Skocz do zawartości

Scena 3d: Spray


Rekomendowane odpowiedzi

Oto moja scena, a raczej przyszla scena na której znajdować sie bedą dwie puszeczki sprayu, a po puszeczkach musze wymyślić jakis fajne otoczenie dla tych puszeczek żeby nie były na takim białym tle:):):), ale zobaczymy jak to bedzie wygladać:), musze sie dowiedzieć jak sie przypisuje jednemu obiektowi kilka materialow. Wyzsza puszeczka bedzie miała końcóweczke, zaś mniejsza jak wdać bedzie zatkana koreczkiem. niestety puszeczki robie z głowy bo nie mam zadnej foteczki jak taka puszka wyglada:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No spraye to wdzieczny temat do treningu.

Ja proponuje ci tylko nie umieszczać sceny w kacie bo to zawsze robi wrażenie jakbyś nie miał pomysłu

Kiedyś tez chciałem zrobić cos podobnego jeszcze na max5 ale nie skończyłem pracki ostatecznie.

Wrzucam może cię zaciekawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszeczki beda umieszczone w miejscu zaczerpniętym z mojego bloku a dokladnie z windy:D:D,hehe, jeszcze musze w windzie musze zrobic kułeczka na podlodze służace do wycierania butów z błota, a potem rendering i z tym bedą jaja bo nie jestem w tym zbyt mocny:(, a oto foteczka jak narazie to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to cała scena, tak własnie wyglada winda w moim bloku;), teras trzeba ja wyrenderoać:), jak zwykle musiałem skalować fotki bo ich rozmiar jest za duży wiec jeśl z jakiej strony wydaja sie wydłuzone za bardzo to własnie przez to, bpo orginał jest normalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdole kolo ty jesteś jakis przewrażliwiony, ***** nei badalem poltora godziny samych proporcji, a pozatym ja ma taką koncpcje to co sie przypierdalasz ze jest zła proporcja, przepraszam ze sobie nie wymiezłem czy puszka ma 17,5 centymetra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że Kome ma racje. Jeżeli coś jest standaryzowane, jak np. farba w sprayu, to zachowanie proporcji ma dużo sensu. Przecież chcesz, aby były to puszki sprayu, a nie cos co je tylko przypomina. Jak modelujesz samochód, to również trzymasz proporcje, prawda ? Bo inaczej nie byłby to na przykład fiat, tylko coś innego.

 

Ponadto doradzam nieco więcej spokoju i pokory. Jeśli wstawiasz tu swoje prace, to po to aby zostały skomentowane. W związku z tym nie możesz się obrażać na negatywne komentarze, które tak naprawdę pomagają w pracy wykazując błędy i motywują jednocześnie do większego wysiłku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że przeszkadza ci czyjaś opinia nie upoważnie cie to do takich zachowań na forum

 

btw

przepraszam ze sobie nie wymiezłem czy puszka ma 17,5 centymetra.
nie przepraszaj - to twoja praca, o tobie świadczy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

 

nie krepuj sie, ja sie za to nie obraze :) widze ze juz zmnieniles na "sprej" a nie "sprej montana" ok teraz sie nie bede dowalac, ale sory chcialem pomoc :P no widzisz jaki nerwowy jestes, czlowiek tu dobrze chce a ty do mnie z mordka tak skaczesz :)

 

zrobisz mercedesa okularnika z potrojnymi swiatlami jak ktos ci zwroci uwage tez tak sie uniesiesz?

 

wyluzuj troszke :)

 

relax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kolega się zapytał jakich ma użyć materiałów a wy tu piszecie całe elaboraty na temat wogóle niezwiązany, jeden się czepia wymiarów inni jeszcze czegoś innego

Przecież kolega ma swoją wizję i nie wpieprzajcie mu się w to, jak chce mieć takie puszki niech ma takie, jak chce mieć w rogu to ok

Naszym zadaniem jest oceniać technikę i poprawność wykonania tekstur, oświetlenia

Przemyślcie to koledzy bo to powtarza się w większości tematów, jak niewiecie co doradzić to lepiej nic nie piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież kolega ma swoją wizję i nie wpieprzajcie mu się w to
po poziomie wypowiedzi coś mi sie wydaje że kolega > ewoluował w kruger'a :D
Przemyślcie to koledzy bo to powtarza się w większości tematów, jak niewiecie co doradzić to lepiej nic nie piszcie

znasz kolego takie przysłowie - nie ucz ojca dzieci robić ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, to po prostu jakiś frustrat z megalomańskimi ciągotami. Jak ja lubię, gdy ktoś mi mówi, co jest moim zadaniem, co mam zrobić, a najlepiej to żebym się po prostu zamknął :P. Te czasy już minęły i jak mawiają bracia znad Wełtawy "To se ne vrati" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e fachowcy przecie to wyglada jak montanka 400 a te male to sa montanki alieny czy spider 200 do bombienia... a moze to te 600 i 400? nie sadze ze to jakies beltony, albo z dupy spreje typu dekolac :P naloz teksturki i po sprawie bedzie... w windzie tagi by sie przydaly i to duzo :P proporcje olej... wyjdzie jak nalozysz teksturki i beda rosciagniete albo splaszczone :P

 

dc_1_b.JPG

sreberka zrob i nie zapomnij o tagach :P

 

alien.jpg

tu masz aliena... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze nasz autor obecnie ukrywa sie pod nickiem Kruger, ten sam sposob pisania tzn. same wulgaryzmy i chamstwo, no moze to jakis jego kolega z podworka, underground, hip-hop, graffity i te rozne ciemne klimaty ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehhehe. Moze powinnismy juz o nim yyy raczej o NICH nie pisac bo jeszcze to oni nas namieza i wtedy bedzie przechlapane ;p

A co do exoluowacji to chyba tego nie przezyje !! a moze połaczą siły i to dopiero bedzie jazda ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przeciez to są ŻARTY, nie powinno sie brac ich na powaznie !!! A i tak nie rozumiem tego (...) "jak oczekujesz czegos to zrob cos zeby nie prowokowac... :?" A do czego miałbym prowokowac ?! Mogłbys wyrazac sie jasniej ??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo podsumowales tak nieladnie ow kulture a pewno lubisz inne klimaty... tolerancji troche to wszyscy beda spokojni :> a koles od tych puszek juz sie chyba tu nie zjawi albo zawiesil prace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności