Skocz do zawartości

Obiekt 3d: IS-2 - FINAŁ minibitwy Pionier vs Malefatal


Kto powinien wygrać ?  

143 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto powinien wygrać ?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dobiegła końca minibitwa pomiedzy mną, Pionierem a Predatorem. Niestety w finale nie ma z nami Predatora, gdyż stracił scene z modelem.

 

Poniżej prezentujemy nasze modele i poddajemy je waszej ocenie. Prosimy o obiektywną ocenę. Gdy bedziecie oddawać głos w sondzie odpowiedzcie sobie na pytanie: Który model jest lepszy, ładniejszy i został wierniej odwzorowany. Z góry dziękujemy za komentarze i opinie.

 

Pozdrawiam

 

IS-2 by MALEFATAL:

 

render14fm.jpg

 

render26qh.jpg

 

render31ja.jpg

 

render46or.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

 

Malefatal już wszystko powiedzial w sumie :). Wyszlo tak jak wyszlo i bitwe konczymy na samych modelach. Kto wie, moze jeszcze to dokonczymy ale juz jako osobne wipy. Dzieki wszystkim za wizyty i komentarze w dziale minibitwa.

 

IS-2 by PIONIER:

attachment.php?attachmentid=1851

attachment.php?attachmentid=1852

attachment.php?attachmentid=1853

attachment.php?attachmentid=1854

attachment.php?attachmentid=1855

 

Pozdrawiam

Pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!! Oboje zasłuzyliście na podium...gdybym mogł to zagłosowałbym na was oboje...ale tak nie mozna, a szkoda :| Nie powiem na kogo głosowałem, niech to zostanie tajemnicą ;P

 

Życze wam dalszych, rownie udanych modeli!!

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna robota ! detale pięknie dopracowane w oby2 wersjach ! cud miód i orzeszki - trudno mi coś powiedzieć od strony technicznej dlatego oceniam tylko i wyłącznie pod względem plastycznym. Rendery Pioniera bardziej mi się podobają. pozdrawiam

p.s. przydało by się do pełni szczęścia troszkę brudu, smaru i zacieków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak zrobili piękne modele a teraz każą nam oceniać i głosować na lepszy :P

to po prostu za trudne :] jak tu sie zdecydować??

naprawde genialne modele; moje gratulacje panowie

 

mam jedno pytanie do was: minimalnie różnią się przody w waszych czołgach, model PIONIERA ma jakby coś dodatkowego pod lufą. Można wiedzieć skąd się wzieła ta różnica??

 

 

pozdrawiam

 

edit:

zagłosowałem na model Pioniera, wydaje mi się że Jego czołg ma więcej szczegółów (troche trwało zanim sie zdecydowałem :])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz ja widze jak Pionier daje widok siatki :P ...

 

u pioniera jest maly bug w wierzyczce na tej płycie gdzie masz właz ... u malea jest ok ...

 

przegladalem wiele zdjec IS2 bo sam tez go robilem i nie widzialem jeszcze takiego czegos jak u pioniera ;]

 

no ale chyba sie nie potrzebnie czepiam ;]

 

dobrze jest ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i render fajnijszy bo bez tekstur

 

Bo miało byc bez tekstur ;) ...

Dzieki, 3 glosy, a juz przestawalem wierzyc w siebie +1 glos i od razu jest super :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bijcie ale nie zagłosuję na nikogo, to by było zbyt krzywdzące ;) pod względem ukazania czołgu bardziej podobają mi się ujęcia Pioniera, ale mamy oceniać modeling a nie rendery więc nie biorę tego pod uwagę, w każdym bądź razie obie pracki ostro skopały mnie po ryju i jak dla mnie jest remis ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki przegieliscie troche.. glosowanie jest moim zdaniem nie na miejscu ;]

oba modele są wykonane z dużą precyzją.. za dużą hehe :)

wstrzymuje się od głosu i gratuluje..

 

pełen podziw :)

 

 

 

 

edit:

powinna być opcja w głosowaniu - "dla mnie remis, pokażcie wyniki !" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mamy oceniać modeling a nie rendery więc nie biorę tego pod uwagę

 

Część o tym zapomniała :) ...

 

Ja głosowałem na Pioniera bo na siebie nie wypada :)... Jak skończy się głosowanie pozaznaczam mu wszystkie błedy ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięęęknie to zrobiliscie:)) Tyle, ze ci, którzy nie mają pojecia czym rózni sie IS-2 od T-34 nie zwrócą uwagi na róznice w waszych modelach:)) A te róznia sie detalami. Dodam, ze róznią się dość istotnie. Tak, jakby oba modele powstały wg troche innych planów i referek:))

 

Jesli o mnie chodzi, uważam że CG to nie tylko model ale także jego umiejętne "podanie", a tutaj widac, ze Pionier jest odrobinkę lepszy. Samej jakości modelu tak faktycznie nie sposób ocenić, bo nie podaliscie wzorca:))

 

ale IHMO wasze modele są na wysokim poziomie. Szkoda, ze takie sterylne:)) Odrobina bumpa i tekstury na pewno by im nie zaszkodziła

 

Gratulacje dla Obu zawodników:))

GOOD WORK FOLKS!!

 

Lookas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh caly problem tego glosowania polega na tym ze tszeba skrolowac okno aby porownac,,aaaaaa sie troche naskrolowalem: ], aa jesczze sa to 2 rozne wersje, wiec czasem jest ciezko porownac, raz u Pioniera cos jest wiecej a raz u malefatala. Podobaja mi sie zwiniete maty czy koce w pracy Pioniera ale za to lina z tylu traci, malefatala lepsza tak samo jak kurki na bakach zewnetsznych sa bardziej zdetalizowane, pozatym jesli chodzi o sama wierze, To Pionier ma wyrazniejsze krawedzie podzialu np oslona na karabin z tylu ma wyrazniejsze odciecie ok czesci centralnej, u malefatala jest to jednoscia. problem w tym ze nie wiem jak powinno byc, pozatym jak wspominalem sa to 2 wersje co utrudnia porownanie typu znajdz 10 szcegolow, ehhhh sam nie wiem,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaak.....istotnie trudny wybór.....obiektywnie rzecz biorąc oba modele na najwyższym poziomie...w związku z czym musiałem się zdecydowac biorac pod uwagę co mi się poprostu podoba bardziej. Głosuję więc na.......:) ale by nie krzywdzić "przegranego" powiem ze wynik dla mnie jest: 1 do 1,00001 . Dla kogo pozostawie słodką tajemnicą:)Gratulacje dla obu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie da sie ukryc ze oba modele sa swietnie wykonane, roznia sie tylko malymi szczegolami, ale dokladnosc ich wykonania wydaje sie rozdzielone po rowno na oba czolgi :D. Jednak troche szkoda ze nie sa one oteksturowane, ale jakos wiem co czujecie i nie dziwie sie ze juz chcecie zakonczyc ta minibitwe.

 

Co do glasowania to naprawde ciezka sprawa, bede sie jeszcze musial nad tym zastanowic, ale napewno pomoglby pomysl nielot007 :D

 

Pozdrawiam i zycze wiele podobnie udanych prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tylko jedno SPRZEDAWAJ MODELE NA ___ http://WWW.TURBOSQUID.COM __ TAM TAKIE MODELE SCHODZA PO 1000$, STARY ZAROBISZ JAK NIGDZIE!!! KONIECZNIE TAM IDZ QRT CI RADZI :) SERIO.......

Racja...z jedną uwagą...Panowie czołgiści!! wystawcie je po 20 $ w mysl zasady duzy obrót mała marża:D sprzedacie ich na setki :)....ja nie kupie bo juz mam!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niezaglosuje na nikogo :] dlaczego? poniewaz jedne ma cos czego drugi niema :) kazdy z modeli jest jedyny w swoim rodzaju. To tyle cukru :) . Ja na swoje nieszczescie po awarii dysku stracilem ten model i kupe innego stufuu przez co boleje do dzis ze nie zgralem tego na plytki .... no ale coz uczymy sie na bledach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOHOHO niczym santa szeroko sie usmiechnalem kiedy zobaczylem wasze modele-wypasne :) super dodatkowo renderek z bipedami :) (to vvodka z czerwona kartka ?? hehe rzeczywiscie stworzona na tegie lufy... :D) co do glosowania to jeszcze nie glosuje i nie wiem czy to zrobie- fakt ze u Malefatal'a spawy(?) mniej zaakcentowane i wieza ogolnie jakas bardziej wyrosnieta niz u Pionier'a- to zapewne poniekad wina ze korzystaliscie z roznych obrazkow referencyjnych...ehh chlopaki tylko utrudniliscie :P hehen a moze to bylo specjalnie zeby nas vievv'erow sprawdzic -moze wiec postudiuje sobie sylwetke tego Is'a zanim kropka walne (oups...za poozno ;) ) ale ladnie ...ladnie to wyszlo - moze zrobcie bitwe - tylko przecwnikow wymodelowac trzeba :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bad Moon, 3 tygodnie ?? ...

Te duze renderki w vrayu trwaly 20-30 min na moim gracie - Celeron 1Ghz z 256 ramu i z tandetnym GF2 mx na pokladzie ... ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo myślałem, zagłosowałem więc na tego, kto moim zdaniem musiał się więcej nauczyć w trakcie minibitwy, tym samym wkladając w model więcej czasu i pracy ;] I podziwiam jego determinację

ps. suwmiarki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności