Skocz do zawartości

SCENA 3D - Nokia 7200


Rekomendowane odpowiedzi

waz kolega, Tobiasz Rychanicz, zobaczyl mnie na cgtalk, i powiedzial ze powinieniem to tu tez pokazac...

 

jestem z finlandii, mam polskich rodzicow, wiec mowie po polsku, teraz mieszkam w szwajcarii...

 

to moj drugi model w mojej karierze, wszystko zrobione jest w Cinema 4d R8.5, mam nadzieje ze wam sie podoba...

 

caly WIP zdokumentowany jest tu

WIP Nokia 7200

 

a oto final

Nokia 7200 Final

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie widziałem jej nigdy na oczy, ale te przyciski z czerwonąi zielonąs słuchawkąsa troche brzydkie. Mam takie wrażenie, że ta górna klaspa na pieewszej z lewej sie rozszerza idą ku górze, ale to może wrażenie. Czy naprawdę, w tej środkowej siętak wszysctko odbija i czy ma w rzeczywistości taki połysk na klawiszach? Co do środkowego, hmm, jesli to lcd, to chyba nie powionno go byćwidaćpod tym kątem, albo ja sie nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaspa sorki za blad podczas pisania, klapka, a jesli chodzi o wyswietlacz to na niektorych nie widac pod takim kątem, ale skoro masz ją w ręku to ja sie do niczego nie czepiam w takim razie (chyba, ze siatka pozniej)i podziwiam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus: :) super ze ci sie podoba, to duzo czasu mnie kosztowalo, ale sporo sie nauczylem

 

lonek6: zawsze ktos sie czepia :D niektorym nie podoba sie cala szene... ale to mi nic nie robi, to moje dzielo, i na moj gust udalo mi sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ruch tutaj ;)

Arthi76: dziekuja za komentarz ;)

 

hindus: niebieskogo, mowisz o tym glownym co na telefonie?

 

Bacry: no mi sie tez bardzo podobaja, ale dla niektorych to nie final tylko jescze wip :) ale bardzo latwo je zrobic bo nie trzebe sie martwic o swiatlo ani textury ;)

 

max_1989: dziekuje, super ze ci sie podoba... o co ci chodzi z tym making of... cala dokumentacja jest pod linkiem na pierwszej stronie...

 

Drab: one zostaly zmodelowane... wie troche glupio ale nie umiem inaczej... poprosty spline polozony na klawiaturze i extrude... nic trudnego

 

dziekuje bardzo za te mile komentarze, to nowa motywajca dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry trwalo chwile zanim sie zebralem do tego :) mam nadzieje ze nadal macie ochote na ustawiena tego materialu.... uwage czase renderow exploduja ;)

 

oto ustawienia

 

mam nadziejie ze wam pomoglem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności