Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Lamborghini Murcielago


GRiPi

Rekomendowane odpowiedzi

zamieszczam swoj model murcielago, jest to dosc wczesna wersja(brak chocby tylu i klapy silnika), robiony BEZ tutka, co chyba mozna zauwazyc po siatce. a i chyba jestem noobem, to w koncu moje drugie autko :D

 

no to zapraszam to wytykania bledow i pisania pomocnych porad :).

 

i jeszcze dodam ze apdejty nie beda sie pojawiac za czesto raczej ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no autko niezle...

ale mam kilka zastrzezen pierwsze miedzy blotnikiem a drzwiami przednim wydaje sie (moze to poprostu wina rendera) jakby byla dziura...

drugie przy zderzaku krzywy??

a i ten kat nie za ostry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D materiał szyby jest chyba taki sam jak reszty. poza tym zbyt mocny reflect dałeś, bo za mocno się odbija. w siatce chyba jest bład koło małego okienka. a sama siatka faktycznie dziwna.

jak narazie dobrze odwzorowałeś autko. czekamy na updaty.

 

a tak z innej strony.. który to już samochód na forum? zbyt oryginalny temat to to nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baldack: nie ma dziury pomiedzy blotnikiem i drzwiami. jesli chodzi o rog z przodu, to wiem ze jest tam kiepsko ale sprobuje jeszcze cos tam wymeczyc. ta linia na drzwiach - z tego co wiem to tam chyba powinna byc taka "fala". a co do tego kantu na dole zderzaka - nie mam zielonego pojecia dlaczego tak wyszlo na renderze, w viewporcie wszystko jest ok, moze to reflect??

duck: wiem ze lakier jest na szybach bo sie spieszylem na noc i tylko kolor zmienilem :P mowiac o malym okienku, masz na mysli ze ono jest uchylone? tak ma byc :P a co do oryginalnosci: ten wozik akurat bardzo lubie i chcialem go sobie zrobic w 3d, zreszta ja wozow duzo nie robilem :P

kome: obiecuje ze nastepny render bedzie z innym lakierkiem i hdri :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze .. naprawdę fajne :) ... DLACZEGO NIE MAM CZASU BY NIE ODCHODZIĆ OD TWORZENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =). DAMN IT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D JA CHCE ROBIĆ W MAXIE 247 AŻ GO NIE OPANUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oki wracjąc do Twojego modelu :) , sorki al mi się zebrało akurat u Ciebie , tyle prac obejrazałem , a sam z robotą stoję i postępu nie czuję za ostro... u Ciebie jest super . Mam pytanie czy możesz powiedzieć jak renderujesz model z siatką. A uwag nie mam , jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pamietam :) to masz cos nie tak z przednim swaitelm chodzi o to ze nie jest z oryginalem (hmmm a moze to inny samochod...) ogolnie mi nie przypomina murcielago a znam go troche bo chcialem go robic:) ale model ladny.

pozddro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOME--> Ja nigdy nie uzyskałęm chociaz podobnych odbić z tym HDRKIEM choćbym nie wiem ile kombinował (pewno przez to że mam brazila ;P) No a co do modelu to mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś też miałem w v-rayu taki problem z tymi "kwadracikami" - otóż wystarczy od tego obiektu odrzucić modyfikator "shell", albo dać większą wartość współczynników, chyba że nie użyłeś shela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadzam render ze zblizenia na okienka i drzwi. wiem ze jest ogromny bug w obudowie okienka, ale renderowalo mi sie to hoho, ze zal mi nie wsadzac :P poprawie to jutro, moze dzisiaj w nocy ewentualnie mi sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przod jest w porządku. wydaje mi się że murcielago jest troche bardziej masywny, ma inną linię. trocheszczegoly uprosciles, ten wlot jest inny w orginale. co do lakieru (nie za wcześnie?) to dziwnie wygląda na masce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, ten wlot tez mi sie wydawal dziwnie lagodny.... ale winne za to ponosza zchrzanione blueprinty na ktorych robilem..... grrrr popatrcie na to, zalacznik to moje stare >:/

 

 

scream_r-gt.jpg

 

murcielago.jpg

 

i mala prosba, jak ktos ma jeszcze inne to niech wrzuci plizz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiemy jak murcielago wygląda ;) ale spójrz na screeny i na model - jak patrzysz na fotke to bardziej agresywny sie wydaje tak z profilu, ale i tak jest 4.7/6, do pełnej piątki brakuje high res renderingu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ci wiecej? przecież te są poprawne. radziłbym ci przeglądać zdjęcie jak to autko wygląda.

aha, chyba jeszcze zbyt szeroka dziura na koło. (albo tak na renderze wygląda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o wlot. zapewniam cie ze na ten wlot swietnie sie zgadzal z blueprintami, z murcielago jednak nie :P

 

 

edit

 

nad tym kantem musze popracowac, a ten drugi juz sam wczesniej zauwazylem :)

 

wsadz swoja pracke!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za rowy :D panowie z lambo są chyba dokładniejsi troche ;)

a tylne światła niepowinny być zaokrąglone od dołu ;)

 

to lambo to w somie przyjemny samochód do modelowania przy nim sie relaksowałem zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobiles to ze na meshsmooth rogi nie zaokroglily sie (tak jak na obrazku) a zrobily sie ostre kanty... ?

 

model bardzo konkretny ale na tym pierwszym rederze za duzo bialych paskow porobiles nad scena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly chamfer na krawedziach Jens i troche gesciejsza siatka dla ostrzejszych kantach.

 

dzieki - sprawdze jak znajde czas na drugi model... narazie czolg jest na 1 miejscu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności