Jump to content

Postać3d: Ladie Jones

duck

Recommended Posts

ooooo kurczaku ... !!! sorry ze tak bez manier ... ale z ktorej strony trzeba patrzec zeby ona byla piekna ? czemu tak kwadratowo ? o czemu musiala biedna spasc z chustawki jak byla mala i przegryzc sobie dolna warke na wylot ? i czemu ktos jej zmiazdzyl gorna warge ? i jakim cudem dama z takim ziemniakiem ma byc ladna ? (mam na mysli nos)

zrob cos z dolna warga i zrob garba na nosie i powiedz ze to od poczatku mial byc Cezar a nie kobieta ... prosze ... ;]

pozdro

zipper mnie rozwalil na kolana pierwszym zdaniem :]

Oki to mi to wyglada na twarz merlin mansona. Albo kobiety po 6 operacjach plastycznych po czym kazda nieudana :]. Co do modelu to nic nie mam.

Baw sie dalej zycze owocnej pracy.

dobra, po przyjacielsku ci sie wpisze. wiec: usta wygladaja jak doklejone, obwodki wokol oczu nienaturalne i popraw luk brwiowy, to chyba najbardziej razace bledy(no, nie wspominam juz o tym, ze wyglada jak sztuczna paredziesieciolatka watpliwej urody po przejsciach ;P). no i oczywiscie pokaz siatke!

jesli chce ci sie z tym bawic dalej jako "kobieta" to zaznaczylem chyba wiekszosc rarzacych bledow ...

zreszta ... zrob ja do konca ... popatrz na nia ... i pomodl sie zeby tak nie wygladala twoja zona ;]

pozdro

dobra, kolejny update. nie wiem, czy będe jeszcze coś robił z modelem. zaczynam teksturowanie.

a zipper skoro jesteś tak spostrzegawczy, to czemu nie zauważyłeś kolejnych renderów?

dzięki za dotychczasowe komment

oto link: Ladie Jones

staram się zrobić człowieka, nie robota z idealną budową twarzy. zgadzam się z tym, że jeszcze ma troche kanciastą tą brodę, ale to drobne zabiegi. bardziej liczę na rady, a nie na ocenę, dlatego daje to do wipa. kolejny update w sobotę, eh szkoła..

Twarz jakiegoś gościa pomieszana z twarzą kobiety...

takie mam wrażenie

Warga dola zdecydowanie za mała

Tekstura miejscami nie wyrabia...i chyba za ostry bump ?

Włosy:

- ładne

- ale obecnie chyba żadne światło na nie nie pada...,

- trochę za równolegle po lewej

- można by je trochę przygnieść grawitacją czy coś podobnego...

za włosy i oswietlenie to bym się wziął na koncu - a przynajmniej po jako takim ukonczeniu modelingu, a tutaj jeszcze dużo brakuje (przede wszystkim dolna warga i brwi, choć długo by wymieniać...)

może pokaż siateczkę (bez wygładzania)

broda do wymiany, tak jak i usta jak i za moco zarysowane kości policzkowe. łuk brwiowy jest za bardzo wybrzuszony pomiedzy brwiami - tak w skrócie to wygląda. przyłączam się do prośby mkk3a: pokaż siatke bez Meschsmootha.

co do włosów to pokombinuj jeszcze sporo bo strasznie prosto i kanciasto wyglądają.

sorki tweety i mkk3a narazie wrzucam taka siatke, bo siedze na innym kompie.

dzięki za komment, Tomson święta prawda z tą wargą. czasem niektórych rzeczy w pore się nie zauważy..

brode jeszcze raz zrobie, coś na początku źle zrobiłem i dlatego tak wychodzi

15 min poprawek i bedzie niezle :) Błędów jakiś większych w siatce nie widze, w kształtach natomiast bugów sporo, jak znajdziesz jakies referki to poprawienie bugow zajmie ci max 15min ;)

Błędy to : za duża rozwartość oczu, złe łuki brwiowe, zły kształt policzków, złe proporcje ust.

Co do tekstur to tekstura twarzy jest ok, oka nie za fajna....

No i przydałoby się jakieś światełko z boku

dzięki za wszytstkie komenty i pomoce

niestety (a może na szczęście) robie dluzszą przerwę z tą panią, musze sobie zrobić miejsce w głowie na nowy projekt.

gripi-> czasem się widzi tylko to co się chce, ale wydaje mi się że u tej pani widać szminke i jakieś zarysy kobiecej twarzy :)

ostatni obraz po ps

prosze o ocene