Skocz do zawartości

Obiekt 3d: IS-2 - FINAŁ minibitwy Pionier vs Malefatal


Kto powinien wygrać ?  

143 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto powinien wygrać ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ok, konczymy sonde :) Przewagą 13 głosów wygrał Pionier...ek.

 

Pionierowi dziekuje za wspaniała rywalizacje i zycze powodzenia w kolejnych minibitwach. Wszystkich, którzy oddali głos na mojego is-2 postaram sie nie zawieść przy jego teksturowaniu :)...

 

Podsumowując dużo nauczyłem się dzięki temu modelowi, a następne mogą być tylko lepsze. Pomógł mi też w inny sposób ( niektórzy wiedzą o co chodzi ) i dlatego nie czuje się przegranym :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem że na wszystkich zdjęciach gąsienice są napięte dosyć mocno a na Waszych renderach tak bardziej luźno sobie zwisają ? szczególnie u Pioniera

malefatal - modele lepsze chyba już być nie mogą - jak już to lepsze taxtury mogą być :) kurde nie wiedziałem że tak emocjonalnie podchodzicie do tego głosowania :( jakbym wiedział to bym nie głosował

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Rowniez dzieki za minibitwe Malefatal (...i Predator). Moja kolejna minibitwa powinna byc za pare dni na forum, tym razem to bedzie cos zupelnie nowego dla mnie ...

 

Co do mojego modelu to albo go poprawiem dodam szczegoly i zrobie cala scene albo zostawie tak jak jest...

 

(hmm :), ja nie czuje sie wygranym bo nie o to tu chodzilo)

 

Pozdrawiam

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge tylko powiedziec tyle ze oba modele mimo ze sa to is2 roznia sie pod wieloma wzgledami i jak ktos tu zauwazyl jeden czolg ma cos co drugi czolg nie ma, ale to jest tylko jezeli chodzi o szczegoly

 

Mysle Pionier ze Male Cie wyprzedzil w modelingu, ale niezadaleko.

 

Ale ogolnie jak bym mogl to bym zaglosowal na was 2 bo modeliki sa naprawde bardzo bardzo fajne mam nadzieje ze mnie naumiecie tak modelowac na gg juz ja was pomecze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier piękna robota ale moje zdanie na temat głosu zapadło dla malefatala

 

Jestem szczęśliwy że zaprzęgliście swoje woły do samego końca dlatego brawa należą się WAM OBU.BRAWO Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności