TV czy jakiegoś wydawnictwa edukacyjnego.

 

Idea po prostu skupia się na podziale sensownego tematu na mniejsze cząstki.

 

W przypadku człowieka mogłoby być tak, że jest team od pokazania pracy mózgu, team od oka, team od serca itd. W mózgu można pokazać neuron itd.

To potem można sprawnie połączyć w prezentację biologiczną i będzie widać efekt pracy każdego z nas (tj. każdego kto weźmie w tym udział). Poza tym pracka na koniec prezentuje sobą jakąś dodatkową wartość, poza estetyczną, na przykład edukacyjną.

 

Sorry, za ten przydługi tekst. Chciałem się na coś przydać.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razor, znasz 3 to mów jakie, nie twierdzę że taki projekt nie może się udać, twierdzę że ma maleńkie szanse szczególnie jeśli nie znajdzie się łepetyna która będzie miała supermoce organizacyjne:) Lepiej poczytaj co bukowsky pisze bo dobrze gada. Primo to wiedzieć co się chce zrobić a nie zaczynać od końca rzucając hasła o forumowym czynie społecznym. Tu nie ma przeciwników i zwolenników, to nie rząd, piłka nożna ani dyskusja o aborcji:) nie jestem przeciwnikiem waszego projektu, po prostu zdecydowanie zaczynacie od dupy strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca tworzona przez tyle osób wyglądać będzie niczym dziecko Frankenstein'a.

Ludzie skąd ten absurdalny pomysł ? przywołać tyle osób do kupy to nie lada wyczyn w dodatku większość ma inne projekty na boku. TO się nie uda-jestem pesymistą i nie da rady nawet tego ruszyć. Jeśli już to dojedziecie do jakiegoś momentu i praca stanie z powodu braków technicznych. Patrzcie realnie na warunki bo to nie bajka. Większosc deklaruje swą pomoc a gdy przyjdzie co do czego nikt sie nie znajdzie. Mało było takich przypadków ? -Nie wspominać mi tylko o firmach i ich sposobach pracy tudzież organizacji bo to zupełnie coś innego niż freelancowa robótka userów na forum:| Nie wspominając softu-> być może będziecie potrzebowali narzędzi których nie gwarantuje 3dsmax czy inny program, czasem można dzięki temu szybciej coś wykonać robiąc to na własnym sofcie. Patrzcie realnie-discreet robi kaszane w maxie jak mało kto:/ Dawno wprowadzili by historie modelowania to nie wiadomo dlaczego tego do tej pory nie zrobili skoro .max to obsługuje:| Material editor? syf kiła i mogiła. Podałem tylko przykład, którym nie należy sie zbytnio kierować. Fakt jest taki że na starcie macie ograniczoną kreatywność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terranova - animacja

Sigonyth - gra http://www.sigonyth.com

Burżuazja - gra (do końca daleko, ale już osiągneli najważniejsze cele)

-----

biglebowsky, powiedz mi proszę - jak widzisz organizację takiego przedsięwzięcia ?

-----

 

Teraz trochę zaidealizuję, więc niech to nie będzie argument w żadną stronę. Wyobraźcie sobie że ktoś organizuje otwartą wystawę na jakiś temat. Artyści chcąc się sprawdzić, tworzą pracę na dany temat i przekazjuą ją na wystawę. Organizatorzy zbierają to w całość i układają tak aby zaprezentować to w jak najlepszy sposób odwiedzającej publiczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm razor te projekty nie są nadzwyczajne-są przeciętne. Popatrz na engine grupy demoscenowej Plastic.

www.icpnet.pl/~komputerowy/plastic-scr/

http://plastic.fork.pl

HDRI w real time i wiele więcej bajerów-, poprostu to jest klasa!! Całe demo nosi nazwe 155/95 więc zachęcam do obejrzenia, jednak wymaga dość dużo. Dacie lepszy przykład ? Taki dziś jest poziom na scenie. Oświetlenie tam wymiata i napewno będziecie porównywać to z mental rayem czy vrayem. Bonzaj pico 2.1 skodował bodajże w 6miesięcy od zera. I napewno wygląda to lepiej niż wszystkie dziesiejsze pieprzone gry razem wzięte. Ale oni oprócz umiejętności stawiają na artyzm i design. Tak to w większej częsci polacy, polska grupa, polska scena-i ktoś wiedział o tym wczesniej, widział to demo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w!e8 - widzisz, napisanie engienu pod demo, nawet bardzo atrakcyjnie wizualnie działające tylko na najmocniejszych maszynach, a napisanie w pełni działającej gry która ruszy na większości domowych PC'tów to dwie zupełnie inne sprawy.

Weź jeszcze na ten przykład sigonyth, penie zdajesz sobie sprawę z czym musi sobie poradzić engiene MMORPG'a ? Upchaj to wszystko w engienie działającym na przeciętnym domowym blaszaku.

 

----

A stwierdzenie "nie są niczym nadzwyczajnym" , conajmniej mało pasuje do tematu - bo to co bódzi podziw to to że są to produkcje niekomercyjne.

 

----

Mówicie o fantazjowaniu i o problemach w zarządzaniu - ja mówię o projekcie który ma realne szanse, a od zaangażowania będzie zależała jedynie jego skala. I nie mówię to jako ludek zamknięty w świecie 3D maxa, tylko ktoś kto zasady zarządzania zna bardzo dobrze, i z racji swojej pracy wie czym jest kierowanie projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo-hmm po części sie z tobą zgodzę ale zobacz ile tworzysz 3minuty oglądania-znacznie dłużej niż proces tworzenia gry-porównywalnie tylko i jest to niewąpliwie na wyższym poziomie technicznym niż projekty które wymieniłeś.

A dla kolejnego przykładu wyobraź sobie jaki team developerski by powstał gdyby każdy programista był na tym poziomie co bonzaj-chociażby 6 takich, pamiętaj także że dema "starej epoki" wyciskały wszystko z przeciętnego sprzętu bo ci scenowcy jako jedyni chyba potrafili tak to optymalizować kodem. Kolejna sprawa-ściągnij sobie avi dema TBL na amige "Ocean Machine"-nie jesteś w stanie sobie wyobraźic tego co ci panowie wyciśli z 50Mhz!!!! Te efekty wieszały by sie na nie jednym pentiumie pewnie a to sprawnie bez zwisów chodzi na prędkościach można powiedzieć dziesiejszej komórki. Kolejną sprawą która mnie drażni jest fakt że każdy z tego forum tworzy oszczędnie-cieniutki silniczek, cieniutka geometria i syfne texturki-mój wniosek zrodził się po długotrwałym obserwowaniu sytuacji w dziale gameart. Po co tak robić? Dziś mamy dobe najnowszej techniki i tylko niektorzy męczą sie pisząc na stare syfy. Każda gra dzisiaj wymaga dośc dużo ale i gracze mają lepsze kompy. To jest absurd-nauczcie sie korzystać z nowinek bo co jest bardziej pożadane ? przeciętna gra czy demo/gra piękna i tętniąca wizualnie. Jest więcej plusów korzystania z nowego sprzętu niż męki na starym i nie sugerujcie sie wymaganiami. Ludzie ktorzy tworzą Unreal engine 3.0 do dzis nie byli by na takim poziomie gdyby patrzeli na develop tak jak wy.

 

Dobra wybaczcie panowie za OT. już nie będe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadacie i gadacie, az mi sie czytac odechcialo.

 

powiem tak:

 

jesli ktos nie ma ochoty sprobowac udzialu w takim projekcie to po co kracze?

bez sensu zupelnie.

 

"nie wyjdzie, nie wyjdzie, kra kra, blablabla"

 

wyjdzie nie wyjdzie - nie dowiemy sie jak nie sprobujemy.

takie jest moje zdanie i jestem pewna,ze akurat w tej kwestii mam racje.

skoro grupka osob ma ochote sprobowac i traktuje to jako szanse na dobra zabawe i poznanie czegos nowego to czemu nie?

 

a jak nie wyjdzie to co?

zupelnie nic.

bedziemy bogatsi o jedno doswiadczenie.

jak wyjdzie to tym bardziej.

 

nic nie mamy do stracenia, wiec nad czym sie tu rozwodzic?

i tyle ode mnie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angażując się w ten pomysł możesz stracić swój cenny czas, i mieć do siebie żal dochodząc na końcu do wniosku że mogłaś wykorzystać go lepiej i nauczyc się o wiele wiele więcej współpracując nad innym realnym projektem. Możesz zawieść się na ludziach itp. Grupa to obowiązki i zasady do których nie każdy może sie przyłożyc z powodu braku mobilizacji -nie macie nawet do tej pory kordynatora. nie wiecie co to jest pracować nad takim przedsięwzięciem-odnosze takie wrażenie przynajmniej po wypowiedziach niektorych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, 2 osob robiace Terranova to spory teem.

O burzuazji zdanie mam hmm powiedzmy takie sobie, Sigonyth wyglada luz ale widac ze jest to przemyslane. Nom, wlasnie, jest roznica miedzy niekomercyjnym projektem a hurrazjednioczeniowym haslem 'zrobmy cos'. Przeciesz napisalem jak bym to widzial - wyskakuje sie z pomyslem na to co sie chce zrobic a nie z haslem, roznica kolosalna, bo jak do tej pory nawet tej podstawowej sprawy nie udalo wam sie ustalic. Kombinujecie jakies minibitwy na koncepty zamiast poszukac 1osobe ktore zechca narysowac ci projek stilki. Potem zwracasz sie do ludzi ktorzy to wymodeluja etc. A nie ' niech kazdy zrobi model, potem sie z tego cos zrobi' - owszem zrobi sie - kolaz/miszmasz bez rak i nog. Tez juz zwrocilem uwage ze pomysl bukovskyego jest bardzo sensowny.

Twoja wizja z wystawa to jakby nie w ta strone, wyobraz sobie raczej rysunek na wielkim pakowym papierze robiony przez cala klase na 1 maja czy inne swieto - hania narysuje lalke, krzysiu woz strazacki, Dyzio pozostawi zablocone slady butow, Mariolka napluje, natalka namazia wielka glowe na tym co przedchwila nabazgrala Justynka, Piotrek dosztukuje 125 bombowcow a Teofilek batmana niszczacego owe bombowce. Pani wychowawczyni dorysuje tecze... Tak narazie wyglada to co planujecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz,ale ja nie uznam tego czasu za stracony.

 

1.modelujac cokolwiek do tego projektu, nawet jesli nie zakonczy sie on sukcesem, bede cwiczyc moje umiejetnosci w modelowaniu.

nikt mi tego nie odbierze.

 

2.jesli zawiode sie na ludziach, to dostane nauczke, ktora rowniez uznam za cenna.

 

3.branie udzialu w tym projeckie nie wyklucza uczestniczenia w czyms innym.

 

4.trzeba podejsc do tego na luzie i liczyc sie z tym,ze to troche potrwa.

 

5.nie widze sensu w takich dyskusjach.kto chce ten sprobuje.jestesmy chyba na tyle dorosli,ze kazdy decyduje o tym,czy chce wziac udzial w takim przedsiewzieciu, swiadomy faktu,iz roznie sie to moze skonczyc.poki co costam sie zaczelo i o ile sie nie zatrzyma to bedzie dobrze.

ja jestem dobrej mysli.

 

kropka.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba poświęcic sie tak naprawde jednemu projektowi by rozwinąć naprawde swoje umiejetnosci. jednemu a dobrze zapowiadającego się. Robiąc wiele rzeczy naraz nic dobrze nie zrobisz, jedynie coś spieprzysz. Wszystkiego w życiu mieć nie można. Owszem są ludzie którzy udzielają się nawet w 4poważnych projektach-mają dużo czasu a i należy wspomnieć że te projekty są sensowne. W tym pomyśle sensu raczej nie widać, jedynie same minusy jak wczesniej wpsomniałem.

-scena tworzona przez tak duże grono wyglądać będzie niczym dziecko Frankenstein'a

-brak odpowiedniego sprzętu

-brak narzędzi

-brak kordynatora

-ograniczenie kreatywnosci

-bycie uzaleznionym od innych a jak wiadomo ludzie to nie maszyny-popełniamy błędy ale sztuką jest się do nich przyznać

 

Tworzenie w profesjonalnych firmach polega na czymś innym więc nie bierzcie mnie za słówka:)

---

I właśnie że jest sens w takich dyskusjach. Przynajmniej wiecie na czym stoicie, znacie opinie publiczną, znacie plusy i minusy-co z tym zrobicie to nie mój interes. Ja wam w majtki zaglądać nie będe:) Narazie wzajemnie sobie tylko podświadomie rozkazujecie, nic więcej.

 

Być może jak zobacze jakiś stuff choć głęboko w to wątpie, zmienie zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi tylko o to,ze mozesz miec swoje zdanie i to ono powoduje,ze nie wezmiesz w tym udzialu.

ja natomiast mam swoje i dlatego sprobuje.

dyskusja jest bezsensu, niczym rozmowy o polityce.

kazdy wie swoje i nie zmieni zdania.

 

z reszta mimo,ze uwazasz ten projekt za bezsensowny moglbys powiedziec -ok,nie wroze wam szczescia,ale zycze powodzenia.

byloby duzo sympatyczniej.

 

poki co nie mam widokow na jakis superprojekt i sprobuje sil w tym.

mysle,ze wszystko w rekach uczestnikow.

szanse na to,ze sie uda sa zawsze.

 

i nie wciagam sie juz w zadne dysputy, bo jak juz powiedzialam nie maja one dla mnie sensu.

 

pozdro.

 

---------

EDIT

zeby nie bylo:

"Narazie wzajemnie sobie tylko podświadomie rozkazujecie, nic więcej."

i tak sie nie zgadzam z tym zdaniem

 

poki co toczy sie dyskusja na temat tematu i konceptow.

i toczy sie sprawnie oraz demokratycznie moim zdaniem.

licze na to,ze koncepty sie poajwia.

jakbym umiala to bym sie sama za to zabrala...

 

koniec, bo juz czasu nie mam ani sily.

 

edit: ide obiad ugotowac ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej że jestem szczery niż miałbym słodzić na prawo i lewo oraz czule pisać powodzenia. Nie jeden zrobił to w tym wątku a nie na tym polega rzecz. Ja staram się skupić na czymś innym. Lepiej wyrażać swoje zdanie a prawdziwe niż polegać na innych lub nie pisząc nic-tłumiąc wszystko wewnątrz i zapomnieć. curka nie wyłapuj słówek-chcesz cytować, cytuj ale całym zdaniem bo obecnie obróciłaś kota ogonem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadacie i gadacie, az mi sie czytac odechcialo.

 

powiem tak:

 

jesli ktos nie ma ochoty sprobowac udzialu w takim projekcie to po co kracze?

bez sensu zupelnie.

 

"nie wyjdzie, nie wyjdzie, kra kra, blablabla"

 

wyjdzie nie wyjdzie - nie dowiemy sie jak nie sprobujemy.

takie jest moje zdanie i jestem pewna,ze akurat w tej kwestii mam racje.

skoro grupka osob ma ochote sprobowac i traktuje to jako szanse na dobra zabawe i poznanie czegos nowego to czemu nie?

 

a jak nie wyjdzie to co?

zupelnie nic.

bedziemy bogatsi o jedno doswiadczenie.

jak wyjdzie to tym bardziej.

 

nic nie mamy do stracenia, wiec nad czym sie tu rozwodzic?

i tyle ode mnie.

 

pozdrawiam

 

Amen !

 

Przecież my nie próbujemy zbudować Goldengate grabkami - chodzi o jeden ambitny i efektowny still.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja [cenzura] jak komuś projekt sie nie podoba to cześć niech nie wchodzi do wątku i nie pisze wielkich mądrości na temat swojego wielkiego doświadczenia w pracach zespołowych, i tego że i tak sie nam nie uda. pomysł jest, kilu osobom się spodobało wiec poco sie w to mieszacie ze swoimi problemami? chcesz sie dolaczyc prosze bardzo a nie no to papa, jak nam nie wyjdzie to trudno nauczymy sie na swoich bledach ale dlaczego prawie kazdy z gory zaklada ech dzieciaczki maja marzenia ale pff i tak sie nie uda no to troche im pokarze jaki jestem madry i doswiadczony ble ble ble wiec lepiej dajcie sobie spokój.. mamy troche czasu, wiec mozemy sie za to zabrać i w sposób jaki nam sie podoba, niewazne czy z balaganem czy z super porzadkiem i administracją.. nikt nas nie goni, pomysl jest otwarty, skoro kazdy ma jakiegos tam wipa to niby dlaczego nie mozna zrobic wipa w osob kilka i tym bardziej dlaczego mielby sie on nie powieść?

 

kompletnie nie rozumiem argumentacji niektórych osób a tym bardziej ich wymądrzania się i >na upartego

 

ja tez w 100% nie wierze ze to sie moze za pierwszym razem udac, ale wiele wskazuje na to ze powoli mozemy dojsc do celu

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome- Wątek jest na forum otwartym i każdy może komentować, jak się nie podoba to zakładaj forum zamknięte dla kolegów i przyjaciół. Ludzie piszą co może nie wypalić, więc zamiast skorzystać z rad i kombinować żeby nie powielać błędów powtarzanych w praktycznie wszystkich tego typu projektach farmazonisz i masz pretensje że jakieś brzydkie, wredne, złośliwe i przemądrzałe ludzia w ogóle sie odzywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome- Wątek jest na forum otwartym i każdy może komentować, jak się nie podoba to zakładaj forum zamknięte dla kolegów i przyjaciół. Ludzie piszą co może nie wypalić, więc zamiast skorzystać z rad i kombinować żeby nie powielać błędów powtarzanych w praktycznie wszystkich tego typu projektach farmazonisz i masz pretensje że jakieś brzydkie, wredne, złośliwe i przemądrzałe ludzia w ogóle sie odzywają.

