Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 3D


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zrobilem juz plan karczmy, a teraz zabieram się za dialogi i scenariusz, no i za modelowanie moich objektów.

 

www.felav.republika.pl/zad.htm

 

Dungal, napisz co chciałybyś przygotować ;P

 

Co do elfki, to uwidacznia nam się to o czym juz psalem: rozbierzności styli, wyobrażeń itd.. moim zdaniem niema ona prawie nic wspólnego z elfem szkicowanym przez Andertona. Jakieś ogólne ramy trzeba przyjąć... Dlatego też warto byłoby poczekać na concept arty, chociaż jakieś szkice w 15min od phantoma/andertona

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brafa za Elfkę !!

Pablo bardzo dobra ogranizacja wiedziałem co robię jak na ciebię stawiałęm na ostatnim GoDzie !! [piwo]

ps. Mogę jeszczę robić jakieś małe pierdółki jak kwiatki czy grzybki ;-)

 

Apel do scenarzystów (Felav) czy mógłbym dostać jakiś szkicek rozplanowania wnętrza wszystkich pięter ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RadX zrobisz schody, czy ja mam się tym zająć?

Gdybyś robił to pamiętaj, że muszą być jakoś podmurowane, bo to coś obok to palenisko ;)

Sasq to coś na barze to beczka piwa, taka z kranikiem.

Acha i wszędzie nad paleniskami muszą być jakieś wtloty do dymu, w sumie powinno sie tak budowac zeby palenisko bylo nad paleniskiem, ale wtedy ogólna koncepcja i ulozenie schodów by nie pasowało... Ale w koncu to jest tylko gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek rano wyjezdzam i bede w nastepny weekend, wiec pytanie do Pabla: czy zostawić Ci kolejną listę rzeczy do zrobienia, czy starczą te dwie które są? Bede tam mial dostep do kompa, wiec mozesz mnie uwzglednic w nastepnym przydzielaniu zadan, nie jestem jednak pewien czy bede mial dostep do netu...

 

Zrobiłem już połowę moich modeli i jutro powinienem skonczyc wszystkie. Co do texturowania, to chetnie bym je otexturowal, tyle ze nie potrafie specjalnie ich rozlozyc, jezeli ktos by mogl to niech wysle mi na maila, linka do jakiegos tutoriala, czy sam wytlumaczy mi na czym to polega, ewentualnie da jakies skriny z poszczegolnych etapoów, cokolwiek...

 

Wymyslilem jeszcze jeden model, jezeli komus bedzie sie nudzilo, to niech wymodeluje 2 prosiaki: jednego ubitego i drugiego żywego (takie bardzo low poly, do 500 facow) i jeszcze jakies muchy by sie przydaly (takie na 50-75 facow)...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schody to ja chyba potrafię jeszczę robić a ty byś potrafił ? Wiesz, że budynki robimy w Quarku.

 

APEL DO SCENARZYSTÓW:

Wykorzystajcie zrobione już budowle.

Postaram się pokazać niedługo resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by felav

W piatek rano wyjezdzam i bede w nastepny weekend, wiec pytanie do Pabla: czy zostawić Ci kolejną listę rzeczy do zrobienia, czy starczą te dwie które są? Bede tam mial dostep do kompa, wiec mozesz mnie uwzglednic w nastepnym przydzielaniu zadan, nie jestem jednak pewien czy bede mial dostep do netu...

 

Zrobiłem już połowę moich modeli i jutro powinienem skonczyc wszystkie. Co do texturowania, to chetnie bym je otexturowal, tyle ze nie potrafie specjalnie ich rozlozyc, jezeli ktos by mogl to niech wysle mi na maila, linka do jakiegos tutoriala, czy sam wytlumaczy mi na czym to polega, ewentualnie da jakies skriny z poszczegolnych etapoów, cokolwiek...

 

Wymyslilem jeszcze jeden model, jezeli komus bedzie sie nudzilo, to niech wymodeluje 2 prosiaki: jednego ubitego i drugiego żywego (takie bardzo low poly, do 500 facow) i jeszcze jakies muchy by sie przydaly (takie na 50-75 facow)...

 

 

A nie lepiej zrobic muchy z pariticli, jak np w Quake 2?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee czlowieczenstwo... w czym ono sie objawia :P. A co do projektow giorgioniego(ttak to odmienie :P) to ten 2 jest lepszy... ale mysle ze oni powinni byc mniej zbrojni... bo teraz wygladaja jakby na wojne szli... mysle ze jakas kolczuga zmaiast tego napiersnika moglabybyc :).

No ale, jak bedzie tak bedzie D:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno musi miec duzo lzejsza zbroje.

A tak BTW to ci panowie będą probowali wymusic kase od glownego bohatera...

 

Jutro rano wyjeżdżam [piwo], ale biorę ze sobą dysk i tablet więc będę działał...

 

Niezdąrzyłem zrobić listy rzeczy w wiosce drwali, ale gdybyście skończyli karczmę (wewnątrz i na zewnątrz) to zacznijcie robić drwali(jakies 2-3 typy) ich żony, dzieci, przywódcę wioski(tez drwala tyle że troche starszego), chatki drwali (3-5) i ogólnie jakiś drwalski osprzęt...

A ja przyjadę za tydzień z gotowymi elementami karczmy, jej opisem i dokładnymi zleceniami dotyczącymi wioski drwali...

 

Trzymajcie sie

 

[piwo][jupi][winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do wlasciwego drwala... to:

1.chyba za duze ma miesnie... wydaje mi sie ze taki drwal powinien byc bardziej gruby anizeli atletyczny.

2. siekiera wglada bardzo ladnie i az za ladnie(taka skrzywiona, nie latwiej prosta wykonac?[i w kuzni, i w 3dmaxie]).

Tyle ode mnie.

pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc...

stary jak ja bym tak malowal to bym i do 3 w nocy czekal :P.

 

Giorgione... tylko mi tutaj z modelem tego drwala nie wyskocz, bo ja sie zalamie [lol]

 

A co do mojego kupca... to mam robic tez jego sluge?

Bo kupca juz prawie zmodelowalem jeszcze teksturki(sux), rigg(cs to sie zapre i nie bedzie tak za bardzo suxx).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by darkelf

czesc...

stary jak ja bym tak malowal to bym i do 3 w nocy czekal :P.

 

Giorgione... tylko mi tutaj z modelem tego drwala nie wyskocz, bo ja sie zalamie [lol]

 

A co do mojego kupca... to mam robic tez jego sluge?

Bo kupca juz prawie zmodelowalem jeszcze teksturki(sux), rigg(cs to sie zapre i nie bedzie tak za bardzo suxx).

 

Darkelf ja tego drwala bede modelowal :P ale czekam wlasciwy concept :)))

co do kupca i slugi...rob w kolejnocsi jakiej uwarzasz najlepiej :))

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cs... to dobtrze :). A co do ucznia... to ja sobie wymyslilem go jako takiego lekkiego osilka... moze jakias zbroja cwiekowana ale zeby odslaniala cale rece... Buty jakies i nomralne spodnie...

i powiedzmy ze to ie bedzie tyle sluga krasnala co np. jakis kuzyn tkory uczy sie fachu :).

moze miec jakis mieczyk i krotka brode...

A co do twojego krasnala... to one sa zwykle troche bardziej spasione :).

Mam pytanko: mozna uzywac do animacji standardowych animacji walk z csa?

nie bedzie nic przeciwko? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale muszę z przykrością poinformować iż ...

tawerna nie będzię taka jak w planach :(

wkradł się tam błąd konstrukcyjny i musiałem przesunąć ścianę by się schody zmieściły ale pokojowe rozmieszczenie zostało takie jakie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności