Skocz do zawartości

Postać3d: Ladie Jones


duck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ooooo kurczaku ... !!! sorry ze tak bez manier ... ale z ktorej strony trzeba patrzec zeby ona byla piekna ? czemu tak kwadratowo ? o czemu musiala biedna spasc z chustawki jak byla mala i przegryzc sobie dolna warke na wylot ? i czemu ktos jej zmiazdzyl gorna warge ? i jakim cudem dama z takim ziemniakiem ma byc ladna ? (mam na mysli nos)

 

zrob cos z dolna warga i zrob garba na nosie i powiedz ze to od poczatku mial byc Cezar a nie kobieta ... prosze ... ;]

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zipper mnie rozwalil na kolana pierwszym zdaniem :]

Oki to mi to wyglada na twarz merlin mansona. Albo kobiety po 6 operacjach plastycznych po czym kazda nieudana :]. Co do modelu to nic nie mam.

Baw sie dalej zycze owocnej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny update, troche na szybko, dosyć niedopracowany.

w którym momencie zipper masz kwadratowo? napisz dokładniej o co chodzi..

 

prosze o konstruktywną krytykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, po przyjacielsku ci sie wpisze. wiec: usta wygladaja jak doklejone, obwodki wokol oczu nienaturalne i popraw luk brwiowy, to chyba najbardziej razace bledy(no, nie wspominam juz o tym, ze wyglada jak sztuczna paredziesieciolatka watpliwej urody po przejsciach ;P). no i oczywiscie pokaz siatke!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chce ci sie z tym bawic dalej jako "kobieta" to zaznaczylem chyba wiekszosc rarzacych bledow ...

 

zreszta ... zrob ja do konca ... popatrz na nia ... i pomodl sie zeby tak nie wygladala twoja zona ;]

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, kolejny update. nie wiem, czy będe jeszcze coś robił z modelem. zaczynam teksturowanie.

a zipper skoro jesteś tak spostrzegawczy, to czemu nie zauważyłeś kolejnych renderów?

dzięki za dotychczasowe komment

 

oto link: Ladie Jones

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram się zrobić człowieka, nie robota z idealną budową twarzy. zgadzam się z tym, że jeszcze ma troche kanciastą tą brodę, ale to drobne zabiegi. bardziej liczę na rady, a nie na ocenę, dlatego daje to do wipa. kolejny update w sobotę, eh szkoła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarz jakiegoś gościa pomieszana z twarzą kobiety...

takie mam wrażenie

Warga dola zdecydowanie za mała

Tekstura miejscami nie wyrabia...i chyba za ostry bump ?

Włosy:

- ładne

- ale obecnie chyba żadne światło na nie nie pada...,

- trochę za równolegle po lewej

- można by je trochę przygnieść grawitacją czy coś podobnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za włosy i oswietlenie to bym się wziął na koncu - a przynajmniej po jako takim ukonczeniu modelingu, a tutaj jeszcze dużo brakuje (przede wszystkim dolna warga i brwi, choć długo by wymieniać...)

 

może pokaż siateczkę (bez wygładzania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

broda do wymiany, tak jak i usta jak i za moco zarysowane kości policzkowe. łuk brwiowy jest za bardzo wybrzuszony pomiedzy brwiami - tak w skrócie to wygląda. przyłączam się do prośby mkk3a: pokaż siatke bez Meschsmootha.

co do włosów to pokombinuj jeszcze sporo bo strasznie prosto i kanciasto wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki tweety i mkk3a narazie wrzucam taka siatke, bo siedze na innym kompie.

dzięki za komment, Tomson święta prawda z tą wargą. czasem niektórych rzeczy w pore się nie zauważy..

brode jeszcze raz zrobie, coś na początku źle zrobiłem i dlatego tak wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 min poprawek i bedzie niezle :) Błędów jakiś większych w siatce nie widze, w kształtach natomiast bugów sporo, jak znajdziesz jakies referki to poprawienie bugow zajmie ci max 15min ;)

 

Błędy to : za duża rozwartość oczu, złe łuki brwiowe, zły kształt policzków, złe proporcje ust.

 

Co do tekstur to tekstura twarzy jest ok, oka nie za fajna....

 

No i przydałoby się jakieś światełko z boku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wszytstkie komenty i pomoce

niestety (a może na szczęście) robie dluzszą przerwę z tą panią, musze sobie zrobić miejsce w głowie na nowy projekt.

gripi-> czasem się widzi tylko to co się chce, ale wydaje mi się że u tej pani widać szminke i jakieś zarysy kobiecej twarzy :)

 

ostatni obraz po ps

prosze o ocene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności