Skocz do zawartości

Scena 3D: Życie na Marsie


Rekomendowane odpowiedzi

Po dosyć długiej nieobecności pokazuje mój najnowszy projekt. Była to praca konkursowa, jednak nic nie zawojowałem. Ale spokojnie, mam jeszcze trochę czasu na naukę ;] Całość zajęła mi dosyć sporo czasu, ok. miesiąc. W akcji był 3dsMax5 + Brazil. Geometryczna trawa (3 scattery o różnych wielkościach), drzewko z liściami z kwiatka z mojego parapetu ;-)

 

A przy okazji się coś spytam: Max5 nie obsługuje tego formatu, co obsługuje Combustion?

 

-EDIT-

To jeszcze dodam, ze to taka przyszlosciowa wizja marsa, wiec dlatego tak zielono ;-)

-EDIT2-

Zapomnialem! To zbyt dluga przerwa od forum ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nawet fajnie wyszlo, wyglada jak prawdziwa makieta, drzewko jest dziwne a gosciu wyglada jak Elvis (a ha ha (melodyjnie)) . Jest duzo obszarow w ktorych nic sie nie dzieje, wiec kompozyja troche kuleje....najwazniejsze ze jest klimat, zbudowany przez swiatlo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- taka raczej rozerwana kompozycja...(raz drzewko, gdzie indziej postać, jeszcze gdzie indziej radary, fragment samolotu w dolnym lewym rogu..., na dodatek raz coś rozmazane raz nie...)

- na Marsa to nie wygląda, raczej na Ziemie...:)

- bardzo mała głembia ostrości co niezbyt mi się w tej pracy podoba

- bardzo nieefektowne połączenie korzeni drzewa z Ziemią (drzewko z innej planety...)

- ładne rozłożenie kolorów, nasycenie barw, balans bieli ok, ładne oświetlenie, ładna trawka, podłoże, postać też w porządku, malownicze przejścia i wogóle...:D

- nie lubię jak w graficzkach pojawia się niebieskie niebo, (to takie mało artystyczne...:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna praca..i pomysl;) masz chyba problem ze skala, dlatego wszystkie /obiekty/ stwarzaja wrazenie jakby byly "ulepionymi z plasteliny" 5 centymetrowymi modelami, chyba, ze tak wlasnie mialo byc, wtedy cofam stoileśtam pierwszych liter i mowie tylko: jeszcze zawojujesz;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terraformowanie :) Z kompozycją trochę zawaliłeś, straszny bałagan panuje na Twojej pracy, no i głębia ostrości zdecydowanie za mała jak na taki kąt pola widzenia, wygląda jak makieta. Poza tym zaakcentował bym bardziej niebo, jakieś masywne kłębiaste chumry, w oddali burza albo deszcz, to nadało by pracy klimat. Może jeszcze jakieś góry porośnięte lasem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności