Jump to content

Pojazd 3D : Nissan 350 Z

Recommended Posts

Po skonczeniu mojego forda mustanga (na ktorego jak teraz patrze to chce m isie rzygac bo juz za dlugo and nim siedzialem :P :) )zaczalem robic Nissana 350Z, gdyż kiedys jużrobilem ten model i chce zobaczyc postepy jakei zrobilem, wiem ze jest juz kilka nissanow na tym forum, ale ten samochod mi sie podoba, zamiesczam tutaj naaraize wipa z tego co narazie zrobilem, praktycznie caly jest zrobiony tylko musze nad szczegolami popracowac, mi sie podoba ten model ktory zrobilem, prosze o szczere opinie :)

nissan_old.jpg

Ej dobra bo m iwstyd za ten model, tak jak czytalisce w pierszym poscie robie drugi model, a ten ktory byl w pierwszym topicu to jest ten ktory robilem przed grudniem 2004 :), chcialem zobaczyc wasze rekacje :), nie mowie ze ten model ktory teraz rtobie jjest lepszy, ale mi sie bardziej podoba :) zamieszczam referki

23.jpg

tak jak ci mowilem wczesniej ... ;] cos mi nie pasi atrapa na dole ... ale juz jest znacznie lepiej ... bez lakieru da sie wiecej powiedziec ... ;]

PS. Suurland gdzies kiedys napisal cos w stylu "Im not starting next part untill im fully satisfied with the part im actualy working on" mysle ze to jest calkiem niezly pomysl ;) staraj sie trzymac tej zasady ...

pozdro

zipper, ale ty jestes, na forum sie do mnie odzywasz a na MSN NIE :) zapamietam ci to :P :). atrpae musze poprawic, ale naprawde nie moge narazie patrzec na tego forda, bo serio jzu mi sie rzygac na niego chce , wroce do neigo po skonczeniu tego nissana, ale obiecuje ze nei zostawie tego forda takim jakim jest teraz :)

Ten peirdolnik an dole jzu jest poprawiony w najnowszej wersji co do zaokraglenai na dole gdy robilem to m isie abrdziej podobalo tak jak jest teraz, to tak zostawilem a ta maske i tamta linie zaraz pwoineinem poprawic, ej luchu czemu nei odzywasz sie do mnei an gg zagadalem do ciebie a ty nie odpowiedizales :(

Wzialem sie spowrotem za forda, musze mu zrobic pare ostatnich finalnych ujec, zeby zamknac projekt, i wtedy powracam do nissana, czyli zajma mi to noce, ale nissana caly czas robie :) nie bojcie sie :P :)

Te bledy ktore sa z tylu to czesciowo byla wina za mocnego HDRI a te ktore rzeczywiscie byly sa jzu poprawione (dzieki mojemy kumplowi EAX), dach nie sadze ze jest za wysoki, bo robie go z idealnei wyskalowanymi blueprintami i nie "wychodze po za linie" :) :P, a Don Vito przestraszyles sie na samym pcozatku, jak zobaczyles zdjecie mojego starego Nissana :) ( -- 1 POST-- ) :)

WOWOWOWO :) jak jzu dawno nei zagladalem na forum , cos nie mailem ostatnio weny,ale pare dni temu mnie ogromna naszla i wrocilem do nissana.

Wiec tak wszscy moi znajomi sie czepiaja swiatel :), ale coz ja biedny poradze ze mi sie podobaja :), musze znalesc jakis fajny material na felge i opone, moja ogromna udreka, narazie projekt wyglada tak :) prosze o wszelka pomoc, i komentarze

41.jpg

40.jpg

39.jpg

może bez lakieru i innych takich dasz?? bo malo widac. no ale napewno masz troszke krzywy prog przy dzrzwiach i same drzwi chyba trszke faluja maska tez taka cos niepewna(przy szybie z prawej strony)