 

 

"brzydkie, wredne, złośliwe i przemądrzałe ludzia"

.....dokładnie tak was sobie wyobrażałem, teraz przynajmniej wiem napewno ;)

 

Biglebovsky - mam prośbę, narysujesz dla nas koncept ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bukovsky-> czego chcesz od razora? dobrze przecież że się pyta, ma prawo do tego :/ Nie mamy głównego konceptu i nikt tego nie ukrywa, a wiadomo przecież że to podstawa jest...

 

biglebowsky-> mamy temat, mamy referke-baze, tylko mało szczegółową no i... nie mamy CA. Szukamy kogoś kto oddał by nam wielką przysługe i zmajstrował concepta na podstawie tego obrazka, [wybranego drogą demokratyczną :)]

 

Ktos mógłby powiedzieć że tak sie nie robi... przerysowywać zdięcie - bezsensu. To ja takiego odrazu zripostuje że taki schemat pracy jest poprawny/dopuszczalny :P . Dodam jeszcze chyba że to forum to chyba najodpowiedniejsze miejce żeby 'prosić' o taką przysługe... wkońcu nad projektem pracują osoby właśnie z tąd i to miejsce [forum max3d.pl] jest 'patronatem' projektu czy tego chce czy nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" wkońcu nad projektem pracują osoby właśnie z tąd i to miejsce [forum max3d.pl] jest 'patronatem' projektu czy tego chce czy nie :P"

 

LOL To trzeba było zacząć na CGTalk- moglibyście reklamować że macie takiego świetnego "patronata" :) Mówiąc poważnie- forum w żaden sposób nie ponosi odpowiedzialności za wszystkie wariactwa popełniane przez użytkowników. I patrząc na rozwój projektu- chwała bogom bo za jakiś czas trzebaby zakładać papierowe worki na awatary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc poważnie- forum w żaden sposób nie ponosi odpowiedzialności za wszystkie wariactwa popełniane przez użytkowników. I patrząc na rozwój projektu- chwała bogom bo za jakiś czas trzebaby zakładać papierowe worki na awatary.

 

 

a ja właśnie lubię forum za takie wariactwa; hejże hejże panowie do boju !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach gorąco tu ostatnio. Trzeba powiedxieć raz a dobrze że nie robimy niczego albo wziąźć się do roboty to są jedyna dwa wyjścia nie przeciągające sprawy i nie powodujace zamieszek na forum - takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajajajajaj ... ;]

 

zastanawia mnie kiedy to wystartuje ... ;]

 

Terranova ma o tyle dobrze ze jej autorzy nie mieszkaja w innych miastach ;]

brak tu dyscypliny i samowolka w takich "projektach" nie sluzy za dobrze ;]

 

zacznijcie od szkicowania rzutów miasta ... okreslaniu wymiarów poszczegolnych elementow bo jak ktos zrobi budynek za szeroki niz ma byc w planach to ***(ptaszek) bąbki strzeli ;]

 

najbardzij mnie martwi jka to wy zlozycie ;] b oo ile sie orietuje to zeby to mialo jakies rece i nogi trzeba przestrzegac pewnych proporcji a polowa nawet nie pracuje w metryce a w genetic units maxa ;]

 

no coz ... nadal mysle ze projekt raczej nie doczeka sie oscara ... a bardziej zastanawiajacy jest jego start ;]

 

dzudzu - fajna torba ;] may i (bla bla bla) it from you ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Biglebovsky - mam prośbę, narysujesz dla nas koncept ?'

 

A w ogóle wiesz czego koncept chcesz?

Po za tym to ja jestem bardzo ładny:)

 

 

"A w ogóle wiesz czego koncept chcesz?"

Oczywiście. Nie jest to prośba w stylu 'narysuj nam coś, bo nie wiemy co robić'. Plastique podał Ci już linka do naszej referencyjnej fotki, ja chcę abyś zajrzał także tutaj ponieważ uważam iż pomoże Ci to uzyskać dokładniejszy obraz tematu nad którym pracujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wakacje sie zblizaja, wielkie projekty budza sie do zycia. tak jest chyba co roku :>. jesli moge cos powiedziec odnosnie stilla, to watpie czy bedzie ciekawe robienie miliona pudelek, no ale jak chcecie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś to możecie na mnie liczyć, proponuje wszystkie "wytyczne" wymyślone przez organizatora przedsięwzięcia, przesyłać na maila chętnych bo wtedy wszystko moim zdaniem poszłoby szybciej ze względu na nie wygodną jak dla mnie forme porozumiewania się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności