Skocz do zawartości

Postac 3D: Hamster


mistrz3d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przedstawiam Wam mojego chomika (kolejnego:P). To jest poczatek dopiero wiec prosze odrazu nie najezdzac;) Nie mam pojecia jak zrobic nogi, oczy, nos mi nie pasuje (nie chodzi o caly nos tylko sphera:)) i jak go skoncze to moze zrobie tez z niego jakas animacje. Zapraszam do komentowania:)

hamster013og.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie chodzi mi o to ze pracka jest smieszna w ogole mnie nie smiesza takie topici nie wazne jaka pracke zrobisz , ale caly czas mi sie wydaje ze nas robisz w bambuko i krecisz sobie beke specjalnie dajac takie modele bo pewnie twoje umiejetnosci sa o wiele lepsze tylko brakuje Ci rozrywki ktorej niedomiar postanowiles sobie uzupelnic tu na forum.

 

Do tego ten twoj nick ktory rowniez wskazuje na to ze krecisz sroga beke, ale mnie to niestety nie bawi ;(

 

wiec napisz tak

 

Z@L ZI@M pozdr0 654324234312312321 elo312321 ema321321 siemka3

 

pozdrawiam Cie i mam nadzieje ze sie myle jezeli sie myle to wybacz mi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejejeje ja nie powiedziałem że klicek miał to na myśli, napewno ci powie o co mu chodziło :P napisałem że chodziło chyba a to duża różnica :P ale rzeczywiście jeśli ludzie nie postrzegają innych naprawde lepszych prac na forum a przy jakims chomiku czy tym stworku co masz w tym wątku rozpisują się na temat jego wspaniałości to wydaje się to troche niezrozumiałe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek, szczerze powiem ze 1 chomik jaki dalem to byl taki (malutki) zarcik... sorki.. ale nie robie Was w bambuko staram sie udzielac na forum teraz troszke, a moje umiejetnosci nie sa lepsze niz ten WIP... Pozdro

 

A tu malutki update zmienilem nos (jakos mniejszy niewiem czy lepszy), powieki z fioletowego na rozowe (rada Ani:)), pazurki na nogach, i latajace brwi...

 

hamster042ov.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaaamster haaamster Uuuuber aaaales ;)

 

Mówiąc poważnie- ten jest dużo ładniejszy. Kolory tylko strasznie zgaszone, jak w dobranocce dla dresiarzy. Rozjaśnij, daj łapki na boki bo takie ciężko będzie animować i jako maskotka będzie bez zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZiBi - co dac do jedzenia:P? Owlosienie jak juz wspomnial BigBird robie shag hairem

RK - sprobuje go rozjasnic, a te lapki to chodzi Ci zeby byly tak calkiem z boku?

BigBird - marudzisz:P

Ser - dzieki, gdy byl czysty to nie podobal mi sie zbytnio, tak jest lepiej (uwierz mi:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no ja z natury jestem marudny co do tej calej podpuchy to jeszcze nie jestem pewnien ale mam na ciebie oko niech no ci sie tylko noga podwinie i zrobisz cos za bardzo odstajacego poziomem od reszty to zobaczysz :)_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update, kierowalem sie waszymi sugestiami.

 

ZiBi_PL - nie dalem mu czegos do jedzenia, ale dorobilem mu noz i widelec:P

RK - rozjasnilem, przynajmniej mi sie tak wydaje... I dalem lapki na bok (oto chodzilo?)

Ser - umylem go:P

MalwiX - zmienilem wloski na bardziej roodowate.. Moze byc?

asfalton - narazie to on ma w sobie pustke, ale niedlugo dorobie do niego bones:P

 

hamster059ud.jpg

 

i co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nawiązując do jakości technicznej pracy - która mi się podoba... powiem tylko tyle, że jak na chomika to wyszedł mu całkiem szczurzy ryjek. Morfologia, którą zaproponowałeś jest typowo szczurza i typologicznie do chomika nie pasuje. więc to jest błąd ortograficzny w stylistyce - że się tak wyrażę.

Chomik powinien mieć bardziej pucołowate policzki (jak to chomik), krutszy pyszczek oraz nos zadarty w górę a nie do dołu.

Wiem że na tym etapie pracy mój komentarz jest ni przypiął ni przyłatał - bo poprawki by wymagały kupy roboty i całkowicie zmieniły malucha, ale to tak na następnego chomika ...:P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności