Skocz do zawartości

XBox vs PS3 vs Nintendo Revolution (wyglad)


RA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Postanowilem zalozyc watek dotyczacy wygladu nowych konsol 3-ej generacji. Jesli macie jakies odczucia (pozytywne i negatywne), to piszcie. :)

Chodzi tu o sam design, reszta nie jest wazna, a wogole o tym juz jest watek. :P

 

XBox:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=19610

 

PS3:

http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=19670

 

Nintendo Revolution:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=19715

 

Od siebie powiem, ze XBox zdecydowanie wygrywa w moim osobistym rankingu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

moim zdaniem tez xbox, nawet mimo tego ze wyglada troche jak pomniejszony pc ;) a ps3 przypomina mi za to w pozycji lezacej acd32, tylko ze z lepszych materialow :P a i jeszcze ten pad z pleya... wyglada obrzydliwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem designu we wszystkich jego przejawach microsoft zawsze szczycił się wyjątkowym bezguściem :]

ps3 też nie lepiej.

 

Ogólnie te projekty przypominaja bardziej niskobudżetowe osiągniecia polskich producentów sprzętu agd a nie kultowe maszyny rozrywkowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na cgtalku pada nazwali bananarangiem. Mistrzu, głowy nie dam sobie uciąć, ale pada od PS2 to sobie możesz wtyknąć :D. Tam nie ma standardowego portu tylko cztery porty USB, które mi wyglądają na gniazda od padów. PS3 rule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie, Sony troche zabardzo odbieglo od swojego dotychczasowego - calkiem dobrego zreszta - designu. PSP jest cudny, ale PS3 to juz nie to co reprezentowal PS2. Wprawdzie XBox tez zmienil sie nie do poznania, ale jakos nie szokuje mnie tak jak PS3 lub najbardziej zmaszczona konsola stulecia - Nintendo DS. Az z trudem napisalem to duzymi literami. ;) a jeszcze jak widze porownanie zprzedazy DS'a i PSP, to mnie skreca...

A widzieliscie te reklamowke XBoxa 360 z MTV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem designu we wszystkich jego przejawach microsoft zawsze szczycił się wyjątkowym bezguściem :]

ps3 też nie lepiej.

 

Ogólnie te projekty przypominaja bardziej niskobudżetowe osiągniecia polskich producentów sprzętu agd a nie kultowe maszyny rozrywkowe :P

 

agree 100%.

 

za duze te skrzynki wydezajnowali.

btw. jesli xbox 360 to powinien byc kulisty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglad pad`a od PS3 wprawia mnie w smiech ! jak mozna bylo zrobic cos tak bardzo nędznego ! Przecierz pady od psx`a i ps2 byly chyba najlepszymi padami do konsoli.

Co do Xbox`a to wyglad mi sie podoba,pad fajny no i parametry kosmiczne jak na konsole. Lepszy Xbox !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeryfowi by sie spodobalo, jakby PS3 bylby klocem z surowego, szarego betonu. Mnie pewnie zreszta tez;)

 

ej no nie. mi chodzi tylko o to że największe światowe korporacje odwalają kaszane. poziom tego designu jest niższy od poziomu designu chinskiego mp3-playera noname z marketu. ktoś dostał dzień na koncept i model nurbs i tak to wygląda :]

 

swoja droga jeżeli m$ wsadza do tego pudła procesory od maca to mogli by też zlecić design opakowania dla apple :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod względem parametrów bezsprzecznie xbox, pod względem designu raczej ps3.

Chociaż i tak nadall nie rozumiem po co to .

Ale jest nadzieja, na poprzednim xboxie udało się zainstalować linuksa, nawet zrobili klaster z kilkudziesięciu. Jeśli zrobią to samo z nowym ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hłe hłe, z tego co wyczytałem na cgtalku to PS3 ma system oparty o linuxa :P Przynajmniej tak pisał gość z Epic, to chyba wie co mówi.

 

EDIT: To devkit, nie PS3 jest oparty na linie:

 

"the development environment is made up of parts we're already intimately familiar with: OpenGL, NVIDIA graphics, Linux, and PowerPC."

 

link

 

Poza tym specyfikacja PS'a jest lepsza od XBoxa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ps3 to oczywiste, ale xboxa to już nei za łatwo ;]

poza tym wbudowany system operacyjny to średnio mnie intersuje :>

dopiero teraz docvzytąłem że ps3 ma 7 rdzeni. Odwołuję słowa co do specyfikacji ;]

a to nintendo może być, chociaż wolałbym zobaczyć zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

killzone prerenderowany. narazie nie widze konsoli lub maszyny ktora udzwignelaby realtime raytracing ;) w KZ2 moznabylo zobaczyc self-reflections, poza tym ktos spieprzyl alfe na kole u wozu, proponuje przejrzec w slow motion.

misie ps3 fajnie widzi, do xbox nie mam zastrzezen mimo "pedalskiego wygladu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salvator 8 rdzeni ;)

 

PS3

Cpu: Eight 3.2 ghz Cores -2.18 Teraflop

GPU:

51 billion dot per second

100 billion shader operations

300 millon transistors

 

 

Xbox 360

Cpu: Three 3.2 ghz cores-1.15 Teraflop

GPU:

9 billion dot per second

48 billion shader operations per second

150 million transistors

 

zapowiada sie wspaniała walka

zatwardziali maniacy gier na pc mają sie czego bać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hłe hłe, z tego co wyczytałem na cgtalku to PS3 ma system oparty o linuxa :P Przynajmniej tak pisał gość z Epic, to chyba wie co mówi.

 

EDIT: To devkit, nie PS3 jest oparty na linie:

 

)

 

PS2 tool tez jest oparty na linie

 

a to zdjecie powyzej to tez niezły retusz:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności