Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Honda Prelude


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

walkiem to malowales? jak na ciemny lakier(?) to tlo okropnie dobrales. jak sie na to patrzy, zrenice zwezaja sie przez to jasne tlo i nie mozna dostrzec detali. model wydaje sie ladny, chociaz nie mozna tego stwierdzic na 100%. uwazam ze powinienes zrobic ciemniejsze tlo i jasniejszy lakier. i czy to jest Scanline?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Brazil. Jak teraz na to patrzę to rzeczywiście może malo wyraźne. To wszystko przez monitory:/, jak to wyrenderowałem na jednym komputerze z dobrym ekranem to było ok, odpaliłem to tutaj, na starym, zwalonym CRT i było za ciemno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

render to kupa :/ w ogole mi sie nie podoba

lakier brzydki, znaczek hondy z przodu za maly

 

jakbys lakier dal np szary, albo jakis jasniejszy to przynajmniej cos mozna by dostrzec, a tak to wszystko sie zlewa w czarna plame

 

no i po co sie spieszyc?:)

posiedzialbys z tydzien nad materialami i renderem a napewno wyszlo by z tego cos dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, po pierwsze bardzo plastikowo. Mapa HDR w environmencie powinna pomoc (jesli jej niema) Jesli juz renderujesz brazilem to uzyj jego car painta, mozna tym wysmazyc calkiem spoko lakierek :) Ale podstawa to odbicie jakiegos otoczenia. No zamiast samego GI sproboj uzyc luma server->skylight. Dostaniesz wtedy ladny miekki cien. Rzucanie cieni w zwyklych swiatlach mozesz wtedy wylaczyc.

Uzyj swiatel brazilowych, daj jedno na wysokosci kamery (swiatlo glowne) a drugie mniej wiecej po drugiej stronie (tylne) dla podkreslenia lini wozu. W razie potrzeby jeszcze jedno dopelniajace gdyby ktores partie byly za ciemne.

Pisze to wszystko bo nic nie napisales o tym czego uzyles na tej scenie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas--> model wyglda duuuzo lepiej niz poprzedni ale (zawsze jest male ale) czy mi sie wydaje czy ty nie robisz grubosci rowkow?? a jak robisz to bardzo to marnie wyglada musisz nad tym popracowac(ale to zabrzmialo) hehe model mi sie podoba choc te miejsce na rejestracje z tylu troch smiesznie wyglada:)

aha renderu nie bede ocenial bo sam sie z tym mecze wiec jako model 3+(dal bym cztery ale te rowki;))/6

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobaw sie fallofami w lakierze, bo w sumie model calkiem calkiem ale palisz wszystko na koncowym etapie materialy/swiatla/render

 

niech cos sie tam odbija, jak nie chcesz hdri to uzyj bialych plane'ow z self ilum, albo jak robisz w vrayu to vray light z wlaczonym "visible"

 

nie spiesz sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności